Як змонтувати відео онлайн

Мотиви монтування відеороликів у кожного користувача свої. Комусь потрібно створити пам’ятне відео з ювілею батьків або друзів, хтось редагує ролик з весілля для того, щоб викласти його в соціальних мережах на загальний огляд. Можна просто скористатися редактором для того, щоб вирізати улюблені моменти з кінофільму і накласти на нього класну музику. Сьогодні ми поговоримо про те, як можна змонтувати відео за допомогою різних онлайн-сервісів.

Як зробити монтаж відео в редакторі YouTube

Бо сьогодні дуже популярний відеохостинг Ютуб, варто розповісти про його вбудованому редакторі. Якщо брати всі сервіси, які стикаються зі створенням відео на Youtube, то її повна назва «Творча студія», в якій ви знайдете масу різних налаштувань для майбутнього ролика.

Творча студія YouTube

Сервіс надає велику фонотеку для безкоштовного користування в своїх відео. Творча студія Youtube дозволяє не тільки змонтувати ваш ролик, а й обрізати, уповільнити, накласти різні фільтри, розмити різні області кадру і навіть прибрати дратівливу тремтіння камери при аматорської зйомки.

Можливо, в редакторі на Ютуб немає деяких функцій повноцінного редактора відео, але в ньому є все, щоб прикрасити або змінити кліп і тут же викласти його на своєму каналі. Цим і виділяється сервіс серед інших.

Для монтажу скористайтеся інструкцією:

 1. Увійдіть на свій канал і натисніть стрілочку у верхній частині сторінки «Додати відео» або зліва в меню «Мій канал» для редагування вже наявних відео.

  Завантаження ролика на Youtube

 2. Відкриється вікно, в яке потрібно простим перетягуванням завантажити ролик з комп’ютера або іншого пристрою. Перед завантаженням натисніть кнопку «Доступ» і виберіть потрібний пункт для відео. Після збереження файлу цей пункт буде застосований до вашого ролика.
 3. Ролик завантажиться на Ютуб і далі вам відкриваються всі інструменти сервісу.
 4. Після монтажу виберіть дати закриття перегляду відео та натисніть вгорі праворуч синю кнопку «Опублікувати».

Читайте також: Як користуватися Movavi Конвертор Відео.

Life2film.com – сервіс для редагування відео онлайн

Відмінний сервіс, який зможе зробити з ваших роликів відмінне повноцінне відео з музикою і титрами. Онлайн сервіс надає для цього безліч інструментів, а також власну фонотеку в ваше розпорядження. Тут ви можете як редагувати готовий фільм, так і змонтувати його з декількох частин, наклавши доречне музичний супровід. Надання таких можливостей умовно безкоштовно. Авторизувавшись, ви можете завантажувати кліпи довгою в 40 хвилин і не більше 2 Гб вихідного файлу. А також використовуватися якість не вище 360p. Тому якщо вас не влаштовують такі умови, ви можете купувати платні пакети послуг, які нададуть більше можливостей.

Сервіс працює виключно з відео. Чим більше роликів ви завантажте, тим краще буде вихідний файл. Сервіс самостійно підбирає моменти в ролику і підставляє їх під кадри за ритмом композиції. Послуги доступні в 3 варіантах з урахуванням безкоштовного. Всього платних пакетів два: 190 гривень / місяць і 390 гривень / місяць. Між ними різниця тільки в одному – в пакеті за 390 гривень вам надається завантаження ролика з необмеженим розміром, а в 190 гривень / місяць максимальний розмір 4 Гб. Щоб скористатися сервісом:

 1. Перейдіть по посиланню, потім авторизуйтесь, використовуючи соціальні мережі.
 2. Після авторизації внизу або трохи нижче поточної сторінки буде зелена кнопка, яка дозволяє завантажити ролик.

  Завантаження ролика на life2film.com

 3. Прокрутивши коліщатком миші вниз сторінку, ви можете вибрати музичний супровід для майбутнього кліпу із запропонованих колекцій на сайті.
 4. Ще нижче на сторінці знаходяться спеціальні фільтри. Тут ви також можете додавати текстову інформацію.
 5. Далі у вікні необхідно названий ваш майбутній відеоролик, а також описати його і додати теги. Додатково є настройка частоти зміни кадрів фільму. Виберіть із варіантів відповідну.

  Додаємо фільтр до майбутнього відео на life2film.com

 6. Натисніть кнопку «Зробити фільм» в самому низу сторінки. Приблизний час обробки ваших відео 10 – 15 хвилин.

Це цікаво: Як з відео зробити фото.

Videotoolbox – допоможе змонтувати відео кліп

Англомовний Videotoolbox є популярним сервісом, в якому є все для монтування і створення фільму онлайн. Незручність його в тому, що немає російської мови. Але це не проблема. Якщо ви вмієте хоча-б трохи орієнтуватися в програмах на англійському, то ця не стане проблемою зовсім. У магазині розширень браузерів можна зустріти спеціальний плагін, який переводить вміст сторінки. Щоб почати працювати з кліпом, потрібно пройти просту реєстрацію:

 1. Перейдіть на сайт і натисніть посилання «Registration».

  Кнопка реєстрації на videotoolbox

 2. Потім зареєструйтеся з підтвердження електронного ящика.
 3. Далі завантажте ваш ролик на сервіс, натиснувши «Upload».

  Завантаження файлу на сервіс videotoolbox

 4. Виберіть пункт поруч з завантажуваних файлом «Select action».
 5. У контекстному меню виберіть потрібну дію для монтажу онлайн.

  Функції сервісу videotoolbox

 6. Натисніть один з пунктів «Add audio stream» і почекайте, поки він буде оброблений.
 7. Після всіх виконаних дій над відео, натисніть на назву свого файлу і скачайте на свій ПК.

В контексті є і інші функції. Ви можете конвертувати, вирізати музику, субтітори, обрізати і об’єднувати файли, натиснувши потрібні пункти.

Рекомендуємо до прочитання: Програми для поліпшення якості відео.

Stupeflix – безкоштовна онлайн-студія

Справжнім відкриттям для багатьох користувачів, кому часто доводиться редагувати і монтувати відео в режимі online, стане сервіс Stupeflix. Він є також, як і попередній, англомовним і також доступним і простим для всіх. Сервіс чимось схожий з life2film. Тут вам теж потрібно буде поетапно додавати або редагувати ваш майбутній фільм. Stupeflix дозволяє оформляти картинки в відео, налагоджувати текст на відеокадри і багато іншого.

Щоб ним скористатися:

 1. Перейдіть за посиланням .
 2. Якщо ви володієте іспанською або французькою, ви можете вибрати внизу кнопку «English» і вибрати потрібну мову. Для різних пристроїв сервіс автоматично підбирає потрібну якість, для мобільних пристроїв – 360p, для комп’ютера – 720p.
 3. Авторизуйтесь за допомогою соціальних мереж або зареєструйтеся традиційним способом з підтвердження поштової адреси.

  Створення облікового запису на stupeflix

 4. Виберіть зі списку потрібну тему для монтажу і натисніть «Make a video».

  Завантаження відео на stupeflix

 5. Далі виберіть зліва знак плюса, для того, щоб додати фото і відео, а потім натисніть «Upload». Файли буде завантажено з ПК. Ви можете завантажити музику для додавання її у майбутній відеоролик.
 6. Використовуючи регулятор лінійки, можна збавляти або збільшувати рівень звуку в окремих місцях.
 7. Після цього виберіть «Quick Preview», щоб підготуватися до створення ролика. Перевірте всі налаштування і натисніть «Produce». Виберіть потрібний формат для скачування на свій ПК.

Використовуючи цей сервіс для монтування ваших відео в режимі онлайн, старання і трата часу на знайомство з англомовними меню і пунктами окупляться. Адже програма має ряд переваг перед російськомовними аналогами. Одним із значних переваг є необмежений розмір завантажуваних роликів і можливість користуватися сервісом безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию