Як змінити адресу електронної пошти в Gmail

У тих чи інших ситуаціях ви можете зіткнутися з необхідністю зміни поштової скриньки Gmail. На жаль, в даному сервісі ця функція не реалізована на пряму. Розробники пояснюють це рішення тим, що нова адреса пошти будете знати тільки ви, а інші люди, сайти і сервіси будуть висилати листи на стару адресу, що призведе до помилок або надсилання не тому одержувачу. Поштова адреса не може робити автоматичну переадресацію листів, які приходять на ваш старий поштовий ящик.

Як змінити ім’я поштової скриньки на Gmail

Безпосередньо зробити це не вийде, але ви можете зареєструвати новий поштовий ящик і налаштувати на нього переадресацію важливих листів. Старий ящик можна буде видалити або залишити на ваш розсуд. Функціонал сервісу має на увазі використання декількох варіантів реалізації.

Варіант 1: Прямий імпорт даних

Цей варіант має на увазі перенесення даних на пошту, яка була вами раніше створена. Такий виступатиме поштову скриньку з новим ім’ям, який буде використовуватися замість старого. Сам процес створення нового ящика розглянутий не буде, так як це тема окремої статті.

Читайте також: Як видалити свою пошту в Gmail Як створити електронну пошту Gmail.com – покрокове керівництво Microsoft Outlook – докладна інструкція по налаштуванню і використанню поштового клієнта Відновлення пароля Gmail: покрокова інструкція

Для імпорту даних скористайтеся наступною інструкцією:

 1. Після створення нової пошти на Gmail увійдіть в неї, якщо вхід не був проведений автоматично.
 2. Далі вам потрібно буде натиснути на іконку у вигляді шестерінки, що розташована в панелі інструментів для роботи з листами. З контекстного меню виберіть пункт «Налаштування».
 3. У верхньому меню налаштувань виберіть пункт «Облікові записи та імпорт».
 4. Тут вам потрібно звернути увагу на блок «Імпорт пошти та контактів». У ньому скористайтеся посиланням «Імпортувати пошту та контакти».
 5. Відкриється віконце, де в єдиному доступному поле потрібно буде ввести електронну адресу, з якого потрібно імпортувати контакти та листи на ваш новий ящик. Впишіть його і натисніть на кнопку «Продовжити».
 6. Сервіс проведе перевірку. Зачекайте кілька секунд, поки та не завершиться.
 7. У новому вікні введіть дані від старого аккаунта для входу і перевірки приналежності даної адреси вам.
 8. Google запросить дозвіл на перегляд даних старого поштової скриньки і проведення з ними певних маніпуляцій. Дозвольте, скориставшись однойменної кнопкою.
 9. Знову піде невелика автоматична перевірка по закінченню якої відкриється нове вікно. Там потрібно відзначити галочками потрібні пункти для імпорту і запустити процедуру, натиснувши на кнопку «Почати імпорт».
 10. Через деякий час дані зі старого аккаунта з’являться на вашому. Як написано на самому сервісі процес перенесення може зайняти до 48 годин, але зазвичай все відбувається за кілька годин.

Варіант 2: Експорт в окремий файл

В даному випадку вам потрібно буде експортувати дані з старого поштової скриньки в спеціальний файл, який буде розгорнуто в новому акаунті. Все це робиться за такою інструкції:

 1. Авторизуйте на своєму старому поштовій скриньці. Натисніть на іконку у вигляді плиток, що розташована біля вашого автара. У контекстному меню потрібно знайти пункт «Контакти» і натиснути на нього.
 2. Далі скористайтеся лівим меню. Розкрийте там пункт «Ще».
 3. Виберіть варіант «Експортувати».
 4. Відкриється віконце з настройками експорту. Тут ви можете вибрати які контакти потрібно зберегти, а які ні. Для зручності вони можуть бути розбиті по групах. Під заголовком «Виберіть формат файлу для експорту» рекомендується встановити галочку навпроти «Google CSV». Натисніть на кнопку «Експорт».
 5. Чекайте поки файл з імпортованими контактами буде завантажений на комп’ютер. Вийдіть зі своєї старої облікового запису і увійдіть в нову для перенесення даних.
 6. Після авторизації в новому поштовій скриньці, натисніть два перші пункти з цієї інструкції знову.
 7. Замість «Експортувати» вам потрібно буде натиснути на «Імпорт».
 8. Відкриється віконце, де вам потрібно буде вибрати документ для подальшого завантаження на сервіс. Скористайтеся кнопкою «Виберіть файл».
 9. У «Провіднику» Windows вкажіть
  шлях до файлу з даними старого аккаунта, який ви завантажили раніше. Натисніть «Відкрити».
 10. Тепер почніть імпорт даних, скориставшись однойменної кнопкою.

Те, що Google не дозволяє безпосередньо змінити адресу електронної пошти не дуже добре, але ви можете обійти це обмеження, скориставшись поданими інструкціями. Якщо у вас є по ним будь-які питання, то залиште коментар до цієї статті. Поділіться нею зі своїми знайомими, якщо інструкції вам допомогли.

Ссылка на основную публикацию