Як збільшити швидкість інтернету

Швидкий і стабільний інтернет – запорука гарного настрою і міцних нервів. На жаль, високошвидкісний інтернет доступний далеко не у всіх регіонах, але за допомогою порад, наведених нижче, ми спробуємо поліпшити ситуацію.

Перш за все, необхідно перевірити поточний стан швидкості інтернет-з’єднання. Для цього скористайтеся сервісами, наведеними в цій статті.

Збільшення швидкості інтернету буде відбуватися в кілька етапів:

1. Збільшення бітів.

Насамперед, з чого необхідно почати – правильно налаштувати приховані параметри, які відповідають за пропускну здатність мережного підключення.

Для цього нам необхідно потрапити в “Диспетчер пристроїв”. Відкрийте «Пуск» і виберіть правою кнопкою миші меню «Комп’ютер». Відкрийте пункт «Властивості».

У лівій частині вікна відкрийте меню “Диспетчер пристроїв”.

Знайдіть у списку пункт «Порти (COM і LPT)» і розгорніть його. Потім натисніть правою кнопкою миші по пункту «Послідовний порт (СОM1)» і в контекстному меню відкрийте «Властивості».

Відкрийте вкладку «Параметри порту» і в пункті «Біт в секунду» поставте максимально доступне число. Збережіть зміни кнопкою «ОК».

Тепер необхідно встановити максимальну швидкість в підключенні, використовуваному вами. Для цього перейдіть в меню «Пуск» – «Панель управління» – «Мережа та інтернет» – «Центр управління мережами і загальним доступом».

У лівій частині вікна виберіть пункт “Зміни параметрів адаптера”.

Виберіть своє підключення правою кнопкою миші і відкрийте «Властивості».

у вкладці “Мережа” виберіть меню «Налаштувати» і виберіть максимальне значення для пункту «Найбільша швидкість». Не забудьте зберегти зміни.

2. Налаштування резервованій пропускної здатності.

За замовчуванням система резервує близько 20% пропускної здатності каналу, через що швидкість інтернету нижче, ніж могла б бути.

Натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш Win + R і введіть у вікно «Виконати» наступну команду:

gpedit.msc

відкриється вікно «Редактор локальної групової політики», в лівій частині якого вам необхідно розгорнути меню «Конфігурація комп’ютера», розкрити «Адмініструвати шаблони», розкрити папку “Мережа”.

Відкрийте папку «Завдання за пакетів QoS» або «Диспетчер пакетів QoS» (Назва може відрізнятися в залежності від версії Windows) і виберіть подвійним клацанням миші пункт «Обмежити резервовану пропускну здатність».

У вікні, близько параметра «Обмеження пропускної спроможності (%)» виставте значення «0». Натисніть кнопку «ОК».

Дуже часто така нескладна настройка дозволяє вже побачити результати, але якщо цього не відбулося, проблема може полягати в іншому, наприклад, якщо хтось без вашого відома підключається до мережі.

3. Перевірка несанкціоновані підключення до вашої домашньої мережі.

Для того, щоб це визначити, чи не підселився до вас непроханий гість, необхідно звернути увагу на індикатори вашого роутера. Перш за все, відключіть всі домашні пристрої від мережі (комп’ютери, смартфони, планшети). У нормі індикатор «Wan» повинен знизити частоту миготіння.

Якщо цього не відбулося, і індикатор як і раніше блимає з високою швидкістю, це говорить про те, що вашим інтернетом в даний момент хтось користується.

Крім цього, ви можете наочно побачити підключення нелегального користувача. Для цього в адресному рядку введіть IP-адресу роутера, як правило, це 192.168.1.1 і після введення логіна і пароля перейдіть в розділ «Підключення». У цьому розділі будуть відображатися поточні підключення, які, при необхідності, можна обмежити.

Але результативніше всього буде змінити поточний пароль на більш складний і виставити рівень безпеки WPA2.

4. Оновлення прошивки маршрутизатора.

Нерідко на швидкість інтернету впливає застаріла прошивка маршрутизатора. Завантажити оновлення для маршрутизатора можна з офіційного сайту виробника. Як тільки оновлення для вашої моделі роутера буде завантажено, відкрийте настройки маршрутизатора і виберіть кнопку «Оновити».

Після закінчення процесу, пристрій буде перезавантажений і стане працювати вже з новою прошивкою.

5. Перевірка комп’ютера на наявність вірусів.

Для того, щоб виключити вплив вірусної активності на швидкість інтернету, запустіть на своєму комп’ютері режим сканування і при необхідності усуньте їх знайдено.

6. Установка програм для підвищення швидкості інтернету.

Для поліпшення швидкості інтернету існують спеціальні програми, які дозволяють домогтися найкращої оптимізації в настройках інтернету і браузерів.

До таких програм можна віднести Internet Speed ​​Booster, Speed ​​It Up Free і Proximodo.

І наостанок кілька порад для користувачів з низькою швидкість інтернет-з’єднання:

1. Закривайте непотрібні вкладки в браузерах. Оскільки реклама та анімація витрачає багато дорогоцінного трафіку;

2. Використовуйте режим Turbo (якщо ваш браузер його підтримує). Підвищена швидкість в такому режимі досягається в основному за рахунок зниження якості картинок на сайтах, однак на ділі ви не помітите істотної різниці.

3. Використовуйте блокувальники реклами. Невелике розширення для браузера здатне усунути масу проблем, не тільки знижуючи кількість завантажується реклами, але і сприяючи збільшенню швидкості інтернету.

Ссылка на основную публикацию