Як зібрати комп’ютер своїми руками

Оновлено – 2017-02-11

Як зібрати комп’ютер своїми руками? Чи можливо таке? Дуже навіть можливо. Було б бажання. Збирати комп’ютер самому набагато вигідніше, ніж купувати вже готову збірку. По-перше, ви не будете платити за ті деталі, які вам зовсім не потрібні, по-друге, ви підберете собі комплектуючі, які будуть відповідати вашим потребам в даний момент, а не в майбутньому. Платити за те, що вам може знадобиться через кілька років, абсолютно безглуздо, тому що комп’ютерна техніка оновлюється семимильними кроками, і то що вчора здавалося навороченим, сьогодні вже безнадійно застаріло.

Як зібрати комп’ютер своїми руками

Зібрати комп’ютер своїми руками зовсім не складно, зате дуже прибутково. А який авторитет ви завоюєте серед своїх друзів? На вас будуть дивитися як на гуру.

Зараз такий достаток в комп’ютерних магазинах. І ціни цілком прийнятні. За 18-30 тисяч можна зібрати дуже навіть непоганий системний блок. Для офісних робіт можна зібрати системник за 8-12 тисяч.

Для того, щоб зібрати комп’ютер вам в першу чергу необхідно знати пристрій комп’ютера. Вам не доведеться вивчати електричні схеми і пристрій транзисторів, мікросхем, конденсаторів і резисторів. Процесорний блок складається з готових блоків, зібраних на платах, які легко замінити, навіть не знаючи законів електроніки.

Єдине, що вам треба буде освоїти – це правильну збірку комп’ютера. Таку, як установка материнської плати, процесора і кулера на нього, відео і звукової карти, підключення блоку живлення, установка дисковода, оперативної пам’яті і жорсткого диска.

Якщо ви навчитеся збирати комп’ютер своїми руками, або хоча б вивчіть теорію, то вас ніколи не обведут «навколо пальця» в комп’ютерному сервісі, як це роблять повсюдно.

У мене є знайомий, який недавно купив собі комп’ютер за 30 тисяч. У ті роки за такою ціною можна було купити дуже хороший ігровий комп’ютер. Він хизувався перед усіма своїм придбанням, і говорив, що його комп’ютер самий наворочений. Яке ж було його здивування і розчарування, коли я сказала йому, що його комп’ютер насправді коштує всього 20 тисяч.

Просто все спакували в красивий корпус з купою світлодіодів. А сам корпус з тонкої сталі і деренчить через дешеві дисководів і кулер, як порожня консервна банка.

Його безбожно «нагріли», тому що бачили, що він нічого не розуміє в комп’ютерах, а грошей купа. Якби він збирав комп’ютер сам, то зекономив би майже половину тієї суми, яку заплатив. І напевно підібрав би собі комплектуючі набагато могутніше і якісніше.

Збірка комп’ютера – це дуже цікаве заняття. А яке задоволення отримуєш після того, як твоє «новонароджене дітище» видасть перший писк, тихо зашуршіт і запуститися.

Пройде якийсь час, і ви будете модернізувати свій комп’ютер, а не купувати новий, як багато хто робить, тільки тому, що не можуть наростити пам’ять, або встановити потужніший блок живлення, або відеокарту. А в сервісі їм скажуть, що краще купити новий комп’ютер, а цей здати в кращому випадку за тисячу гривень.

Ви ніколи не будете залежати від майстра, який ще невідомо коли прийде, і скільки запросить за звичайну заміну того ж блоку живлення або відеокарти. А може у вас просто відійшов кабель від жорсткого диска, або комп’ютера потрібно чистка від пилу.

Краще вчіться ремонтувати і збирати комп’ютер своїми руками.

Ссылка на основную публикацию