Як збільшити відвідуваність сайту за допомогою Subscribe

Як збільшити відвідуваність сайту? Як відомо, на молодому блозі або сайті відвідуваності немає. Що ж робити? Сидіти і чекати? Можна надсилати анонси своїх статей в соціальні мережі, але приплив буде невеликим. Адже туди люди йдуть відпочити і розважитися. Якщо ваш сайт на розважальну тематику, то ви можете швидко просунутися. А якщо немає? Навіть після того, як ви зареєструвалися в пошуковику, ніхто до вас не прийде. Тепер ви повинні просувати свій сайт, а інакше про вас так ніхто і не дізнається. Пошукові системи піднімають в ранжируванні тільки ті сайти, на які заходять люди. І цього ще не достатньо! Але сьогодні у нас завдання – Як збільшити відвідуваність сайту.

Як збільшити відвідуваність сайту 

Отже, ви створили сайт, встановили на нього движок, замінили шаблон, завантажили на нього файли, встановили необхідні плагіни, встановили карту сайту, і т.д.

Написали кілька статей і розмістили їх у себе на сайті. Добре якщо пошукові системи їх швидко проїндексируют і люди зможуть їх побачити.

Але перший час індексація проходить дуже довго, тому все ж краще підстрахуватися, адже конкуренція дуже велика, і якщо не афішувати свої статті, то про вас і вашому сайті ще довго ніхто не дізнається.

Але вихід є. Можна і потрібно розміщувати анонси своїх статей в соц.сетях, а особливо на Subscribe. Ось це саме те!

Заходьте на сервіс Subscribe, натисніть посилання Групи, зліва підбираєте тематику відповідає вашому сайту і вибираєте потрібну групу.

 • Чи не орієнтуйтеся на кількість учасників в групі. Чим їх більше, тим жорсткішими правила групи, і складніше буде просунути свої анонси. Якщо в групі 1000 учасників, і кожен викладе хоча б один свій пост в добу, то ви просто загубитися в такій величезній кількості. Краще вибирати групу поменше і без обмежень.
 • Обов’язково почитайте правила групи! Може вам це не підійде.
 • Анонси своїх статей краще викладати близько 11.00 і 21.00 годин. Це найбільш відвідуване час.

Розміщуємо анонс своєї статті на Subscribe

 • Приєднуйтеся до групи за своєю тематикою;
 • Обов’язково почитайте спочатку правила групи;
 • Якщо вас все влаштовує, то починайте розміщення анонсів своїх статей;
 • Краще статті розміщувати вже після того, як їх проиндексирует робот;

Над анонсами є посилання Створити нову тему. Ось по ній і клацайте мишкою. Вам запропонують вступити в групу. Погоджуйтеся. Тепер можете розміщувати свої анонси.

У наступному вікні:

 1. Виберіть найбільш підходящу тему по вашій тематиці;
 2. Напишіть назву вашої статті в поле Назва теми;
 3. Завантажте картинку для статті;
 4. Вставте текст анонса вашої статті;
 5. Встановіть посилання на ваш сайт зі сторінкою статті;
 6. Натисніть на кнопку Опублікувати.

А тепер чекайте в гості відвідувачів. А в тому, що вони прийдуть – можете не сумніватися. Таким чином, ви вирішите питання – Як збільшити відвідуваність сайту. 

Перші півроку треба «дружити» з сабскрайбом обов’язково! Так, і потім час від часу не завадить розміщувати свої статті на цьому сервісі ..

Подивіться відео-урок Як розмістити анонс своєї статті на Subscribe

 • Якщо у вас комп’ютерна тематика або по сайтобудування, то можете розміщувати статті в моїй групі: Комп’ютер для початківців.
 • У мене самі лояльні правила, і немає ніяких обмежень.
 • Можна розміщувати скільки завгодно статей.
 • Єдине обмеження – статті повинні бути по темі групи. Ніяких «Відбілювання зубів» тощо.
 • Милості прошу в свою групу «Комп’ютер для початківців»!

З повагою, Людмила

Ссылка на основную публикацию