Як змінити в зведеній таблиці числовий формат, заданий за замовчуванням

Для числових значень, що відображаються в області значень зведеної таблиці, слід використовувати відповідний числовий формат. Не слід думати, ніби можна просто перенести числовий формат вихідної таблиці в створену на її основі зведену таблицю.
Для відображення значень доходу з нулями після десяткової коми і пропуском як роздільник розрядів використовується наступний код:

1

PTPivotFields"Сума по полю Дохід"NumberFormat "# ## 0"

PT.PivotFields ("Сума по полю Дохід") .NumberFormat = "# ## 0"

Деякі компанії обслуговують клієнтів, які здійснюють закупівлі на тисячі чи мільйони доларів. Для того щоб вивести числа в тисячах, використовуйте кому або пробіл в числовому форматі або додайте букву До для вказівки виведення чисел у тисячах.

1

РТPivotFields"Сума по полю Дохід"Number Format "# ##, К

РТ.PivotFields ("Сума по полю Дохід") .Number Format = "# ##, К

Скорочення до тисяч диктується зовнішніми обставинами. Якщо ви працюєте в порівняно молодий комп’ютерній фірмі, в якій всі використовують До як роздільник тисяч, то вам пощастило, оскільки корпорація Microsoft вітає використання такого скорочення. Використання таких скорочень залишилося і в новій версії пакету Office 2013. Однак якщо ви працюєте в компанії зі столітнім стажем, де для тисяч використовується скорочення М, а ММ відповідає мільйонам, то вам доведеться вдатися до хитрощів. перед символом М введіть зворотну косу риску.

1

PTPivotFields"Сума по полю Дохід"NumberFormat "# ## 0, \ М"

PT.PivotFields ("Сума по полю Дохід") .NumberFormat = "# ## 0, \ М"

В якості альтернативи можете помістити М в подвійні лапки. Щоб ввести подвійні лапки в рядку VBA-коду, укладеної в лапки, слід задати дві послідовні лапки. Щоб встановити числовий формат в десятках мільйонів у вигляді # ## 0.0 ,, "ММ", необхідно ввести наступний рядок коду:

1

PTPivotFields"Сума по полю Дохід"NumberFormat "# ## 0.0 ,,"

PT.PivotFields ("Сума по полю Дохід") .NumberFormat = "# ## 0.0 ,,""М"""

Мал. 12.12. Після заповнення порожніх клітинок і сортування залишилося видалити кілька проміжних підсумків і зайвих підписів

Три лапки в кінці рядка введені без помилки. Дві лапки імітують введення однієї лапки в запису числового формату, а остання лапки завершує рядок VBA-коду. На рис. 12.12 показана зведена таблиця з заповненими порожніми осередками, з виведеними в тисячах величинами і полями Категорія обладнання і регіон, відсортованими по спадаючій.

Ссылка на основную публикацию