Як знайти людину за номером мобільного телефону: Унай самий достовірний спосіб

Іноді у багатьох людей виникає питання «як знайти людину за номером мобільного телефону». Слід розуміти, що інформація про власників телефонів зберігається тільки у мобільних операторів, є закритою і захищається законодавством РФ.

Не існує будь-якої довідкової служби, звернувшись до якої можна отримати довідку з даними про власників. Подібну інформацію стільникові оператори можуть надати тільки за офіційним запитом від правоохоронних органів в рамках розслідування.

Але ситуації бувають різні, іноді ця інформація дійсно потрібна. І виконати деякі дії з пошуку інформації може кожен, досить знати де, що і як шукати. Крім цього, існують сервіси геолокації, що дозволяють визначити місцезнаходження людини.

У сьогоднішній статті ми розповімо:

  • Як знайти інформацію про ім’я та прізвища людини, використовуючи номер телефону.
  • Як визначити місцезнаходження людини.
  • Як дізнатися власника номера, дотримуючись законодавства.

Як знайти людину за номером мобільного телефону

У фільмах часто показують кадри, коли герой в програмі або сервісі вводить номер телефону і за лічені секунди отримує інформацію про ім’я, прізвище та місце проживання або місцезнаходження власника. У реальному житті ситуація сильно відрізняється, тому що подібна інформація часто недоступна навіть правоохоронним органам, а поширення баз даних з персональними даними та інформацією про абонентів переслідується за законом і загрожує реальним терміном ув’язнення.

З іншого боку, інтернет настільки увійшов в повсякденне життя, що використовуючи його для спілкування або в інших своїх цілях, кожна людина, так чи інакше, залишає слід.

У відкритому доступі джерелу інформації є:

  • Сторінки соцмереж.
  • Дошки оголошень.
  • Тематичні форуми і групи для спілкування.

І дійсно, на особистих сторінках користувачів в Фейсбуці, ВК, можна знайти зазначені номери мобільних телефонів. У групах і на форумах ми ведемо переписку про продаж або купівлю товарів. А якщо відкрити всім відомі дошки оголошень Авито, Юла, Auto.ru, досить поглянути на статистику користувачів, щоб зробити припущення, скільки людей там може залишити свої дані.

Для отримання даних, використовуючи тільки номер телефону, введіть його в рядку пошуку будь-якого пошукача. При активному використанні інтернету, за досить короткий проміжок часу можна отримати інформацію про ім’я, прізвище, регіоні місця проживання, а іноді і приблизний адресу. Крім цього, даний метод дозволяє з’ясувати чи зібрати дані про фірми, які займаються цілеспрямовано обзвоном потенційних або вже існуючих клієнтів.

Отримати інформацію про власника номера телефону в довідкових службах неможливо, тому що подібні дані захищаються законодавством. Оператори зобов’язані надати ці дані тільки слідчим органам за офіційним запитом.

В цьому є плюс, тому що зіткнувшись з телефонним шахрайством або погрозами, можна написати заяву в поліцію, вони зможуть з’ясувати власника і вжити заходів як попереджувального, так і карального характеру.

В інтернеті також можна знайти оголошення про продаж баз даних з інформацією про власників номерів телефонів. У минулому подібні бази дійсно існували і навіть продавалися, незважаючи на загрожують покарання. Але якщо зараз і звернутися за подібним оголошенням, то, швидше за все, ви отримаєте або базу зі старими даними, або гігабайтного розміру архіви картинок, музики, книг, чого завгодно, але не дані про абонентів.

Як визначити місцезнаходження людини за допомогою номера мобільного телефону

Дійсно, додатки з подібним функціоналом поширюються багато років. Розробники гарантують точність визначення знаходження людини до метра, швидку швидкість обробки запиту і так далі. Фактично, завантажуючи подібні утиліти, ми отримуємо або жартівливе додаток в кращому випадку, яке повідомить про ваше місцезнаходження або іншої людини на курорті, стриптиз-барі, в іншому місті, в кінотеатрі, ресторані, Північному Полюсі. Або результатом роботи подібного програми буде поява пари вірусів на вашому пристрої.

Насправді є офіційно надані послуги або програми від стільникових операторів. Слід розуміти, що таке можливе тільки за наявності згоди іншого абонента.

«Локатор» від МТС

Послуга «Локатор» надається із щомісячною абонентською платою і дає можливість визначити точку знаходження членів сім’ї або близьких друзів, якщо вони є абонентами МТС, Мегафон або Білайн.

Сервіс «Білайн.Коордінати»

Абонентам Білайн доступний подібний сервіс «Білайн.Коордінати», який використовується для геолокації. Якщо ваші друзі або родина підключені до Білайну, отримаєте їх згоду і використовуйте послугу. Зібрати інформацію про користувачів, які підключені до інших мобільних операторів, неможливо. Сервіс також надається на платній основі.

«Радар» для Мегафона

На відміну від інших операторів, послугу ГеоПошук можна використовувати на безоплатній основі. Але в цьому випадку ви зможете знайти інформацію тільки про одне абонента. Звичайно, мається на увазі наявність його згоди. При бажанні оплачувати абонентську плату, можливості розширюються і можна отримати дані вже про п’ять користувачів, підключених до Мегафон, МТС або Білайн. Крім пошуку, можна включити функцію збереження маршруту переміщення.

«ГеоПошук» і Теле2

Теле2 також пропонує аналогічну послугу своїм абонентам. Пошук можливий тільки за умови знаходження в домашній зоні підключення і обслуговування. Для інших регіонів ГеоПошук недоступний. Відстежувати знаходження абонентів інших мереж не можна. Як і інші оператори, Теле2 стягує абонентську плату при підключенні послуги.

Користувачі подібних послуг повинні розуміти, що точка знаходження може визначатися з похибкою. В умовах міської забудови, за рахунок великого числа будівель різних висот і щільною споруди, точність визначення досить висока – похибка буде 2-5 метрів. При знаходженні абонента за межами міста, похибка може становити від 100 метрів до кілометра.

Сьогодні ми з’ясували, як знайти людину за номером мобільного телефону. Як бачите, все досить просто і шансів зібрати інформацію більш ніж достатньо. Однак слід враховувати, що люди періодично змінюють оператора, що частіше призводить і до зміни номера. Кілька років тому став доступний перехід від однієї стільникової компанії до іншої зі збереженням свого номера. Але це пов’язано з оформленням невеликого пакета документів, тому багатьом простіше змінити і номер телефону. При пошуку інформації, звертайте увагу на актуальність знайденої інформації.

Ссылка на основную публикацию