Як змінити фон робочого столу і тему оформлення Windows


Зміна фону робочого столу

В якості фону робочого столу можна використовувати картинку або суцільний колір. Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і в контекстному меню виберіть параметр персоналізація.

У який з’явився на екрані вікні персоналізація клацніть на посиланні Фон робочого столу, після чого на екрані з’явиться діалогове вікно Шпалери на робочий стіл.

Виберіть категорію фонів робочого столу в списку Розташування зображення і клацніть на зображенні зі списку попереднього перегляду.

Клацніть на кнопці зберегти зміни, щоб застосувати змінені настройки. Закрийте діалогове вікно і вікно персоналізація.

Якщо ви застосували тему для робочого столу, вона скасує дію будь-яких інших налаштувань, які були виконані в цьому розділі. Якщо застосувати тему робочого столу, а потім повернутися і виконати настройки для робочого столу, ви зміните налаштування теми. Оскільки властивості робочого столу легко змінювати і зберігати, поекспериментуйте з темами і фоновими малюнками робочого столу і виберіть ті з них, які вам найбільше подобаються.

Зміна теми Windows

Теми – це збережені настройки різних елементів, що включають вид меню, фонові кольори і візерунки, екранні заставки і навіть різні покажчики миші і набори звуків.

У темах використовується відразу кілька параметрів кольорів і зображень. на робочому столі і в контекстному меню виберіть параметр персоналізація.

У який з’явився на екрані діалоговому вікні персоналізація, виділіть вподобану вам тему. Це вікно містить наступні параметри.

  • У розділі Мої теми відображені використовувані в даний момент настройки теми.
  • У розділі Теми Aero пропонуються теми, пов’язані з природою, пейзажами і т.п.
  • У розділі Базові теми і теми з високою контрастністю пропонуються легко сприймаються контрастні варіанти різних тем.

Щоб закрити діалогове вікно, клацніть на кнопці Закрити.

Якщо ви самі змініть будь-яку з тим, наприклад помінявши заставку або інші настройки, ці трансформації відобразяться в налаштуваннях останньої застосованої теми.

Можна створювати власні теми. Просто застосуйте тему, зробіть в ній будь-які зміни на свій смак, скориставшись різними параметрами налаштувань оформлення та персоналізації, і в діалоговому вікні персоналізація клацніть на кнопці зберегти тему.

У діалоговому вікні надайте нової теми ім’я і клацніть на кнопці зберегти. Тема під цим ім’ям з’явиться в списку тем.

Ссылка на основную публикацию