Як змінити файл hosts

Зміни hosts-файлу в Віндовс 10

Користувачеві, який зіткнувся з заміщенням оригінального файлу копією, зробленою вірусним ПО, вкрай важливо вміти знаходити і змінювати hosts. Так само досить часто провокує вносяться з метою встановлення меж в доступі до різноманітних ресурсів.

Місцезнаходження файлу hosts

Перш за все, перед внесенням правок в файл, потрібно виявити його. відшукати hosts можна наступним чином:

  1. запустіть «Провідник» і перейдіть в новостворену теку, з встановленою системою.
  2. Відкрийте папку «Windows» і клікніть на розділ «System 32».
  3. Далі необхідно зробити такі кроки: «Driver» – «etc». В останній папці і зберігається необхідний вам файл.

Не слід виключати того, що hosts може не відображатися через налаштувань приватності. В такому випадку, до того як файл стане знову видимим, знайти його подібним способом не представляється можливим.

Редагування hosts-файлу

В основному файл змінюють з метою обмеження доступу до деяких ресурсів, ними можуть бути сайти для дорослих, шкідливі сервіси і будь-які інші сторінки. Для блокування входу необхідно виконати наступні дії:

  1. Зайдіть в папку, яка містить потрібний файл, і відкрийте його, використовуючи «Блокнот».
  2. Прокрутіть текст до самого кінця.
  3. У новому чистому рядку введіть комбінацію чисел 127.0.0.1 і найменування сайту. Виглядає це приблизно так: «127.0.0.1 vk.com». У прикладі ви заборонили доступ до популярної соціальної мережі ВКонтакте. Тепер кожна спроба зайти на ресурс буде закінчуватися поверненням до IP-адресою комп’ютера, а значить, ресурс стане недоступний. За аналогією робиться і прискорений доступ на сайти. Для того щоб будь-яка сторінка відкривалася значно швидше, потрібно написати її IP і доменне ім’я.
  4. Збережіть документ з внесеними змінами.

Якщо у вас не виходить відредагувати hosts, спробуйте зайти в систему від імені адміністратора.

Як бачите, не дивлячись на складність в редагуванні системного файлу, заборона на вхід на якийсь ресурс або прискорення доступу до сайту здійснюється шляхом написання всього однієї команди.

Ссылка на основную публикацию