Як змінити розмір зображення в онлайн фотошопі Adobe Photoshop Express Editor!

Там, де необхідно змінити розмір фотографії або в цілому будь-якого зображення ми звикли звертатися за цим до програми Photoshop, тому що там це зробити легко і просто. Наприклад, в тому ж вбудованому в Windows графічному редакторі Paint це якісно зробити не дуже просто, як і в інших редакторах. Але і ставити собі на комп’ютер громіздку і тим більше платну програму Фотошоп тільки заради того, щоб іноді міняти розмір фотографій або виконувати ще ряд найпростіших дій, сенсу ніякого немає. Адже прості дії над зображеннями можна зробити і в різних онлайн-редакторах. Тим більше що звичайному користувачеві часто потрібно саме змінити розміри фотографії пропорційно або відрізати частину з будь-якої сторони, щоб, наприклад, завантажити в якості аватарки на якомусь сайті в інтернеті. У цій статті я покажу як це можна зробити онлайн-редактор Adobe Photoshop Express Editor, який є офіційним сервісом від компанії Adobe, яка випускає всім відомий фотошоп.

Як змінити розмір зображення через онлайн фотошоп Adobe Photoshop Express Editor.

Відкрити безкоштовний онлайн-редактор Фотошопа можна посиланням:

Внизу сторінки клікніть по посиланню Start the Editor.

У вікні, натисніть Upload Photo для вибору з комп’ютера зображення, яке ви будете редагувати.

У наступному вікні натисніть Upload, після чого відкриється провідник Windows, де вам потрібно вибрати те зображення, яке будете редагувати.

Онлайн-редактор Adobe Photoshop Express Editor дозволяє завантажувати тільки зображення у форматі JPG і JPEG.

Після завантаження зображення відкриється сам редактор Adobe Photoshop Express Editor з вашим зображенням.

Основи управління онлайн-редактором Adobe Photoshop Express Editor.

Всі розділи, т. Е. Функції редактора, за допомогою якого ви можете змінювати ваше зображення, розташовані зліва (1).

Коли ви будете редагувати зображення, вам, швидше за все, буде потрібно можливість скасування останньої дії. Для цього служить кнопка Undo (2), а кнопка Redo (3) – повторення повернення останньої дії.

Якщо потрібно повністю скасувати всі дії, які ви виконали над зображенням і повернути його до оригінального виду (на момент завантаження), то натисніть Reset (4).

Іноді зручніше редагувати зображення в повноекранному режимі. Щоб в нього перейти, натисніть кнопку №5.

Обрізка зображення, поворот на 90 градусів, відображення по горизонталі і вертикалі.

Якщо вам потрібно обрізати зображення, то вам потрібно відкрити інструмент CropRotate (1). У ньому вам потрібно вибрати пропорції обрізки (2). Наприклад, ви можете обрізати зображення, не зберігаючи пропорції зображення, вибравши вільний режим Freeform, а можете вибрати певні пропорції, наприклад, 4 × 6. І залишається вам потягнувши за що з’явилися краю зображення (3), обрізати його.

Якщо незрозуміло, що за пропорції маються на увазі, при обрізанні зображення просто виберіть один з варіантів і спробуйте обрізати зображення. Потім виберіть інший варіант і знову випробуйте. Так ви відразу зрозумієте різницю.

У цьому ж розділі RotateFlip ви можете ще перевернути зображення на 90 градусів вліво / вправо (1), а також відобразити його по горизонталі і вертикалі (2).

Опція Straighter (3) дозволяє розташувати зображення під кутом.

Пропорційна зміна розміру зображення

Якщо вам потрібно змінити розмір зображення, зберігши при цьому пропорції, т. Е. Не спотворюючи його. То скористайтеся розділом Resize (1).

У ньому ви можете вибрати один з готових варіантів зміни розміру (2), наприклад, щоб зображення підходило для завантаження на сайт, для відправки по EMail. Натиснувши на один з варіантів, зображення відразу змінить розмір відповідно до обраного режиму.

Але краще ставити розмір самостійно. Для цього натисніть Custom (3), задайте вручну нове значення ширини зображення (Width) в пікселях (4) і висота зміниться автоматично пропорційно введеної вами ширині.

збереження результату

Щоб зберегти відредаговане зображення на комп’ютер, натисніть Done в правому нижньому кутку.

Потім натискаєте кнопку Save (1). З’явиться рядок, де ви можете вказати ім’я для файлу (2), після чого натисніть маленьку кнопку Save (3).

висновок

В онлайн фотошопі Adobe Photoshop Express Editor крім найбільш часто затребуваних дій, таких як обрізання, поворот зображення, зміна розміру, можна також швидко накладати на зображення різні ефекти, налаштовувати кольору, освітлення, накладати текст і багато іншого.

Якщо на комп’ютері не варто фотошоп або інший повнофункціональний графічний редактор, а потрібно швиденько змінити розмір фотки або обрізати її, то такий ось онлайн фотошоп як Adobe Photoshop Express Editor – цілком хороша, швидке і безкоштовне вирішення питання!

Ссылка на основную публикацию