Як зняти жорсткий диск з ноутбука самостійно швидко і правильно

Якщо користувачеві не пощастило зіткнутися з проблемами в роботі жорсткого диска на ноутбуці, то ця стаття буде Вам корисна. З’явилися збої, це вірна причина для звернення в ремонтну майстерню. Але можна поступити і по-іншому. Кожен чоловік може тримати в руках викрутку. Значить він вже на вірному шляху до того, щоб самостійно вивчити, як зняти жорсткий диск з ноутбука і всю роботу, по зняттю і можливу заміну жорсткого диска, провести самому. До речі викрутка знадобитися хрестова, не велика, така є вдома у кожного. Крім викрутки ще буде потрібно озброїтися природним чоловічим цікавістю, до розбирання і лагодження всякого роду техніки, і бажанням зробити це. Як це зробити, ми розповідаємо по-російськи, без непотрібної і незрозумілою термінології. І все у Вас вийде, приступимо.

розбирання ноутбука

В першу чергу слід, звичайно, простежити, щоб комп’ютер був вимкнений і відключений від мережі, щоб уникнути не приємно моментів з можливим замиканням. Після відключення слід переворот ноутбука догори дном. Потім витягуємо акумуляторну батарею. На нижній його стороні, виявляться болти кріплення, на яких власне і тримається його задня кришка. За допомогою нашої хрестової викрутки, вигвинчуємо, ці кріпильні болтики і акуратно піддягаючи задню кришку ноутбука, відокремлюємо її від основного корпусу. У кожної моделі своє розташування цих болтів, з цього, спочатку уважно вивчіть їх місце знаходження. Кришка теж може бути зі спеціальними кріпленнями, слід бути дуже акуратним, щоб не зламати їх. При виконанні відділення від основного корпусу, кришки, слід злегка підчіплювати її плоскою викруткою ну або нігтем, кому як зручніше. Відділення її від корпусу може бути або вгору, або її потрібно відсувати паралельно ноутбука в сторону його тильної сторони. На даному етапі, кришку Ви повинні були вже зняти. Йдемо далі.

Зняття жорсткого диска

Місце знаходження жорсткого диску кожної моделі різний. Уважно подивіться, чи не перекривають чи доступ до вінчестера, інші деталі, функціональні складові ноутбука. Якщо такі виявилися, при огляді, їх слід, якомога обережніше відкрутити і вийняти. Може навіть їх можна буде просто відсунути в сторону, щоб не заважали, попередньо відкрутивши. Після виконання все попередніх маніпуляцій, повинен з’явитися у вільному доступі і сам винуватець торжества, накопичувач пам’яті. Але будьте пильні, в більш ранніх версіях ноутбуків, його теж кріпили на болтики. Проведіть огляд, на наявність таких. Якщо вони є, то відкрутите. Після того, як Ви переконалися в безпечне від’єднання вінчестера, приступайте до його, так би мовити, демонтажу.

Для того щоб зняти вінчестер з його пазів, в яких він встановлений, слід потягнути за спеціально прикріплену на ньому стрічку. Вона знаходиться на самому кріпленні носія пам’яті. Слід зазначити один дуже важливий момент при знятті вінчестера. Його не можна тягнути ні вгору, ні в сторони. А слід витягувати тільки паралельно самому комп’ютера, тобто тягнути диск уздовж корпусу і не як інакше. Інакше з великим ступенем ймовірності, ушкодяться контакти, і подальші дії не матимуть жодного сенсу. Якщо виникла складність в розумінні, в який бік тягнути вінчестер. Те, зверніть особливу увагу на все ту ж стрічку для демонтажу вінчестера. Потім витягуємо акумуляторну батарею. Вона повинна дуже зручно лягти прямо в долоню, по напрямку її вилучення. Це і буде Вам підказкою про правильному напрямку для його зняття.

Якщо Ви, вирішили замінити свій жорсткий диск, на новий. Щоб збільшити пам’ять, то слід пам’ятати наступне. Якщо встановлюється більш досконалий, сучасний жорсткий диск, то він повинен мати обсяг пам’яті не більше 20 – 30 Гб і мати швидкість в 4200. Інакше є ризик виходу з ладу інших вже трохи застарілих деталей, які могли б ще послужити. Будьте уважні з підбором більш потужних вінчестерів. А робити самостійну заміну їх, ми вже навчилися. Якщо проблема легко усунена, то немає сенсу витрачати гроші на послуги дорогих майстрів по ремонту.

Ссылка на основную публикацию