Як змінити IP адреса комп’ютера – докладна інструкція

Ви замислювалися над питанням: як приховати свої особисті дані в інтернет? Змініть IP. Виявляється, будь-який пристрій, що отримало доступ в інтернет або локальну мережу, має свій IP. Розглянемо докладніше як змінити IP адреса комп’ютера.

Що це таке

IP адреса – унікальний ідентифікатор мережі. Буває внутрішнім і зовнішнім. Детальніше про це дивіться в статті: «Як дізнатися IP». У локальній мережі його зміна потрібна при спробі грати в мережеві ігри, або це пов’язано з роботою спеціалізованого софту. Зміна зовнішнього IP використовується частіше. Розглянемо, як це зробити докладніше.

Навіщо змінювати

Необхідно для:

  1. Роботи на спеціалізованих біржах, доступ до яких заблоковано;
  2. Обхід блокування сайтів. Ресурси, до яких провайдер заборонив доступ;
  3. Приховування активності. Відвідування ресурсів так щоб вас не можна було відстежити.

Як змінити IP адреса комп’ютера безкоштовно

У системному треї знайдіть значок мережі, далі: Виберіть «Центр управління». Далі натисніть посилання «Зміна параметрів». Виберіть активне підключення: Знайдіть протокол четвертої версії: Переінсталюйте перемикач в положення «Використовувати», пропишіть потрібні значення. Розглянемо ці параметри докладніше:

  1. IP – унікальний ідентифікатор;
  2. Маска – визначає клас локального адреси;
  3. DNS – сервер імен. Параметри залежать від налаштувань. Наприклад, пропишіть публічний сервер Google. Як на скріншоті вище;
  4. Шлюз – пристрій, що відповідає за вихід в мережу. Наприклад, роутер. Сюди прописується його адресу.

Змінити IP адреса комп’ютера програма

Спеціалізований софт використовуйте: для доступу до заблокованих сайтів, збереження інкогніто в інтернет, посилення безпеки при введенні контактної інформації. Розглянемо найпопулярніші програми.

SafeIP

Відмітна особливість утиліти – простий інтерфейс. Викачуємо, встановлюємо додаток. Інсталяція проста не викличе складнощів навіть у початківців користувачів. Утиліта виконує дії по зміні IP. З’явиться в системному треї. Запускаємо утиліту: Встановлюємо мову: В налаштуваннях змінюємопараметри. У розділі «Управління» вибираємо країну, натискаємо кнопку «З’єднати».

Перед описаними вище діями, закрийте відкриті браузери.

Proxy Switcher

Програма змінює IP. Особливість – багато проксі-серверів. Вони при підключенні перевіряються на працездатність. Інсталяція проста, не викличе складнощів у початківець користувачів. Запускаємо програму. З’явиться список з інформацією про серверах. Розділяється на категорії. Вибираємо будь-який зі списку. Натисніть кнопку тестування. Підібравши відповідний для з’єднання, натискаємо кнопки як на скріншоті:

Змінити IP адреса комп’ютера в браузері

Щоб зайти на сервіс використовуючи інший IP, застосовуються спеціалізовані розширення для браузерів – анонімайзери. Вони встановлюються в оглядач, роблять присутність анонімним. Додатки дозволяють вибрати країну де розташований сервер і міняти IP Розрізняються по функціоналу. За використання додаткових налаштувань доведеться платити. Для простих завдань рекомендую використовувати безкоштовні версії.

Зміна IP вимагає додаткові витрати трафіку. Тому оглядач буде повільніше завантажувати сайти.

Для оглядача Chrome рекомендую використовувати розширення Browsec VPN. Перейдіть в магазин Chrome. У пошуковій формі пропишіть назву, далі натисніть кнопку «Встановити». У моєму прикладі з’явилася кнопка «Оцінити», так як розширення вже встановлено. Плагін буде доступний в браузері справа вгорі (іконка сірого глобуса). Для включення натисніть на ньому, перемістіть перемикач в положення «ON». Безкоштовна версія пропонує використовувати країни: Сінгапур, США, Великобританію, Нідерланди. Для її зміни клікніть кнопку «Change».

Розширення коректно працює в браузері Opera і Firefox.

висновок

Ми розглянули, чи можна змінити IP адреса комп’ютера. Програма SafeIP змінює IP зберігаючи повну анонімність. Надає додаткові настройки, які роблять серфінг безпечним. Добре працює розширення Browsec VPN. Безкоштовної версії буде досить для вирішення більшості завдань.

Ссылка на основную публикацию