Як змінити налаштування миші

Як змінити налаштування миші. У сучасних комп’ютерах для багатьох користувачів головну роль в управлінні відіграє комп’ютерна миша. Рідко, хто може працювати без неї. Як вибирати комп’ютерну мишку? , я вже розповідала, про Види комп’ютерних мишей, теж. Сьогодні поговоримо про їх налаштування. Не завжди робота мишки нас влаштовує, але деякі навіть не підозрюють, що її можна налаштувати. Ось про те, як змінити налаштування миші ми зараз і поговоримо.

Як змінити налаштування миші

Для того, щоб дістатися до налаштувань миші в Windows 7, необхідно зайти в меню – Пуск – Панель управління. У вікні панелі управління в маленькому віконці Пошук нагорі справа напишіть слово «». І зліва відкриється список всіх налаштувань вашої миші.

Налаштування комп’ютерної миші в Windows 7

У Windows XP також необхідно викликати меню – Пуск – Панель управління. І в вікні панелі управління знайдіть іконку. Відкрийте цю папку подвійним клацанням миші і перейдемо до налаштувань.

Налаштування комп’ютерної миші в Windows XP

Примітка

Описувати настройки миші я буду на прикладі Windows XP, тим більше, що вони анітрохи не відрізняються від тих же налаштувань в Windows 7.

Найважливіша настройка миші – це її чутливість і настройка подвійного клацання основною кнопкою. Оптимальні настройки залежать від конкретної моделі та від звичного стилю вашої роботи.

Чутливість миші це реакція покажчика на її зміщення. Перевірте, чи можете ви провести покажчик через весь екран по діагоналі, не відриваючи зап’ясті від поверхні столу, тобто ворушачи тільки пальцями. Якщо у вас не виходить виконати таке, значить необхідно налаштувати чутливість миші.

Налаштування чутливості миші

 • Відкрийте вікно Властивості: Миша (Пуск Панель управління-Миша).
 • Перейдіть на вкладку параметри покажчика.
 • Перемістіть движок на панелі переміщення в необхідну сторону. При переміщенні движка вправо, миша стане ще чутливіші, а вліво – менше.
 • Встановіть прапорець на запис Включити підвищену точність установки покажчика. Тепер ваш покажчик буде спочатку повільно рухатися, а потім прискорюватися. Це вам стане в нагоді при роботі в графічних редакторах. В іграх, особливо там, де доводиться наводити зброю на ціль, установка цього прапорця буде вам тільки заважати і сповільнювати реакцію гравця.
 • Дуже цікава панелька видимість. Можете спробувати встановити прапорці на різні функції, але в роботі ці прибамбаси заважають. Але це кому як.

Дуже цікава панелька Видимість у вікні настройки миші.

Налаштування подвійного клацання миші

 • У цьому ж вікні перейдіть на вкладку кнопки миші.
 • на панелі Швидкість виконання подвійного клацання клацніть два рази лівою кнопкою миші по жовтій таткові. Якщо ваші два клацання відкрили цю папку, то все нормально. Якщо немає, то налаштуйте подвійне клацання переміщенням движка швидкість.

На панелі Швидкість виконання подвійного клацання клацніть два рази лівою кнопкою миші по жовтій таткові.

 • Якщо ви лівша, то можете поміняти призначення кнопок миші на панелі конфігурація кнопок. Просто встановіть прапорець напроти запису Обміняти призначення кнопок. Не забувайте зберігати свої настройки кнопкою застосувати і.
 • Залипання встановлювати не раджу, а то будь-який ваш клацання мишею, особливо при роботі з текстовими редакторами, буде чіпляти і тягти за собою будь-який об’єкт.

Як змінити курсор миші

 • Перейдіть на вкладку Покажчики.
 • Відкрийте список, що випадає (клацніть по маленькому чорному трикутнику праворуч) на панелі схема.
 • Виберіть схему.
 • Нижче в налаштуваннях обраний вами тип покажчика і натисніть кнопку застосувати.
 • Якщо всі ці схеми вам набридли або не підходять, то натисніть кнопку За замовчуванням.
 • Натиснувши на кнопку огляд, ви можете завантажити ще багато всяких курсорів з системної папки Cursors. В цю ж папку (C: \ WINDOWS \ Cursors) ви можете завантажити свої курсори, і вибирати їх звідти.

Відкрийте список, що випадає (клацніть по маленькому чорному трикутнику праворуч) на панелі Схема. Виберіть схему.

на вкладці коліщатко змінювати нічого не треба. Просто можете поекспериментувати.

На вкладці Коліщатко міняти нічого не треба. Просто можете поекспериментувати.

на вкладці устаткування можете подивитися, як ваша система визначає вашу мишу.

Ось таким чином можна налаштувати комп’ютерну мишу під себе.

Напишіть в коментарях, які казуси у вас були з мишею і як ви виправили це. Може бути це комусь стати в нагоді.

Ссылка на основную публикацию