Як збільшити шрифт в Яндексі

Для зручності людей є функції за допомогою яких можна змінити масштаб в Яндекс браузері і поміняти шрифт в Яндекс браузері. Це зроблено для того щоб в деяких випадках можна було зменшити або збільшити масштаб сторінки в Яндексі і при необхідності змінити шрифт в Яндекс браузері так як деяких шрифт встановлений за замовчуванням дратує.

Як змінити масштаб браузера Яндекс

Якщо ви захочете збільшити масштаб в Яндекс браузері то ви тим самим зможете збільшити шрифт в Яндекс браузері і все картинки знаходяться на даній сторінці. При цьому панель інструментів не збільшиться і не зменшиться, а зробити шрифт крупніше в Яндексі вийде тільки на відображається сторінці, інші сторінки залишаться без змін. Змінити масштаб в браузері Яндекс можна двома способами це через меню браузера і за допомогою гарячих клавіш.

Як зменшити масштаб екрану в Яндексі

Натисніть на три паралельні смужки які розташовані в правій верхній частині браузера і відкриється контекстне вікно. У цьому вікні потрібно натискати + або – щоб збільшувати або зменшувати масштаб сторінки, що відображається в браузері.

Як збільшити шрифт в Яндексі

Щоб змінити масштаб в браузері на переглядається вами сторінці потрібно одночасно натиснути наступні клавіші:

  • Ctrl +  За допомогою цієї комбінації клавіш можна збільшити Яндекс сторінку.
  • Ctrl – За допомогою цієї комбінації клавіш можна зменшити розмір сторінки в Яндексі.
  • Ctrl 0 Ця комбінація клавіш відновлює масштаб в первісний стан яке було встановлено за замовчуванням.

Як змінити шрифт в Яндексі браузері

Змінюючи шрифт він зміниться на всіх сторінках. Щоб налаштувати шрифт в Яндексі потрібно відкрити настройки, а для цього потрібно натиснути на три паралельні смужки які розташовані в правому верхньому куті браузера і в контекстному меню вибрати пункт Налаштування.

Яндекс шрифти знаходяться в додаткових настройках

У цих настройках в самому низу потрібно натиснути на Показати додаткові налаштування.

Як змінити розмір шрифту в Яндексі

Потім в додаткових настройках знаходите абзац під назвою Веб-вміст і в ньому натискаєте на кнопку на якій написано Налаштувати шрифти.

1

Відкриється вікно в якому можна зробити наступне:

  • Стандартний шрифт (Standart font) в цьому пункті можна вибрати потрібний стиль шрифту, а за допомогою повзунка збільшити або зменшити шрифт в Яндексі. Праворуч ви побачите як змінився шрифт в браузері Яндекс, а число означає розмір вибраного шрифту.
  • Шрифт із зарубками (Serif) в цьому пункті можна вибрати стиль шрифту для тексту який буде відображатися із зарубками.
  • Шрифт без зарубок (Sans-serif) в цьому пункті можна вибрати стиль шрифту для тексту який буде відображатися без зарубок.
  • Моноширинний шрифт (Fixed-width) в цьому пункті можна вибрати стиль шрифту для тексту який буде відображатися в колонках і в якості підписи до картинок.
  • Мінімальний розмір шрифту (Minimum size) в цьому пункті можна збільшити текст в Яндексі написаний дрібним шрифтом встановивши за допомогою повзунка яким він повинен відображатися.

Зробивши всі необхідні зміни з шрифтами потрібно не забути натиснути кнопку Готово щоб всі зроблені вами зміни почали працювати.

Ссылка на основную публикацию