Як знімати відео в Лайк

У даній статті ви дізнаєтеся, як знімати оригінальні відео в додатку Лайк. Багатьом любителям зйомки відео на мобільні пристрої відомо, що до певного часу можливості додатків для редагування відео було обмеженими. Відео редактори для Android і iOS містили лише невеликий набір стандартних функцій. Це обрізка відео, поворот зображення, вставка іншого ролика, додавання кількох стікерів або підпис текстом з невеликим набором шрифтів. Але сьогодні на ринку програм для редагування з’явився новий додаток, яке демонструє, що професійне ПО є не тільки для Desktop.

Що таке LIKE?

Мобільний додаток Лайк є тільки для двох платформ – iPhone і Android. На офіційному сайті є ще посилання для скачування APK-файлу, який є настановним пакетом для пристроїв Android. Ця програма припаде до смаку всім, хто є любителем селф-відео. Одними з головних його переваг є – доступність і велика кількість доповнень до основного додатком в різному поданні.

Стікери в додатку LIKE

Особливу популярність LIKE набуло після отримання премії Google Awards в 2017 році в номінації – «Краща розважальна програма». Найпривабливішим ефектом в редакторі, в якому можна зняти відео, є 4D Magic. Він дозволяє втілювати в призначених для користувача роликах справжню магію, яку ми раніше могли бачити тільки в голлівудських фільмах. Проста настройка цієї функції дозволить перенести ваші кадри на фантастичну планету. При цьому програма не вимагатиме від користувача ні копійки.

Ефекти в додатку LIKE

Редагування відео в Лайк дозволяє робити ще багато дивовижні речі всього в кілька тапов. Наприклад, все той же 4D Magic дасть можливість об’єднати в одному кадрі кількох людей і повністю замінити фон без будь-яких спотворень. Можна використовувати різні спецефекти з набору. Всього їх в додатку 25: розширення, сонячне світло, привид, телепортація і інші. Ви можете додати новий ефект для зйомки відео в LIKE, який створите самостійно.

Це цікаво: Як видалити відео в Тік Тік?

Як зняти свій перший відеоролик в Лайк

Процес запису своїх кліпів в мобільному додатку LIKE нескладний. При першому знайомстві багатьом користувачам навіть не потрібна інструкція, щоб почати.

І все-таки, якщо ви вперше почули про програму і захотіли спробувати ним скористатися:

 1. Знайдіть LIKE в Google Play і натисніть кнопку «Завантажити».
 2. В процесі вам буде запит на дозвіл програми до деякими даними на смартфоні. Коли воно встановиться цієї ж кнопкою можна відкрити програму Лайк.
 3. При відкритті головного вікна ви відразу ж побачите фіолетову кнопку внизу для старту запису. Вам потрібно натиснути її, щоб почати запис через фронтальну камеру пристрою.
 4. Ви можете знімати будь-яке відео тривалістю 15 секунд. Але в будь-який момент можна натиснути кнопку праворуч «Стоп» і зробити ролик ще коротше максимальної тривалості. В налаштуваннях часу ви можете збільшити тривалість до 1 хвилини, а також автоматично зупинити ролик на певній секунді.
 5. Коли запис буде готова, вгорі праворуч ви побачите кілька кнопок з настройками: швидкість запису, зміна аккаунта, настройка тривалості. У пункті «Бьюті» можна вибрати фільтри та налаштування відтінків шкіри обличчя. Внизу біля початку запису є кнопка, яка відкриває стікери додатки. Їх тут дуже багато. Перегляньте вкладки зі стікерами та вибирати їх.

  Головне вікно зйомки в додатку LIKE

 6. Натисніть рожеву галочку праворуч від кнопки початку запису. Ви потрапляєте в вікно, де можна зробити дублюючий ролик на тлі готового. У цьому вікні ви знайдете інший набір кнопок. Внизу зліва знаходиться кнопка ефектів. Як і стікерів, їх тут дуже багато. Вгорі знаходиться зображення вінілової платівки. Тут можна вибрати музику для свого ролика з бібліотеки Лайк. Під нею настройки гучності, фільтри та налаштування, щоб накласти текст на відео.

  Налаштування, щоб накласти текст на відео

 7. Натиснувши продовжити, ви опинитеся на останньому етапі створення відео, де можна підписати ваш ролик і опублікувати його в сервісі LIKE. Натисніть на кнопку «Опублікувати».

  Вікно з кнопкою публікації ролика в LIKE

 8. Далі програма пропонує вам ввести країну проживання і номер мобільного телефону для створення облікового запису. Тому перед тим, як знімати відео в Лайк, підготуйте ці дані.
 9. Після введення свого номер прийде пароль на ваше номер, що перевірити, що ви ввели дійсні дані. Введіть код з СМС в поле і система сповістить, що ви зареєстровані.
 10. В кінці реєстрації додаток знову покаже вам вікно публікації вашого ролика, яку ви повинні завершити. Натисніть кнопку «Опублікувати» і відео потрапить на вашу сторінку.

Щоб аккаунт Лайк не здавалося порожнім і непривабливим, всі дані потрібно заповнити. Завантажте в свій новий профіль свою кращу фотографію, щоб якомога більше людей захотіли на вас підписатися.

Дізнайтеся, як потрапити в рекомендації Тік Тік.

Популярні функції і інші можливості LIKE

Додаток для смартфонів Лайк привертає велику аудиторію тим, що в ньому дуже просто керувати далеко не простими елементами. Коли ви створите свій перший ролик і почнете додавати спецефекти і стікери, то ви здивуєтеся, наскільки легко і швидко можна зробити веселе відео. Додаток досить швидко реагує і відгукується на вказівки користувачів. У ньому не спостерігається якихось підвисань. А інтерфейс нагадує стандартну оболонку «рідний» камери.

А ви знаєте, як увійти в Тік Тік через комп’ютер онлайн?

У LIKE ви зможете всього за кілька хвилин створити ролик, де своїми руху вивергатися блискавку або град іскор. І це не якісь там бульбашки або зірочки з дитячої програми, але повноцінні спецефекти. Головне мати трохи розуміння і почуття кольору і відтінків, щоб правильно розмістити ефект і підібрати кадр. Можливо, це не спецефекти з фільмів Спілберга, але вони дійсно приковують увагу людини.

Ефекти мобільного додатка LIKE

Вже згадана функція 4D Magic вміє багато. Наприклад, ви можете записати відео в Лайк з музикою, а цей ефект підлаштувати той чи інший фокус під ритм мелодії. Про 4D Magic вже давно говорить міжнародне співтовариство. Функція, розроблена компанією-власником LIKE вразила багатьох користувачів з різних країн. Ця програма застосовували і російські зірки шоу-бізнесу: Мар’яна Ро, Катя Адушкін, Іван Дрёмін, Ольга Бузова і інші.

Фільтри для відео в додатку

Грамотно спроектований фільтр дає можливість всім користувачам без винятку робити практично професійні ролики в домашніх умовах. Він ділиться на 4 стилю: house, dubstep, future bass, trap.

 • House – відноситься до електронної культури і сучасного стилю, присмак міського життя.
 • Dubstep – забарвлює будь-яке відео стриманими тонами, додає технологічну атмосферу, надаючи кадрам унікальний стиль.
 • Future Bass – насичує кадри квітами, а загальну картину – позитивом.
 • – цей тренд вважається серед молоді одним з родоначальників хіп-хопу. Цю настройку точно віддадуть перевагу ті, кому сьогодні до душі російський реп.

Загальний фон вашого майбутнього кліпу в додатку LIKE можуть доповнити різноманітні стікери. Всі вони безкоштовні і немає можливості провести тестування все за короткий час. Сам додаток є безкоштовним. Єдині потреби, на які користувачі тут можуть витратити реальні гроші з банківської картки – це придбання подарунків блогерам. І це, звичайно ж, не є обов’язковою функцією. Ви і самі можете відзняти круте відео в соцмережі Лайк і стати популярним відеоблогером. Все що від вас для цього буде потрібно – це ваша фантазія.

Ссылка на основную публикацию