Як змінити ім’я користувача в Instagram (Інстаграм)

Instagram – це популярна соціальна мережа, де користувачі можуть ділитися своїми фотографіями. Для зручності кожна людина може задати собі унікальний нік і своє справжнє ім’я або псевдонім. Всі ці параметри задаються користувачами при реєстрації, однак вони можуть бути згодом змінені.

Як змінити ім’я користувача в Instagram

Соціальна мережа Instagram має два типи імені користувача:

 • Логін. Унікальне ім’я, якому можна знайти ту чи іншу людину. Змінити його складніше. При реєстрації обов’язково задати логін;
 • Справжнє ім’я або псевдонім. Задається за бажанням користувача. Легко піддається редагуванню. Може бути неунікальним.

Змінити ім’я користувача в Instagram можна через додаток для мобільних або через веб-версію для браузерів на комп’ютері. В останньому випадку можуть виникати деякі проблеми.

Варіант 1: Зміна імені через смартфон

Спочатку ця соціальна мережа була розроблена для смартфонів, тому основний функціонал в спеціальному додатку для смартфонів. Інтерфейс програми Інстаграм для різних платформ (Android, iOS, Windows Phone) приблизно однаковий, тому інструкція актуальна для будь-яких пристроїв:

 1. Увійдіть до свого облікового запису Instagram. У нижній частині розташована панель з інструментами. Потрібно перейти в саму крайню іконку праворуч. Вона має вигляд людини.
 2. Ви перейдете в інтерфейс свого профілю, де знаходиться основна інформація про вашому профілі, останні публікації, фото, де ви були відзначені і т.д. У верхній правій частині натисніть на іконку шестерінки, щоб відкрити настройки профілю. Також можна використовувати кнопку “Редагувати профіль”, розташовану нижче.
 3. Зверніть увагу на блок «Аккаунт». Там розташований пункт “Редагувати профіль”. Натисніть на нього.
 4. Вас перекине на сторінку з редагуванням особистої інформації. Тут потрібно натиснути на графу “Ім’я користувача”, яка відповідає за зміну логіна користувача.
 5. Відкриється спеціальне вікно, куди можна вписати новий логін. Слід враховувати, що в логіні не повинно бути нелатинських символів, а також небажані прогалини. Можна використовувати латинські символи, цифри, деякі спец символи, наприклад, нижня підкреслення. Якщо ваш новий логін збігається з логіном іншого користувача, то система не дасть змінити його. Логін повинен бути унікальний.

Читайте також: Як робити репости в Instagram Пошук людей в Інстаграм без реєстрації

Якщо вас влаштовує поточний логін, але ви хотіли б змінити ім’я, то скористайтеся наступною інструкцією:

 1. Перейдіть у вкладку профілю за аналогією з першим кроком з попередньої інструкції. Щоб перейти в налаштування, натисніть на іконку шестерінки у верхній правій частині екрана або на напис “Редагувати профіль”.
 2. Знову потрібно перейти в графу “Редагувати профіль”, що розташована в блоці «Аккаунт».
 3. У графу «Ім’я» напишіть то ім’я, яке хотіли б бачити, плюс його бачитимуть інші користувачі. Його можна написати на будь-якій мові, використовувати довільні символи і т.д. Однак все має бути в рамках цензури.
 4. Коли завершите роботу, натисніть на кнопку «Готово», розташовану у верхній правій частині інтерфейсу. Це потрібно, щоб зміни застосувались.

Варіант 2: Зміна імені користувача на комп’ютері

У версії для браузерів (комп’ютерів) ви теж можете змінити ім’я користувача. Інструкція виглядає наступним чином:

 1. Авторизуйтесь в соціальній мережі через будь-який браузер, використовуючи ваші облікові дані.
 2. Увійшовши до свого облікового запису, натисніть на іконку людини у верхній правій частині інтерфейсу. Це потрібно, щоб перейти в налаштування облікового запису.
 3. Натисніть на кнопку “Редагувати профіль”.
 4. Там зверніть увагу на поля «Ім’я» і “Ім’я користувача”. Перше відповідає за ваше справжнє ім’я, яке можна задати будь-якою мовою. Воно може бути неунікальним. Друге поле відповідає за логін, його потрібно писати латинськими символами і цифрами.
 5. Прокрутіть сторінку в самий низ і натисніть на кнопку “Надіслати”,
  щоб застосувати зміни.

Як бачите, змінити ім’я користувача можна всього в декілька дій. Тут немає нічого складного.

Ссылка на основную публикацию