Як змінити пароль від своєї сторінки в Facebook

З метою безпеки адміністрація соціальної мережі Facebook рекомендує своїм користувачам час від часу міняти пароль. Також необхідність в зміні пароля від сторінки може виникнути в тому випадку, якщо ви забули свій старий пароль або ваша сторінка була зламана. Давайте розглянемо, як можна змінити пароль своєї сторінки в Facebook у всіх описаних випадках.

Як змінити пароль в Facebook

Розробники соціальної мережі передбачили можливість зміни пароля від аккаунта навіть в тому випадку, якщо ви не маєте доступу до своєї сторінки і / або поштою, на яку та реєструвалася. Також ви можете зробити зміну пароля, маючи доступ до своєї сторінки. Попередження! Не потрібно занадто часто змінювати свій пароль, так як це може спровокувати зайві питання і підозри з боку адміністрації соціальної мережі Facebook.

Випадок 1: У вас є доступ до своєї сторінки

Ви пам’ятаєте свої логін і пароль від сторінки в Facebook і проблем з авторизацією у вас. У такому випадку після входу в профіль виконайте наступні дії:

 1. У верхній правій частині екрана натисніть на значок у вигляді трикутника. З контекстного меню перейдіть в пункт «Налаштування».
 2. Далі, в блоці «Налаштування аккаунта», натисніть на посилання «Редагувати», що розташована навпроти параметра «Пароль».
 3. Введіть в спеціальні поля поточний пароль від сторінки, новий пароль і його підтвердження. Збережіть зміни, скориставшись однойменної кнопкою.
 4. По завершенню зміни пароля з’явиться вікно з оповіщенням про це. Тут ви можете вибрати два варіанти подальших дій:
  • «Вийти з облікового запису на інших пристроях». Буде проведений вихід на всіх пристроях, де був збережений старий пароль, в тому числі з того, яким ви користуєтеся в даний момент. Вам доведеться входити в свій аккаунт заново під новим паролем;
  • «Залишатися в системі». Ви нікуди не виходьте після зміни пароля і можете користуватися своєю сторінкою в Facebook як ні в чому не бувало.
 5. Натисніть «Далі», коли визначитеся з подальшими діями.

Ситуація 2: Вхід на сторінку неможливий

Якщо ви не можете виконати авторизацію на своїй сторінці в Facebook з яких-небудь причин, то можете використовувати цей варіант зміни пароля. Правда, вам все одно потрібно буде мати доступ або до електронної пошти, до якої прив’язаний ваш аккаунт в Facebook, або до номера телефону.

Читайте також: Як змінити ім’я користувача в Facebook (Фейсбук) Як змінити пароль в Gmail Відновлення пароля Gmail: покрокова інструкція Як змінити пароль на Одноклассниках покрокова інструкція

Інструкція виглядає так:

 1. На головній сторінці Facebook, під полями з введенням даних для авторизації, натисніть на посилання «Забули аккаунт?».
 2. Відкриється віконце, куди потрібно буде ввести свою адресу електронної пошти або номер телефону, на які реєструвався профіль спочатку. Після цього натисніть на кнопку «Пошук».
 3. Тепер у віконці «Вкажіть спосіб відновлення пароля» встановіть маркер напроти пункту «Вишліть мені посилання для відновлення пароля» і натисніть «Далі».
 4. Протягом 30-60 секунд на вашу поштову скриньку має прийти лист з кодом. Введіть цей код в спеціальне поле на сайті і натисніть «Далі».
 5. Після того, як ви введете код вам потрібно буде придумати новий пароль і знову натиснути на кнопку «Далі».

Якщо ж у вас немає можливості отримати код підтвердження на свою електронну скриньку або номер телефону, які раніше прив’язувалися до профілю, то виконайте наступні дії:

 1. Перші два кроки з попередньої інструкції проробляти без змін.
 2. Потім натисніть на лінк «Більше немає доступу?», Що знаходиться в нижній лівій частині вікна.
 3. Раніше Facebook надавав користувачам можливість відновити доступ до сторінки, використовуючи іншу поштову скриньку, який які раніше не прив’язувався до аккаунту. Зараз, з метою усунення дірок в безпеці таку функцію прибрали. Тепер вам доведеться відновлювати доступ до того поштової скриньки, на який ви реєстрували акаунт. У наведеному списку виберіть сервіс, на якому був створений вашу поштову скриньку. На жаль, там представлені не всі сервіси.
 4. Далі дотримуйтесь інструкції від Facebook для відновлення доступу до електронного ящика на цьому сервісі.
 5. Коли відновите доступ виконайте все, що було описано в інструкції вище.

Щоб уникну
ти необхідності міняти пароль, виходьте зі свого облікового запису, коли користуєтеся чужим комп’ютером, не передавайте особисті дані третім особам і не використовуйте занадто легкі паролі. Сподіваємося дана стаття була вам корисна, якщо це так, то поділіться нею зі своїми друзями і знайомими.

Ссылка на основную публикацию