Як змінити курсор миші Детальний керівництво і відео

У цій статті я розповім про те, як змінити курсор миші на більш красивий і цікавий. Показувати я буду на прикладі Windows 10, а наприкінці статті ви можете подивитися відеоурок про те, як все теж саме можна зробити в операційній системі Windows 7. Якщо будуть бажаючі переглянути відео на цю ж тему, але на прикладі Windows 10, то напишіть мені в коментарі, і я зроблю ще один відеоролик.

Як змінити курсор миші

Я не любитель встановлювати якісь ліві доповнення в операційні системи, тому що часто такі маніпуляції закінчуються новими глюками або навіть повної перевстановлення всієї системи. Але іноді цікавість і тяга до всього нового переважає над консерватизмом.

Ось і цього разу мені захотілося змінити вже порядком обридлий курсор миші. Думаю, що таких бажаючих знайдеться не мало, тому опишу весь процес по порядку. Як я вже писала вище, показувати буду в Windows 10, а тим, у кого встановлена ​​Windows 7 буде відео нижче.

Як змінити курсор миші в Windows 10

Для початку нам необхідно завантажити з інтернету нові курсори для миші.

  • Переходимо в інтернет і в поле пошуку вбиваємо запит «скачати курсори для windows 10» (без лапок);

  • Вибираємо будь-який сайт, який нам видав пошуковик, і шукаємо курсор, який нам подобається;
  • Викачуємо курсори собі на комп’ютер (хто не знає, як це зробити, дивіться вигляді нижче).
  • Знаходимо на своєму комп’ютері викачані курсори (зазвичай вони знаходяться в упакованому вигляді в архівах. Як розпакувати архів, дивіться тут).
  • Відкрийте папку з курсором. Знайдіть в ній файл з малюнком у вигляді шестерінки і розширенням .inf (Що таке розширення, читайте тут), і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть в контекстному меню команду «встановити».

На вашому екрані щось швидко промайне, а може ви навіть нічого і не помітите. Курсор встановився. Тепер необхідно його вибрати і задіяти.

Переходимо в Панель управління.

  1. Клікнути на панелі завдань на іконку у вигляді лупи (це пошук);
  2. В поле пошуку написати «Панель управління» (без лапок);
  3. Вище з’явиться посилання – Панель управління -. Клікнути по ній лівою кнопкою миші.

У вікні Панелі управління вгорі праворуч в рядку пошуку написати слово «миша» (без лапок).

Зліва з’являться всі посилання пов’язані з комп’ютерною мишею. Перейти за посиланням – Зміна виду покажчика миші -.

Відкриється вікно «Властивості: Миші»На вкладці – Покажчики – Відкрийте – схеми – (клікніть мишкою по маленькій галочці). У списку знайдіть назву встановленого курсора (це назва папки з курсором, в якій ми з вами запускали файл з розширенням .inf), і клацніть лівою кнопкою миші по цій назві в списку схеми.

Збережіть ці зміни, клікнувши по кнопці – застосувати – і – ОК

Вискочить віконце з питанням: чи дійсно ви хочете замінити цю схему. Кількома кнопку «Так», і насолоджуємося новим курсором.

Точно таким же чином встановлюються та всі інші курсори набору. Тепер ви можете вибирати будь-який з цих курсорів в вікні «Властивості: Миша» і міняти їх хоч кожен день.

Відео про те, як можна змінити курсор в windows 7:

Всі дії по зміні курсора в windows 7 аналогічні і підходять і для windows 10. Якщо щось не зрозуміло, то запитуйте в коментарях. З задоволення відповім на ваші питання і поясню.

На головну

Ссылка на основную публикацию