Як змінити ім’я папки користувача в Windows? Міняємо ім’я профілю в редакції 10, 7,8.1

Як змінити ім’я папки користувача в Windows 10 на англійську мову з російської?

Привіт, друзі! При зміні імені облікового запису, в подальшому виявляється, що ім’я папки в розташуванні «Користувачі» (Users) залишилося колишнім. Це давній «фінт» Windows, з яким стикалися багато. Після змін незручність насамперед відчує користувач – або при вході в локальну мережу, або при вході в комп’ютер і роботі з папками.

Деякі для стабільності використовують англомовні (оригінальні) випуски операційних систем. Через можливих проблем з кирилицею локалізація може видавати глюки, тут все залежить від роботи конкретних програм. Щоб глюки виключити і змінюють ім’я користувача і його системної папки. Особисто я прийшов до висновку, що простіше за все створити нового

користувача, скопіювати в його розташування всі потрібні документи, а старого користувача після цього видалити разом з його розташуванням. Такий варіант найбільш оптимальний і коректний. Але, якщо Ви вирішили спробувати з папками, то читаємо далі.

Для подальшої роботи у вас повинна бути заведена на комп’ютері ще одна обліковий запис з повноваженнями адміністратора. Якщо не хочете її заводити, можна активувати вбудований обліковий запис адміністратора вона за замовчуванням завжди вимкнена. Робиться це так:

Запускаємо командний рядок (обов’язково від імені адміністратора!) і копіюємо туди команду net user Адміністратор / active: yes  і тиснемо ENTER:

Заходимо в систему за допомогою раніше активованої облікового запису Адміністратора (або під раніше створеної нової обліковим записом з повноваженнями адміністратора). Якщо у Вас редакція Windows 10 Pro, то зміна імені папки не складе особливих труднощів. Через меню «Пуск» знаходимо оснащення “Керування комп’ютером»:

А через неї потрапляємо в «Локальні користувачі та групи»:

Скопіюємо «повне ім’я» (див. Фото) в буфер обміну через праву кнопку миші, тому що вручну можна помилитися і поставити зайвий пробіл або точку:

Потім перейменовуємо нашу папку, вставивши туди вміст з буфера обміну ім’я нашої облікового запису:

Ось так це буде виглядати після перейменування:

У моєму прикладі для наочності російську мову, але Ви можете робити на латиниці, все буде працювати.

Залишилося змінити ім’я папки і в реєстрі Windows. Для цього ім’я нашої старої папки «Сергій Петров» я копіюю в буфер обміну. Викликаю редактор реєстру командою regedit через меню «Виконати». Далі, будьте уважні! Ставимо курсор миші на значок «комп’ютер»В редакторі реєстру. Потім натискаємо в верхньому меню редактора «Правка» – «Знайти» і в рядок пошуку копіюємо «старе» ім’я папки:

Після натискаємо «Знайти далі» і чекаємо, пошук займе час. Якщо ім’я папки введено без помилок, ми отримаємо перший результат:

Перейменовуємо в реєстрі аналогічно, вставляючи нове ім’я папки з буфера обміну в потрібні місця. Після чого натискаємо «Шукати далі», до тих пір, поки не будуть знайдені і замінені всі значення. Буде не менше чотирьох замін.

Якщо у Вас Windows 10 домашня, то ім’я папки користувача потрібно міняти через «Провідник» звичайним способом, пошук і заміну значень в реєстрі виробляти вищеописаним способом. Після закінчення процедури потрібно перезавантажити комп’ютер.

І не забуваємо відключити раніше активовану вбудовану обліковий запис Адміністратора.

Ссылка на основную публикацию