Як змінити ім’я користувача в Ask.fm (Аск Фм)

На сьогоднішній день існує величезна кількість різних соціальних мереж, в яких будь-який користувач може знайти особисто для себе цікаве заняття. Однією з таких мереж є Ask.fm. Тут ви зможете задавати безліч питань іншим користувачам і відповідати на запропоновані вам питання.

Інструкція з використання Аск Фм дуже проста, з нею може впоратися навіть новачок. Але є, все ж, деякі питання, які час від часу виникають при регулярному використанні сайту. Одним з найбільш популярних запитань є: Як поміняти логін на інший?

Варіанти зміни імені

Причиною того, що вам необхідно перейменувати свій аккаунт може стати що завгодно. Ви можете придумати нове, більш цікаве ім’я або просто хочете змінити щось в своєму акаунті.

Але, як ви вже помітили, не все так просто як здавалося. Звичайним способом, зайшовши в настройки, ви не зможете виправити вже існуюче ім’я аккаунта. В даній соціальній мережі такої функції просто не передбачено.

Але є кілька варіантів, які допоможуть вам розібратися з цією проблемою. Далі будуть розглядатися два найпростіших способу виправлення логіна.

Читайте також: Як змінити ім’я користувача в Twitter на комп’ютері і телефоні Як змінити ім’я користувача в Google акаунті: інструкція Як змінити ім’я користувача в Instagram (Інстаграм) Як змінити ім’я користувача в Windows (Віндовс) 8

Спосіб 1: служба підтримки

Даний варіант не дає сто відсоткову гарантію, але він досить простий і при необхідності ви можете спробувати скористатися ним. Для цього, зайдіть в свій аккаунт і виконайте наступні дії:

  1. Справа на екрані знайдіть клавішу «Asksupportcenter» і натисніть на неї.
  2. Перейдіть в розділ «Contactus».
  3. Напишіть у вкладці всю запитувану інформацію про вас.
  4. Відкрийте пункт «Technical Problems» і вкажіть посилання на ваш аккаунт.
  5. Напишіть заголовок звернення: Username Change.
  6. Далі в графі опишіть детально мета вашого звернення на англійській мові.
  7. В пункт «Current Name» вкажіть поточний логін, а в графу «Desired Username» напишіть бажане ім’я. Надішліть листа і чекайте відповіді техпідтримки. У аске вона відповідає приблизно протягом 24-48 годин.

Спосіб 2: новий акаунт

Найпростішим варіантом змінити ім’я є реєстрація нового профілю. Коли ви створили новий акаунт ви можете деінсталювати старі і користуватися тільки тим який створили останнім. Якщо при реєстрації першого профілю ви прив’язували його до будь-яких інших соціальних мереж, то ви просто можете скасувати коннект з іншими акаунтами і під’єднати новий профіль до необхідних соцмережах.

Скориставшись будь-яким з вищеописаних методів, ви зможете легко поміняти логін свого профілю. На жаль, розробники поки не надали можливості скористатися функцією зміни імені аккаунта, але незважаючи на це, вихід все одно є.

Ссылка на основную публикацию