Як знизити версію прошивки iOS з 8.4.1 до 8.4

Апгрейд для IOS версії 8.4.1 був випущений з метою виправлення помилок, властивих додатком Apple Music, а також деяких інших проблем системи і загального поліпшення продуктивності. Проте, якщо у вас виникли проблеми з останнім оновленням або ви плануєте разлочить пристрій, то просимо прочитати актуальні поради щодо зниження прошивки з 8.4.1 до 8.4.

«IOS 8.4.1» є першим невеликим оновленням для прошивки 8.4, і швидше за все, останнім апгрейдом для 8 серії, в цілому. Воно було випущено через місяць з моменту випуску оригінального файлу прошивки до IOS 8.4 в кінці червня, і велика частина його оновлень включає в себе виправлення для додатка Apple Music. Крім того, нове оновлення також виправляє джейлбрейк версії IOS 8.4, який був випущений незабаром після виходу оригінальної однойменної прошивки.

Якщо Ви хочете разлочить IOS, то вам доведеться дотримуватися попередньої версії прошивки і уникати поновлення до 8.4.1 усіма доступними засобами. Однак при випадковому «натисканні на курок», не всі надії будуть втрачені, так як ви зможете знизити версію прошивки назад до 8.4 протягом певного періоду часу.

Зазвичай Apple не дозволяє користувачам знижувати версію прошивки IOS, але після виходу нового апгрейда, компанія зобов’язана підтримувати стару версію у відкритому доступі протягом декількох тижнів у разі виявлення будь-яких проблем, що дозволяє користувачам знизити версію девайса за допомогою спеціальної функції в Itunes.

Як можна знизити версію прошивки з 8.4.1 до 8.4

Зробіть резервну копію вашого IOS пристрій

По-перше, перш ніж що-небудь зробити, ви повинні переконатися в час створення резервної копії iPhone або IPad. Навіть якщо це буде зроблено на прошивці версії 8.4.1, ви зобов’язані виконати резервне копіювання пристрою для того, щоб всі ваші програми та настройки були в будь-якому випадку збережені.

Це необхідно зробити тому, що, коли ви знизите версію прошивки до старої IOS, система повинна буде повністю видалити всі дані з пристрою, щоб успішно завершити процедуру, і тоді для повернення ваших налаштувань і додатків назад доведеться зробити відновлення тієї самої резервної копії.

У нас є відмінний помічник, який допоможе вам провести процес резервного копіювання на iPhone або IPad, але якщо є користувачем девайсів на основі IOS вже протягом тривалого часу, то, напевно, самі непогано можете впоратися з цим завданням. Навіть якщо вам не потрібно зберігати будь-які додатки або настройки, то це не повинно означати, що вам не потрібна резервна копія системи. Її створення буде як і раніше гарною ідеєю на випадок, якщо що-небудь піде не так при зниженні версії прошивки. І саме ця резервна копія не дозволить вам в кінцевому підсумку залишитися з «цеглою» разом телефону. Звичайно, подібне рідко трапляється, але краще бути завжди готовим до гіршого.

Зниження до версії прошивки 8.4

Нарешті, ми готові знизити версію прошивки з 8.4.1до 8.4. Щоб почати цю процедуру, просто перейдіть за посиланням і скачайте файл IPSW IOS 8.4 для конкретного пристрою.

Цей файл важить приблизно пару гігабайт, так що для їх завантаження може знадобитися кілька хвилин навіть при найшвидшому підключенні до інтернету, так що будьте терплячі. Після його завантаження ви можете почати процес відновлення вашого пристрою з подальшим зниженням прошивки.

Далі буде потрібно відкрити ITunes, і підключіть до комп’ютера свій iPhone або IPad. Перейдіть на сторінку зведення вашого пристрою і потім натисніть кнопку «Відновити iPhone», утримуючи клавішу Alt на клавіатурі (клавіша перемикання в Windows).

Після цього з’явиться вікно пошуку файлів, де потрібно буде знайти і відкрити тільки що завантажений файл IOS 8.4 IPSW.

У цей момент, ITunes почне відновлення вашого iPhone або IPad і знизить версію прошивки з 8.4.1 до 8.4. Процес в середньому займає близько 10 хвилин, але в деяких випадках може зайняти більше часу. Після того, як відновлення буде завершено, ваш iPhone або IPad буде працювати на IOS 8.4. Проте, на пристрої буде встановлено чиста версія операційної системи без будь-яких додатків або налаштувань, а, значить, резервне копіювання було виконано не дарма.

Поверніться в Itunes і натисніть кнопку «Відновити резервну копію» для того, щоб повернути назад на телефон ваші програми та настройки. Після завершення резервного копіювання, процес зниження версії прошивки буде завершено, так що можна буде повернутися до користування IOS 8.4 так само, як і раніше.

Ссылка на основную публикацию