Як зменшити зарезервований обсяг сховища в Windows 10.

, представлена ​​у версії 1903 для Windows 10, гарантує, що у вашій системі завжди буде досить вільного місця для отримання та встановлення оновлень, додатків і системного кеша.

За замовчуванням Windows 10 виділяє близько 7 ГБ для зарезервованого сховища, обсяг займаного простору буде змінюватися з часом в залежності від того, як ви використовуєте Windows 10.

На розмір зарезервованого сховища впливають два фактори.

  • Один з них – це додаткові функції.
  • Інший – встановлені мови.

Як зменшити розмір зарезервованого сховища в Windows 10

Додаткові функції – це функції, які можуть встановлюватися за замовчуванням разом з Windows або встановлені вами вручну. Якщо ви не використовуєте будь-які з встановлених додаткових функцій, ви можете видалити їх, щоб зменшити простір, відведений для зарезервованого сховища. Наприклад, Windows Hello Face – це одна з додаткових функцій, автоматично встановлюються Windows 10, але вона марна, якщо ви не використовуєте розпізнавання особи для входу в систему.

Аналогічно, мовні пакети також збільшують зарезервоване простір, оскільки для установки цих мовних пакетів при установці оновлень потрібно достатньо місця. Якщо ви встановили два або більше мов, але не використовуєте їх все, ви можете видалити деякі з них.

Тепер, коли ви знаєте, що збільшує зарезервоване сховище, ви можете видалити непотрібні додаткові функції і мови, які ви не використовуєте. Ось як.

Видалити додаткові функції

Крок 1: Відкрийте програму «Параметри». Для цього відкрийте меню «Пуск» і натисніть значок шестерні або натисніть клавіші Win + I.

Крок 2: перейдіть в «Додатки» → «Програми та можливості». Натисніть на посилання “Додаткові можливості”.

Крок 3: Тут ви можете побачити всі встановлені додаткові функції на вашому ПК. Щоб видалити елемент, натисніть на нього, а потім натисніть кнопку “Вилучити”.

Видалити встановлені мови

Крок 1: Відкрийте програму «Параметри». Перейдіть до групи налаштувань «Час і мова» → «Мова».

Крок 2: Виберіть мову, яку хочете видалити, і натисніть кнопку “Вилучити”, щоб видалити мовний пакет.

Усе!

Ссылка на основную публикацию