Як змінити якість відео на Ютубі

Вітаю тебе відвідувач блогу!

Як збільшити якість відеороликів при перегляді на відео хостингу YouTube. Все, напевно, помічали, що, іноді переглядаючи ролик його якість може змінитися причому в гіршу сторону, як цього уникнути ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

Також зрозумієте чому гальмує відео і що потрібно зробити для комфортного перегляду без всяких зависань. А ще дізнаєтесь, що таке анотації і чому їх краще відключити, ну і як бонус надам огляд гарячих клавіш YouTub.

Поліпшити якість відео

Насправді все дуже просто думаю багато самостійно змогли позбутися від цієї проблеми. Справа в тому, що в налаштуваннях за замовчуванням прописаний режим перегляду Автонастройка в чому криється власне вся проблема якості відеоролика.

Для того щоб змінити якість відео на Ютубі потрібно натиснути на шестірню відкриється вікно, де всього лише потрібно переставити галочку.

Якщо її поставити на 720, то буде показуватися відео в HD якості. Але якщо слабкий Інтернет даний формат він просто не потягне тому пограйте з настройками можливо для вас оптимальним рішенням все ж залишиться Автонастройка.

Як позбутися від зависань

Ну, а тим, у кого відео постійно висне слід ще раз увійти в налаштування, можливо там стоїть найвище дозвіл hd поміняйте його на авто.

Якщо не допоможе спробуйте поекспериментувати від 360 до мінімального 144. Раджу обов’язково прочитати статтю «Що таке HTML5 в YouTube» вона вам допоможе впоратися також з проблемою при перегляді.

відключаємо анотації

Анотації та оповіщення – це інформація від автора ролика доповнює його відео текстовими блоками або посиланнями на інше його відео.

Дуже часто все це виглядає нав’язливо, закриваючи всю видиму частину ролика тим самим заважаючи перегляду часом навіть дратуючи такий нав’язливістю.

Для відключення потрібно своєму профілі (він у вас повинен бути) правий верхній кут натиснути на аватарку, після випашем віконці на шестірню. Що таке gravatar

Меню вибрати пункт Відтворення, де знімаємо галочку Показувати відео анотації та оповіщення. Не забуваємо зберегти свої дії.

Швидкий доступ Ютуб

F – розгорнути на весь екран.

J – відмотати назад на 10 сек.

L – відмотати вперед на 10 сек.

М – включення відключення звуку.

Home або нуль почати спочатку.

Клавіша + – додає розмір шрифту субтитрів.

Клавіша – – зменшує розмір шрифту субтитрів.

Цифри від 1 до 9 – перескочити від 10% до 90% вперед.

Клавіша Space – пауза.

Клавіша End – перехід в кінець.

Ось такими простими діями зможете поліпшити якість відео на ютубі або навпаки знизити його виходячи від швидкості вашого Интенет-з’єднання. У мене на сьогодні все поки всім!

Ссылка на основную публикацию