Як знайти людину в Скайпі: по ніку, через імпорт контактів, як користуватися пошуком

Велика кількість людей для проведення відеоконференцій і здійснення дзвінків всередині системи. Незважаючи на те що для цієї програми постійно виходять оновлення, які все більше спрощують користування нею, не всім залишається зрозумілим, як знайти людину в Скайпі. Пошук користувачів здійснюється двома основними способами: пошук по імені або нику в системі, а також за допомогою імпорту контактів із соціальних мереж.

Пошук по імені або нику

Цей метод в першу чергу буде зручний тим, хто знає ім’я, прізвище або нік шуканого людини.

Спочатку вам, звичайно, слід включити Скайп і зробити вхід в програму. У меню зверху знайдіть вкладку «Контакти» і клікніть на неї. У цій вкладці знаходяться інструменти для управління вашим списком контактів. З меню, що випадає виберіть «Додати контакт», потім «Пошук в довіднику Skype». Зауважте, що можна зберегти будь-який номер телефону, щоб здійснювати дзвінки на нього з використанням Skype. Користувачі в меню зліва будуть приховані, а під вашим статусом з’явиться форма, в яку ви повинні ввести прізвище та ім’я людини. Після введення натисніть клавішу «Enter».

Далі вам доведеться самостійно шукати людину серед усіх результатів. Як тільки ви знайдете потрібного вам людини, клікніть на його ніку. У вікні праворуч з’явиться синя кнопка «Додати в список контактів». Клацніть по ній. Після цього обраному вами користувачеві буде відправлений запит на додавання. Тепер вам залишається лише чекати, коли він підтвердить заявку. До прийняття заявки ви не будете бачити мережевий статус цієї людини. Зауважте, що ви можете додати повідомлення при додаванні, щоб людині по той бік монітора не довелося ламати голову над тим, хто і з якою метою додає його до свого списку. Це не тільки підвищує ймовірність прийняття вашої заявки, але і відповідає правилам етикету.

Якщо вам необхідно знайти людину в skype – вбудований пошук дозволяє шукати по ряду опцій – можна вказати не тільки ПІБ, але і e-mail або ж його login

Якщо ви знаєте нікнейм людини, якого ви шукаєте, то вам потрібно лише ввести в рядок пошуку його нік. У цій ситуації вам буде виданий лише один результат, оскільки кожен нік в скайпі унікальний. Меню пошуку також можна викликати, натиснувши на піктограму людини з плюсом у верхній частині лівої панелі.

Імпорт з соціальних мереж

Пошук людини в Скайпі можна здійснити і в інший спосіб. Цей метод більше підходить людям, у яких є акаунти в соціальних мережах. За допомогою нього ви можете швидко і просто імпортувати друзів в Скайп.

Так як знайти людину за допомогою такого методу? Знову зайдіть в меню «Контакти» і виберіть пункт «Імпорт контактів» зі списку. Дочекайтеся закінчення завантаження спливаючого вікна.

Після завантаження вікна вам буде запропоновано зайти в одну із соціальних мереж, де є користувачі, яких ви хочете додати в Skype. Вам потрібно буде лише ввести дані для входу в цікаву для вас соціальну мережу, потім Скайп автоматично почне аналіз списку друзів. Всіх друзів з, наприклад, Facebook, у кого в профілі вказано логін Skype, програма запропонує додати в ваш список.

Імпорт користувачів в Скайп повністю автоматизований, так що навряд чи у кого-небудь можуть виникнути з цим проблеми. Знаходити людей таким способом буде зручно практично будь-кому, хто має активний обліковий запис в соціальній мережі. Для всіх інших він не підходить.

Тепер ви точно знаєте, як знайти ваших друзів, знайомих і колег в Скайпі, і вже сьогодні можете з ними зв’язатися.

Ссылка на основную публикацию