Як зробити чорний фон ВК на Андроїд?

Деякий час назад вихором пронеслася новина про те, що ВКонтакте анонсувала версію свого додатка для смартфонів iPhone від Apple на базі iOS, яка отримала підтримку темної теми! Користувачі цього чекали давно – користуватися темної темою особливо зручно в нічний час, адже світ не «б’є» в очі. Відразу з’явилися питання з приводу версії для Android. На жаль, на момент написання статті функціонал доступний лише для iOS, а версія для Android, якщо вірити чуткам, знаходиться на стадії тестування.

Ось зображення версії для iOS:

Здорово, чи не так?

Що робити користувачам пристроїв на базі Android? Є один варіант, який дозволяє не використовувати сторонні додатки, а скористатися функціоналом операційної системи Android. Правда, працює він відразу з усією системою, що не завжди зручно. Зараз зрозумієте, про що мова.

Відкрийте настройки.

Зайдіть в розділ «Спеціальні можливості».

У меню знайдіть рядок «Інверсія кольорів» і переведіть перемикач в положення “On”.

Включено.

Тепер відкриваємо додаток ВКонтакте і бачимо наступне:

Так, варіант не ідеальний, адже вся система працює в режимі інверсії кольору, але як тимчасове рішення – цілком непогано. У смартфонах Xiaomi, наприклад, нехай дещо інший: зайдіть в «Налаштування» – «Розширені настройки» – «Спеціальні можливості» і знайдіть рядок «Інверсія кольорів».

При включенні режиму відбувається інверсія кольорів.

Як тільки з’явиться оновлення додатка до діючої чорної темою, ми про це повідомимо.

Ссылка на основную публикацию