Як Збільшити (Відвідуваність) Сайту Безкоштовно Своїми Руками

Збільшити відвідуваність сайту можна самостійно

Добрий день друзі! Кожен веб-майстер, коли він тільки створив свій ресурс, замислюється на тему: – Як збільшити відвідуваність сайту користувачами, зацікавити їх і як можна довше затримати на своєму блозі?

Тут багато різних шляхів, спробуємо розібратися в декількох з них.

зміст:

Збільшити відвідуваність сайту можна за допомогою нового якісного контенту

Основа будь-якого блогу – його зміст! Сайт повинен бути наповнений цікавими та інформативними статтями, написаними на теми, які користуються попитом. До цього треба ставитися з усією можливою серйозністю.

Перед написанням статті треба подумати, чим можна зацікавити користувачів! Уникайте неякісних постів, які були написані багато разів перед вами і їх багато разів читали користувачі. Дані статті можуть відлякати ваших читачів. Пишіть зручні для прочитання пости. Дивіться за їх довгою, заголовками, оформленням і підзаголовками та інше.

Збільшити відвідуваність сайту можна за допомогою нових пізнавальних постів

Бажано провести прості дії, а саме, аналіз найбільш частого відвідування блогу читачами (час). Намагайтеся додавати найцікавіші матеріали саме в цей час. Для залучення нових читачів, можна розширити тематику сайту, але зберегти його основний напрямок.

Само собою, ваш блог будуть відвідувати власники інших блогів. Тому організуйте на своєму ресурсі обмін посиланнями. Це збільшить кількість читачів блогу, крім того, завдяки цьому ваш сайт підніме свій рейтинг. Ключівікі на інших сайтах з вашими посиланнями підвищить відвідуваність вашого сайту.

Оптимізація ваших сторінок під пошукові системи допоможе збільшити відвідуваність сайту

Потрібна оптимізація блогу під запити користувачів. Приділяйте увагу ключовим запитам. Знайдіть потрібні ключові запити, для просування вашого ресурсу. Можна оптимізувати пости під схожі запити (1 – 2). Ключевики треба розміщувати в заголовку і самому пості. Про кількість ключових слів я писав в минулій статті, їх повинно бути приблизно 1,5-3,0%.

Перевірте, як ви оформили сторінки? Чи діє навігація по блогу? Розміщуйте сторінки більше 4-х кліків від головної сторінки. Зробіть інтерфейс блога простим, без надмірностей. Що б читачі могли легко орієнтуватися. У них не повинно бути з цим проблем.

Обов’язково потрібен зворотний зв’язок з читачами (я маю на увазі коментарі, завжди відповідайте на них). Встановіть кнопки соціальних мереж. Подивіться, як це зробив я. Не обов’язково робити точно так, проявіть фантазію!

Гарний дизайн допоможе збільшити відвідуваність сайту

Перевірте дизайн вашого блогу, бажано, що б він був унікальний. Літери повинні бути легко читані, оптимального шрифту. Зробіть зручний дизайн. Дизайн вашого сайту повинен чіпляти очі читачів. Все на вашому сайті має бути зручним.

Читачеві повинно подобатися працювати з вашим сайтом. Оформлення має людям подобатися!

Один з рекомендованих методів, це поставити себе на місце читача. Вам би сподобався ваш сайт? Потрібно все деталі сайту продумати до найменших деталей. Він повинен бути приємним, зручним і зрозумілим. Зображення на вашому сайті повинні піднімати настрій і в той же час, відповідати змісту сторінки.

Ссылка на основную публикацию