Як знайти і встановити шрифти для Photoshop!

Користуючись програмою Adobe Photoshop, у більшості виникає необхідність оформити текст якимось нестандартним шрифтом, не з того набору, що є спочатку в фотошопі. В принципі стандартний набір теж не малий, спочатку є досить багато цікавих варіантів. Але все одно хочеться більше цікавих варіантів і тим більше в стандартному наборі є багато шрифтів, невідповідних для кириличних символів. У даній статті я покажу як встановити шрифти для фотошопа і як їх можна знайти в інтернеті для безкоштовного скачування.

У стандартному наборі фотошопа є шрифти, призначені тільки для тексту, написаного символами якогось певного мови, наприклад, англійськими, а є універсальні шрифти, т. Е. Ними ви можете оформити будь-який текст. І, завантажуючи шрифти, потрібно дивитися, для якого тексту вони призначені (російська, англійська та ін.) Або ж просто пробувати встановлювати все сподобалися і перевіряти.

Якщо шрифт не підтримує потрібні символи, то він буде відображатися ось так:

У цьому прикладі обидва тексти написані шрифтом Candles, але текст вгорі написано кирилицею. Відповідно, шрифт Candles не підтримує кириличні символи.

Як знайти шрифти для фотошопа?

Знайти потрібні шрифти для установки в Adobe Photoshop можна 2-ма шляхами.

Варіант №1. Пошук безкоштовних шрифтів на різних сайтах в інтернеті

Суть цього способу полягає в тому, що вам потрібно буде покопатися в інтернеті в пошуках потрібних шрифтів, та ще й щоб скачували без проблем. Зате варіантів можна знайти величезну кількість і безкоштовно!

Отже, щоб знайти шрифти досить в пошуковому рядку (наприклад, Google) набрати запит виду “скачати шрифти для фотошоп” (або аналогічний) і походити по сайтам з пошукової видачі. Шрифти ви зможете знайти, найімовірніше, на одному з перших сайтів.

Будьте уважні і ніколи не завантажуйте шрифти, якщо за це дія просять відправити СМС повідомлення, підтвердити телефон та ін. Це в 99.9% випадків шахраї!

Ця рекомендація стосується не тільки до завантаження шрифтів, але і до скачування взагалі будь-яких файлів з інтернету.

Цей спосіб не так зручний як варіант №2, запропонований нижче, тому що потрібно шукати шрифти по інтернету, АЛЕ! Зате скачати шрифти можна безкоштовно і досить швидко. А варіант №2 дозволяє завантажити більшість шрифтів тільки за гроші.

Варіант №2. Пошук через офіційний магазин typekit.com

Є можливість встановити шрифти з офіційного магазину typekit.com, перейти в який можна прямо зі списку шрифтів фотошопа:

Відкриється магазин, звідки можна вибрати потрібний шрифт і встановити.

Основна проблема одна – безкоштовно звідти можна скачати занадто мало варіантів. Велика частина шрифтів доступна тільки по платній підписці. Самі завантажувані шрифти будуть синхронізуватися через додаток Adobe Creative Cloud. Тут ще один нюанс: якщо у вас встановлена ​​піратська версія фотошопу, то це додаток може взагалі не запускатися і тоді нові шрифти, скачані з магазину, ніяк не можна буде довантажити в фотошоп.

Як встановити завантажені шрифти?

Шрифти, викачані з інтернету (це відноситься тільки до варіанту 1, коли ви скачували їх з різних сайтів в інтернеті) будуть або в архіві (зазвичай формату ZIP, але можуть бути і в інших типах архівів), або прямо як окремі файли зі шрифтами.

Якщо шрифт викачаний в архіві, то його потрібно спочатку розпакувати. ZIP архів розпаковується прямо через вбудований архіватор Windows.

Детальніше про роботу з архиваторами розказано тут »

Розпаковані шрифти мають формат .ttf або otf.

приклад:

Встановлювати шрифти простіше простого.

варіант №1

Відкрийте розділ “Шрифти” в Windows. Його можна знайти через пошук, набравши “Шрифти”.

Про те як користуватися пошуком в Windows розказано тут »

Або ж відкрити “Панель управління”, перейти в розділ “Оформлення та персоналізація” і вибрати “Шрифти”.

Тепер залишилося просто перетягнути викачані вами файли шрифтів з папки в вікно “Шрифти”.

В результаті установка шрифтів буде виконана.

варіант №2

Клацніть правою кнопкою миші по викачаного файлу зі шрифтом і виберіть “Встановити”. Це потрібно проробляти, відповідно, окремо з кожним шрифтом. Тому якщо ви завантажили відразу кілька шрифтів, простіше скористатися варіантом №1.

Після установки шрифтів, залишається тільки відкрити їх список в самому фотошопі і ви відразу побачите там нові шрифти, які тільки що встановили.

висновок

Як бачимо, шрифти встановлюються дуже просто. Якщо вам раптом не вистачає стандартного фотошопний набору шрифтів, то зможете легко знайти інші шрифти в інтернеті для безкоштовного скачування. Це не складе ніяких труднощів.

Ссылка на основную публикацию