Як змінити Ім’я та Прізвище Вконтакте – 3 способи

Досягаючи свідомого віку, людина прагне розширити коло спілкування, і найчастіше, переслідуючи цю мету – створює профіль у соціальній мережі. У міру дорослішання, міняються життєві пріоритети, він одружується (виходить заміж), настає необхідність поміняти ім’я та прізвище в своїй анкеті, наприклад, Вконтакте.

Адміністрація сайту ревно ставиться до подібних змін, відправляючи модераторам на перевірку – кожну заявку. Це обумовлено призначеним для користувача угодою сайту, яке чітко вказує – профіль повинен містити виключно реальні дані. Заявка буде схвалена в випадках:

  • Зміни Прізвища при укладенні шлюбу;
  • Зміни ініціалів в паспорті;
  • Помилки при реєстрації аккаунта.

Не лякайтеся, якщо модератори, для підтвердження особи, запросять розгорнуте фото посвідчення.

Офіційний спосіб змінити Ім’я та Прізвище

Вконтакте передбачений один спосіб зміни ініціалів, через настройки анкети користувача. Після збереження нових даних, автоматично формується і відправляється на розгляд адміністраторам заявка, яка може бути схвалена або відхилена.

При частій зміні налаштувань, адміністрація може заблокувати цю можливість на невизначений термін.

Рішення залежить від:

  • Популярності Прізвища (Імені). Чим рідше вони зустрічаються, тим більша ймовірність відмови;
  • Допущених при написанні помилок;
  • Реальності даних. Якщо хочете змінити ім’я на ваше шкільне «поганяло», забудьте.

Всі нюанси процедури, я перечив, перейдемо до практики. Повторюйте за мною.

1. Відкрийте свій профіль Вконтакте. Клацніть по місцю, зазначеному на скріншоті. Натисніть «Редагувати».

2. У зазначених полях, введіть нові Ім’я та Прізвище. Збережіть зміни.

3. Як бачите, зміна сталася автоматично, через популярність зазначених даних.

У вас, може з’явитися інформаційне повідомлення, що заявка відправлена ​​на розгляд адміністраторам, вихід один – чекати.

Що робити, якщо заявка на зміну відхилена?

Рішення модераторів приходить протягом 24 годин з моменту збереження змін. Знайти його можна відкривши приватні повідомлення. Якщо заявка була відхилена, при цьому ви вказали реальні ПІБ – надішліть письмове звернення службі підтримки.

1. Авторизувавшись на сайті, відкрийте сторінку -. Натисніть «Вирішити проблему з ім’ям».

2. У зазначених полях, максимально детально опишіть суть проблеми. Зробіть фотографію розвороту паспорта, попередньо замазавши серію і номер, використовуйте для цього Paint. Прикріпіть знімок і натисніть «Відправити».

Не більше, ніж через добу, ви отримаєте позитивну відповідь, а Ім’я та Прізвище будуть змінені.

Як змінити ім’я на Англійське (написано латиною)

Вконтакте – багатомовний сайт, який підтримує більше 80 мов і діалектів, але правилами безпосередньо заборонено використовувати при написанні ПІБ, символи відмінні від мови, встановленого в обліковому записі.

Щоб використовувати латиницю, при написанні прізвища – будемо використовувати хитрість.

1. Встановіть в браузер розширення, що дозволяє поміняти IP адреса. Можете скористатися нашими інструкціями для Chrome або яндекс.браузер.

2. Авторизуйтесь в ВК (можливо буде потрібно підтвердження по телефону, так як ви заходите «З незвичайного місця). Через настройки, змініть мову відображення на Англійська.

3. Введіть новий нікнейм, використовуючи Англійську розкладку клавіатури.

Після збереження правок, перейдіть на головну сторінку профілю і перевірте правильність написання.

Зміна прізвища без перевірки адміністратором

Творці сайту, передбачили можливість швидкої зміни псевдоніма, без бюрократичної тяганини. Поширеною причиною зміни прізвища, особливо у дівчат, є – вихід заміж, в цьому і полягає вся хитрість. Знайдіть серед друзів або незнайомих користувачів, людини з відповідними даними та «Узаконьте» ваші стосунки в налаштуваннях сайту.

1. Додайте в друзі обраного людини.

2. Відредагуйте особисту інформацію в профілі, вибравши в графі «Сімейний стан» – заміжня. Нижче, виберіть конкретного користувача, зі списку своїх друзів.

3. Дочекайтеся підтвердження з іншого боку і спокійно міняйте своє прізвище, на ту, що вказана в іншому профілі.

Яким би абсурдним не видався цей спосіб, але він працює безвідмовно. Якщо не вийшло домогтися згоди для проведення «махінації» – зареєструйте нову анкету з вигаданими даними і виконайте той же алгоритм дій.

Як поміняти на телефоні?

Описані вище прийоми, працюють як в версії сайту для настільних комп’ютерів, так і мобільних телефонів (незалежно від операційної системи пристрою – Android або Iphone).

Якщо ви не знайдете описаного вище функціоналу в мобільному додатку, перейдіть на мобільну версію, за адресою.

висновок

Як бачите, я на власному прикладі довів, що поміняти ім’я та прізвище Вконтакте – можливо. Не намагайтеся користуватися сумнівними способами, наприклад, зміна через код сторінки браузера – крім вас, ніхто не побачить нових даних.

Ссылка на основную публикацию