Як знайти пісню по мелодії? Кращі способи!

Привіт всім! Не кожен знає, як знайти пісню по мелодії, про це свідчать питання, які ви мені ставите періодично. Давайте більш детально розглянемо це питання?
Думаю, кожен з вас був у подібному становищі ситуації, коли чуєте музику, яка вам дуже подобається, але виконавець вам не знайомий, а звернення до інших користувачів не приносить результат. Вирішити питання допомагають такі чудові сервіси, як Shazam, AudioTag і багато інших. Розглянемо їх більш детально з їх позитивними і негативними сторонами.

Як знайти пісню по мелодії

Перед тим, як знайти пісню по мелодії, пропоную ознайомитися з усіма варіантами і вибрати для себе найбільш оптимальний.

Онлайн сервіс Midomi

Midomi є сервіс, який працює в он-лайн режимі. При ідентифікації мелодії немає необхідності завантажувати її на сервіс. Можна просто натиснути спеціальну кнопку на сайті і почнеться розпізнавання треку. Визначення виконавця займає не більше ніж 10 секунд. Перш ніж здійснити запис додаток «спитає» ваше дозвіл для використання вашого мікрофона. Результатом буде назва знайденої мелодії, ім’я виконавця та навіть обкладинка альбому. Крім цього, ви зможете зробити пошук кліпу на знайдене твір або купити його. Внизу сторінки будуть інші пісні альбому стиску до 30-ти секундних уривків. Розпізнавання було 5 з 5-ти запропонованих композицій.

Визначення за допомогою телефону. Використання Shazam


За допомогою Shazam можна проводити пошук про різні музичні композиції. Додатки від цього сервісу існують практично для всіх платформ, і навіть для комп’ютерного Віндовс.
Користувачі будь-якої мобільної платформи можуть без проблем користуватися програмами на безоплатній основі. Відмінний функціонал, сучасний дизайн дуже розташовують. Робота програми має на увазі інтернет з’єднання. Запуск початку визначити тон відбувається з натисканням кнопки, потім ви побачите напис «Слухаю» і через пару секунд і назва мелодії вам буде відомо. Досить кількох секунд для пошуку вичерпної інформації, що зацікавило вас треку. Ви побачите так само, як виглядає альбом і пропозиція про придбання. Крім цього ви маєте право поділиться піснею з друзями, подивитися відео кліп до даної мелодії, дізнатися про можливі виступи виконавця. Історія програми збереже всю історію по вашим запитам. Визначення програмою композицій пройшло на найвищому рівні.

Розпізнавання мелодії з використанням AudioTag

AudioTag розпізнає музичні композиції, надаючи назву треку. Нею можна користуватися абсолютно безкоштовно. Для цього буде потрібно зайти на сайт і завантажити конкретну пісню. Розробники AudioTag рекомендують для сканування завантажувати пісні тривалістю від 15 до 45 сек. При бажанні, звичайно, це може бути і ціла пісня, на результаті це ніяк не відіб’ється.

Формат завантажуються треків різноманітний. Є підтримка MP3, WAV, OGG файлів. Використовуючи кнопку на верхній області сайту, ви можете зробити здійснити зміну мови. При недостатньо хорошому відтворенні надається записи і скрутному процесі визначення, робот видасть кілька версій.

Час визначення мелодії займає 20-30 секунд. Якщо ви захочете визначити мелодію в процесі прослуховування онлайн, то, на жаль цього не можна зробити. Зробіть запис мелодії на яке-небудь пристрій, і робот постарається з великою точністю обробити навіть самі поганими за якістю пісні.

За результатами нашого тестування, сервіс AudioTag визначив 5 з 5-ти послуг треків. «Свіжість» пісні не мала значення. Як на мене єдиним явним недоліком буде згадана вище необхідність запису треку для його сканування.

програма Tunatic

Додаток Tunatic підходить для пошуку на вашому ПК Windows і Mac OS.

  • Встановіть та запустіть програму.
  • У віконці з’явиться фраза «Tunatic ready. Click to identify song ».
  • Натисніть на символ лупи в той час, коли проводиться мелодія.
  • Дочекайтеся конекту з сервером і появи такого напису «Identifying song. Please wait ».

Якщо виникнуть неполадки з мікрофоном і т. Д, з’явиться фраза «Signal too weak. Check your microphone ».

Після закінчення розпізнання ви необхідну інформацію. Підсумки ідентифікації мене не сильно порадували, так як з 5 пісень було розпізнано лише 5. Час розпізнавання звелося до 45 секундам. Пісні, які були випущені після 2010 року, програма взагалі не визначила.

Ссылка на основную публикацию