Як знайти втрачений телефон?

Перш за все, варто відзначити, що якщо ви про своє телефоні не знаєте нічого, крім моделі і кольору, то вам навряд чи вдасться його знайти. У таких випадках не варто навіть йти в поліцію, швидше за все, ви тільки даремно витратите свій час. Винятками є телефони фірми Apple і смартфони інших виробників, що працюють на ОС Windows Phone, однак, і в цьому випадку обов’язково потрібно пам’ятати логін і пароль від певних сервісів.

Так що ж необхідно знати для того, щоб спробувати знайти будь-який телефон? Ідентифікаційний код (IMEI) телефону. Знайти його можна на коробці з під пристрої або під акумулятором. Далі я спробую детально пояснити, як знаходять втрачені телефони.
Отже, як можна знайти втрачений телефон, скориставшись IMEI кодом? Ідентифікаційний код присвоюється кожному телефону на виробництві та є унікальним. При цьому, у кожного оператора мобільного зв’язку є данні про клієнтів, серед яких присутній даний код і координати абонента. Рано чи пізно, вкраденим або втраченим телефоном, хтось скористається і за допомогою оператора можна буде знайти ваш апарат. Природно, ніякої оператор не надасть вам конфіденційну інформацію, робити все треба через поліцію.
Здавалося б, знайти телефон таким чином можна завжди, але це не так. Справа в тому, що “просунуті” зловмисники можуть зламати захист і змінити IMEI. Крім того, якщо вашим апаратом скористаються за кордоном, то наша поліція нічого не знайде, а звернутися із запитом до іншої країни буде, по-перше, проблематично, а по-друге, в яке саме держава подавати запит правоохоронцям, просто, не відомо. Чи не шукати ж по всьому світу.

Як знайти втрачений iPhone

Якщо ви власник смартфона iPhone, то його можна спробувати знайти через сервіс. Варто пам’ятати, що ваша спроба може виявитися вдалою тільки в разі, якщо ви зареєстровані в цьому сервісі і активували функцію Find my iPhone (Знайти iPhone) заздалегідь. Як знаходять втрачені телефони через iCloud? Цікаво те, що через iCloud можна не тільки знайти, а й заблокувати апарат. Однак і у даного способу є один істотний мінус. Для того, що б ваш телефон зміг передати дані про своє місцезнаходження, він повинен бути підключений до інтернету будь-яким доступним способом, включаючи WiFi з’єднання.

Подібним функціоналом володіють і смартфони на базі Windows Phone. Для роботи даного сервісу досить просто активувати в настойках телефону в пункт “Пошук телефону”. Сам же пошук здійснюється прямо через сайт windowsphone.com в розділі “Мій телефон”.

Отже, як знаходять втрачені телефони ми розібралися. Тепер поговоримо про профілактику. Який би у вас не був телефон, запишіть і покладіть в надійне місце його серійний номер. Це найголовніший крок. Інші заходи можуть прийняти тільки власники пристроїв з GPS передавачем, встановивши спеціальні програми, які допомагають знайти гаджет в разі його крадіжки. Це найбільш актуально для ОС Android, у iOS в Windows Phone є вищезгадані служби. Найбільш зручною і надійною програмою для Android-смартфонів є, що володіє дуже великим функціоналом і низьким споживання енерогіі.

Ссылка на основную публикацию