Як змінити ім’я в Facebook: покрокова інструкція

Особисте ім’я і прізвище користувача, які він вводить при реєстрації в соціальній мережі Facebook можуть бути змінені при необхідності. Особливих обмежень на це немає, проте адміністрація не дозволяє занадто часто відправляти подібні запити. Якщо вам потрібно змінити ім’я в Facebook, то ви можете зробити це в налаштуваннях вашого профілю. Далі розглянемо, як змінити ім’я на прикладі покрокової інструкції.

Як змінити ім’я в Facebook

Отже, перейдемо безпосередньо до процесу зміни вашого персонального імені в Facebook:

 1. Авторизуйте в своєму профілі в даній соціальній мережі. Для цього введіть у відповідні поля на головній сторінці логін і пароль. Якщо у вас виникли проблеми з отриманням доступу до свого облікового запису, то ви можете використовувати інші інструкції, представлені на нашому сайті.
 2. У верхньому меню натисніть на іконку стрілки, що розташована поруч із позначкою питання. Повинно з’явитися контекстне меню, де вам потрібно буде вибрати варіант «Налаштування».
 3. Відразу ж відкриється сторінка з загальними настройками. Тут знайдіть графу «Ім’я» і підведіть до неї курсор миші. Повинна з’явитися іконка з олівцем і написом «Редагувати». Скористайтеся нею.
 4. Напишіть ваше нове ім’я. Ви можете заповнити як стандартні поля – ім’я та прізвище, так і написати ще третє ім’я (по батькові).
 5. Коли закінчите зі зміною імені, скористайтеся кнопкою «Перевірити зміни». За їх перевірку відповідають спеціальні алгоритми. Якщо ви написали своє ім’я за всіма правилами соціальної мережі, то воно буде змінено в найближчі пару годин. Якщо є якісь проблеми зі зміною імені, то соціальна мережа сповістить вас про це.

Адміністрація Facebook попереджає всіх користувачів, що зміна імені можлива тільки раз в 60 днів. Отже, ви не зможете подавати заявку на повторну зміну імені, якщо з моменту останньої зміни пройшло менше 60 днів.

Читайте також: Як змінити дату народження в Facebook: покрокова інструкція Як розблокувати людини в Facebook Як змінити ім’я користувача в Facebook (Фейсбук) Як зробити посилання на челвоека в Facebook в пості або коментарі

У Facebook користувачі можуть додавати кілька імен. Це актуально в тих випадках, коли ім’я, дане вам при народженні, відрізняється від того, що написано в вашому профілі, або у вас є якийсь псевдонім, під яким ви відомі в певних колах:

 1. Щоб додати ще одне ім’я, зверніть увагу на посилання «Додати інші імена».
 2. Вас перекине на сторінку «Про себе». Тут, в блоці «Інші імена» натисніть на іконку плюсик.
 3. У графі «Тип імені» виберіть, до якого типу належить ваше друге ім’я. Facebook підтримує кілька варіантів трактування. Наприклад, ви можете вибрати тип «Никнейм», «Дівоче прізвище», «Інша написання», «Раніше відомий (а) як” і т.д.
 4. У спеціальне поле вкажіть своє інше ім’я. Ви можете вказати як один його елемент, так і кілька, якщо, наприклад, пишіть своє повне старе ім’я.
 5. Поставивши галочку напроти пункту «Показувати на верху профілю» ви встановите дане ім’я поверх вашого основного. Якщо галочку не поставити, то це ім’я можна буде переглянути тільки, якщо зайти в ваш профіль і відкрити вкладку з додатковою інформацією.
 6. Скористайтеся кнопкою «Зберегти зміни» для додавання нового імені.

В ході даної статті ми розглянули, як можна змінити поточне ім’я в Facebook, а також додати додаткове, якщо така є. Сподіваємося ця стаття вам допомогла. Якщо це так, то поділіться нею в своїх соціальних мережах, можливо, вона буде корисною для кого-то з ваших друзів і знайомих.

Ссылка на основную публикацию