Як змінити IP-адресу комп’ютера в два кліка миші

Багатьом з нас з різних причин періодично доводиться виходити в мережу Інтернет приховуючи свій реальний IP-адресу і особисті дані. Кому-то потрібно відвідати раніше недоступний сервер онлайн-ігор, тематичний сайт або форум, на якому заблокували, отримати доступ до трансляції іноземного контенту недоступного для вашого регіону, максимально захистити свій трафік від прослушки і грошовий рахунок під час покупки в онлайн-магазині. Щоб приховати свої сліди перебування в Інтернеті і отримати захист або доступ до потрібних ресурсів, потрібно змінити IP-адресу комп’ютера використовуючи анонимайзер або технологію VPN.

Анонимайзер (веб-проксі) – це такий собі посередник між комп’ютером і відкритим в браузері інтернет-ресурсом. Він дає можливість легко і швидко змінити IP-адресу комп’ютера і при цьому приховати своє місце розташування і зберегти анонімність в браузері. Однак, він не приховує факт свого використання, що на мій погляд в нестандартних ситуаціях і при роботі з конфіденційною інформацією неприпустимо.

VPN (віртуальна приватна мережа) – це узагальнена назва технології, яка дозволяє створити мережеве з’єднання поверх мережі Інтернет і забезпечує максимальний захист переданих пакетів з даними. До того ж, дана технологія має високу ступінь шифрування даних і забезпечує надійний захист від перехоплення паролів, конфіденційної та платіжної інформації при підключенні в відкритих зонах Wi-Fi, домашніх та офісних мережі. Зміна IP-адреси комп’ютера, через VPN має суттєвий ряд переваг на відміну від веб-проксі і підвищує рівень анонімності в мережі Інтернет.

Свого часу я використовував у своїй роботі анонимайзер Surf Anonymous Free, та й інші подібні програми періодично тестував. На перших етапах програма мене влаштовувала, але з часом вона зовсім перестала справлятися з покладеними на неї обов’язками. Це помітив не тільки я, але і один з наших читачів. В топку!

Після цього, я перейшов на VPN і вже понад рік використовую технологію тунелювання в своїй роботі. Рекомендую і вам використовувати даний вид технології, щоб приховати IP-адреси комп’ютера під час серфінгу в Інтернеті і захиститися від кіберзлочинців.

Практичні способи зміни IP-адреси на комп’ютері.

Слід сказати, що універсального рішення для всіх людей немає. Чому? Напевне тому, що скільки людей, стільки й думок. Ну а якщо серйозно, то мені складно сказати, чому у одних працює якийсь продукт, а в інших ні. Думаю, що технічні питання має сенс ставити розробникам, бо їм видніше і дадуть відповідь вони більш конструктивно. Я ж в статті спираюся на особистий досвід і грунтуючись на ньому рекомендую і вам взяти на озброєння якийсь з нижче запропонованих рішень.

Свого часу мою увагу привернули кілька розширень для Google Chrome, які я періодично використовував раніше і одна невелика програма від популярного сервісу, якою я користуюся донині. Я не буду загострювати вашу увагу на установці того або іншого розширення, бо всі вони прості у використанні і встановлюються стандартно. Новачки ж освоять процес установки на інтуїтивному рівні.

Скажу лише для довідки, що для установки якогось аддона для браузера Google Chrome, потрібно зайти в “Налаштування” перейти на вкладку “Розширення” і внизу сторінки натиснути на посилання “Інші розширення”. У відкритому інтернет-магазині введіть назву аддона і встановіть його. Всі згадані нижче модулі мають високий рейтинг і багато позитивних відгуків.

Browsec VPN – Privacy and Security Online. Дає можливість безкоштовно поміняти наданий провайдером IP- адресу на американський, англійський, сінгапурський і голландський. Всі інші принади (турбо швидкість, преміум сервер і інші країни) VPN надає на платній основі. На сьогоднішній день розширення доступно для Google Chrome, Opera і FireFox. Є можливість використовувати продукт компанії в iOS, а найближчим часом буде працювати і на Android.

SurfEasy VPN. Надає 7 днів для безкоштовного використання і проведення тестів, а після потрібно прийняти остаточне рішення. Є програмне забезпечення SurfEasy для комп’ютера і мобільного пристрою, який працює з операційною системою Windows, OS X, Android і iOS. Є розширення для Google Chrome і Opera. Ця компанія дуже добре себе зарекомендувала на ринку, але ціни у них на мій погляд не демократичні. До речі, зовсім недавно в новинах ми написали (і вже протестували) що популярний веб-оглядач Opera developer (для розробників) днями оновився і тепер браузер має вбудований VPN від SurfEasy. Так що м
ожете користуватися.

Tunnel Bear. Досить-таки, непогане і досить популярне розширення з безкоштовним пакетом, яке має обмеження по трафіку в 500 Мбіт, але не має обмежень по регіонах. Є можливість змінити свій IP-адресу на ідентифікує IP жителя Америки, Німеччини, Японії, Франції, Італії та інших держав. Є програмне забезпечення для Windows, Android, Mac, iOS (iPhone і iPad), а розширення доступно для браузера Google Chrome і Opera. Особисто мені не вистачало наданих у безоплатне користування п’ятисот (500) Мбіт і незважаючи на те, що ціни на платні пакети на мій погляд демократичні, я все ж не став їх клієнтом, а віддав перевагу добротному і недорогому сервісу, який використовую більше року.

Надійний сервіс для зміни IP-адреси на комп’ютері.

За час використання сервісу HideMy в своїй роботі, у мене сформувалося і встановилося довіру до нього. До слова, там немає реєстрації, отже, вони не зберігають персональні дані, а крім того, у них чуйна служба підтримки. На сервісі є вбудований безкоштовний анонімайзер без лімітування використаного трафіку, тест швидкості інтернет-з’єднання і сканер портів. Я ж як зазначав вище використовую VPN і купував у них три піврічних пакета. На мій погляд ціни на сервісі HideMy адекватні, а крім того постійним клієнтам вони надають знижки (промо-код).

Ви можете налаштувати VPN на операційній системі Windows, Mac, Linux, мобільній платформі Android, iOS і роутере. На сайті є докладна технічна інструкція по підключенню VPN, яка детально і зрозуміло викладена. Однак, мою увагу привернула невелика утиліта власної розробки, яка може працювати з протоколами OpenVPN UDP & TCP, L2TP, PPTP. В одному сплаченому тарифі технологію VPN від HideMy.name можна одночасно використовувати на двох пристроях (комп’ютер, смартфон, планшет, телевізор з підтримкою Інтернет, ігрова приставка). Ви можете безкоштовно використовувати VPN протягом доби, щоб “помацати” можливості сервісу і визначитися з вибором.

Є можливість змінити IP-адресу комп’ютера або мобільного пристрою на будь-який з 40 країн і 62 двох міст. У списку є Америка, Франція, Італія, Україна, Україна, Німеччина, Нідерланди, Канада, Японія, Іспанія та інші. Налаштування програми і зміна IP-адреси виконується в два кроки і не вимагає від вас якихось навичок. Вагомих аргументів на користь цього сервісу з мого боку досить багато і саме тому я користуюся їхніми послугами. Поки що!

Ссылка на основную публикацию