Як змінити код сторінки в Google Chrome

уміння змінити вихідний код сторінки – корисна навичка для просунутого користувача Інтернету. За допомогою підміни HTML коду, ви зможете змінити відкриту веб-сторінку як вам завгодно. У цій статті ми розповімо, як змінити код сторінки в Google Chrome. Втім, в інших браузерах все робиться аналогічно, тому труднощів виникнути не повинно.

Що таке HTML код сторінки?

Кожна сторінка, яку ви відкриваєте в браузері, має свій код на мові розмітки HTML. Цей код є теги і текст. Теги це своєрідні мітки, які вказують браузеру, як відображати ту чи іншу частину сайту. Текст – це наповнення сторінки, то, що бачить користувач. Також на сторінку можуть бути підключені CSS стилі, які задають зовнішній вигляд елементів сторінки. щоб змінити вихідний код сайту не потрібно досконально знати HTML і CSS і скоро ви в цьому самі переконаєтеся.

Навіщо змінювати веб-сторінку?

Ви можете підмінити дані на сайті, змінити текст повідомлення Вконтакте, зробити фейковий скріншот. Зверніть увагу, що всі зміни видно тільки вам і при перезавантаженні сторінки вони зникнуть. Також змінені дані не будуть реальними. Наприклад, якщо у мене на WebMoney є 10 доларів, а я зміню на 100, то грошей у мене більше не стане. Це лише відображення сторінки браузером. приклад:

до:

після:

Змінюємо HTML код сторінки

Для прикладу я візьму цей же сайт і зміню попередній анонс статті “Навіщо потрібна Java на комп’ютері або ноутбуці” Відкриваю головну сторінку в Google Chrome. Натискаю ПКМ по елементу, який я хочу змінити, наприклад заголовок анонса і вибираю “Подивитися код”.

У вікні, переходимо на вкладку Elements і бачимо HTML код сторінки. У ньому потрібно знайти цікавий для нас текст. (Підкреслять червоним)

Тепер видалю старий текст і впишу новий.

Ось і все, назва анонса змінено. Тепер я зміню сам анонс, мітки і рубрику.

Вставити іншу картинку можна змінивши атрибут src в тезі img.

Я знайшов в інтернеті картинку з пінгвіном і скопіював посилання.

Сторінка готова.

підсумок

Як бачите, нічого складного. В Opera, Mozilla Firefox все точно так же.

Ссылка на основную публикацию