Як зламати чужу сторінку в Вконтакте?

В даний час в мережі повнісінько різноманітних статей на тему злому сторінок в соціальній мережі Вконтакте. Все що там написано, так це як же це легко зробити. Вам варто лише скачати заповітну утиліту, яка зробить все за вас.

Тепер давайте розглянемо, чи є це так легко насправді.

Основні способи зламати сторінку у Вконтакте:

  • Програми для комп’ютера.
  • Програми для мобільного.
  • Злом профілю ВК.
  • Скористатися послугами профі.
  • Злом через Email.
  • Злом через мобільний телефон.

Увага! Будьте уважні при скачуванні програм з інтернету. У більшості велика частина заявлених програм, які дозволяють зламувати чужі сторінки просто містять віруси. 

Ламаємо сторінку особисто

Одним із найпопулярніших способів злому сторінки серед користувачів є заволодіння пароля сторінки. Популярно це як у ВКонтакте, так і в інших соціалках, наприклад, Facebook.

Для прикладу, зробити злом можливо за допомогою Email, який прив’язується до профілю ВК. У наш час стало досить легко пробратися в чужу електронну пошту. Для цього використовують різні діри в системі і спеціальні утиліти.

Як тільки ви отримали доступ до чужої пошти, то справа стає зовсім дріб’язковим. Просто даєте запит у ВКонтакте про те, що хочете замінити пароль. Все дуже просто і швидко.

Для того щоб отримати доступ до Email багато не потрібно. Зазвичай люди роблять помилку, задаючи паролі у вигляді будь-яких особистих даних. Наприклад, пароль у вигляді своєї дати народження або особистий мобільний телефон. Якщо ви хоч, як то знайомі з людиною, то підбір пароля не складе особливих труднощів.

Наступним способом злому буде служити утиліта під назвою Брутфорс. Дана утиліта дозволяє відключити обмеження кількості спроб по повтору введення пароля. Таким чином, якщо ви зуміли роздобути логін профілю, то ви можете спробувати виконати підбір пароля.

Досить цікавим методом буде фальшивий лист від сервіс-служби. У цьому листі буде вказана прохання або навіть вимога про надання логіна і пароля. Що-б провернути таке вам необхідно знати HTML, і вислати лист людині з фальшивим адресою.

Більш важким рішенням заполученія пароля і логіна від профілю – це зробити копію сайту, тобто створити фішингових сайтів. Такі «качки» практично не відрізняються від оригіналу. Коли людина зайде на такий сайт, то він, скоріш за все, і не помітить обману і почне вводити потрібні вам дані.

За допомогою послуг профі

Ви можете просто скористатися послугами професіоналів за певну ними суму. Швидше за все вони будуть використовувати будь-якої з вищеописаних методів.

Шпигуни для клавіатури

Є спеціальні утиліти, які можуть записувати все спец паролі вводяться на певних вікнах і закріплювати їх там. А після цього утиліта просто пересилає вам ці паролі. Деякі з таких утиліт можуть навіть маскуватися під будь-який процес відбувається на комп’ютері.

Ссылка на основную публикацию