Як знайти групу в Facebook

Функціонал соціальних мереж зводиться не тільки до спілкування між людьми, а й об’єднання користувачів в спільноти за інтересами. Там вони можуть спілкуватися, ділитися важливими новинами та іншими даними в рамках своєї спільноти. Для того, щоб вступити в цікаву для вас групу і почати взаємодіяти з її учасниками, ви повинні знайти її для початку. На щастя, виконати пошук потрібного спільноти дуже просто.

Як знайти групу в Facebook

Тут не дуже багато варіантів, які будуть розглянуті по ходу статті. Єдине, що вам потрібно знати, що групи в Facebook діляться на кілька категорій:

 • Відкриті групи. З їх пошуком і вступом в них проблем не виникає, так як будь-який бажаючий може їх знайти і переглядати інформацію в них без необхідності вступу. Сам вступ відбувається після натискання на однойменну кнопку;
 • Закриті групи. Вони можуть відображатися в пошуковій видачі груп, але при цьому ви не зможете переглядати контент, який опублікований там про тих пір, поки не вступите. Для вступу потрібно відправити заявку, яку розгляне адміністрація спільноти;
 • Секретні групи. Не відображаються в пошуковій видачі. Для вступу потрібно запрошення від адміністрації або підтвердження вашої заявки, якщо ви знайшли таку групу через знайомих.

Далі розглянемо доступні варіанти пошуку груп в Facebook.

Варіант 1: Рекомендації Facebook

Facebook зацікавлений в тому, щоб ви проводили більше часу в рамках даної соціальної мережі, тому всіляко намагається підібрати вам групи за інтересами. Всі рекомендації, які дає сервіс грунтуються на даних, які ви вказали на вашій сторінці, груп, в яких ви вже перебуваєте або складаються ваші друзі.

Читайте також: Як долучитись до певної групи в Facebook (Фейсбук) Як знайти людину за профілем в Facebook (Фейсбук) Новий відеохостинг Facebook Watch Як змінити ім’я користувача в Facebook (Фейсбук)

Щоб було сервісу можна за такою інструкції:

 1. Авторизуйте в своєму профілі. Далі в верхньому меню натисніть на кнопку у вигляді трикутника. Повинно з’явитися контекстне меню, де вам потрібно буде вибрати «Нові групи».
 2. Якщо ви хочете отримати рекомендації від Facebook, то перейдіть на новій сторінці у вкладку «Цікаве». Там сторінка буде поділена на кілька блоків:
  • Блок з вибором категорій. Тут ви можете вибрати категорію групи, яку хотіли б знайти. Це дуже зручно, якщо не можете сказати, яке конкретно співтовариство вам потрібно, а знаєте лише категорію, до якої воно належить;
  • «Рекомендації для вас». Тут зібрано кілька груп, які вибираються по вашим інтересам, активності і іншим параметрам. Правда, тут не завжди можуть бути ті групи, які ви хотіли б бачити;
  • «Популярні поруч з вами». Показує групи, які розташовані недалеко від вас;
  • «Групи друзів». Тут відображено спільноти, в яких складаються ваші друзі;
  • Далі йдуть блоки з категоріями. По суті вони дублюють перший блок, але тільки в більш розгорнутому вигляді.
 3. Все що вам залишається далі – це вибрати групу, що припадала вам до смаку і перейти до неї.

Цей варіант пошуку спільнот дуже хороший, якщо ви не знаєте, яку конкретно групу хочете знайти.

Варіант 2: Пошук по соціальній мережі

Ви можете скористатися глобальним пошуком групи по Facebook. Цей варіант підійде тим користувачам, які знають назву тієї групи, яку хочуть знайти. Інструкція в цьому випадку досить проста:

 1. Зверніть увагу на пошуковий рядок, що розташована в верхній частині екрану. Туди вам потрібно ввести найменування цікавить групи. Вам необов’язково знати повне найменування спільноти – ви можете ввести тільки фрагмент з назви.
 2. Ознайомтеся з результатами видачі в блоці «Групи».
 3. Якщо в представлених результатах ви не знайшли те, що шукали, то натисніть на напис «Більше результатів за запитом».
 4. Відкриється віконце, де ви зможете побачити більше груп, що підходять під ваш запит. Також ви зможете налаштувати пошукові фільтри, щоб звузити коло.

Який саме з розглянутих варіантів використовувати залежить від ваших вимог і очікувань. Якщо вам потрібно знайти якусь групу певної категорії, наприклад, про науку, то вам підійде перша інструкція. Якщо ж ви шукайте якусь конкретну групу, знаючи її назву, то скористайтеся останньому розглянутим варіантом.

Ссылка на основную публикацию