Як збільшити фпс в іграх на комп’ютері і ноутбуці?

Всіх вітаю! Ця стаття буде корисна тільки тим хто грає в іграшки. Для справжніх ігроманів дуже важливим є питання як можна збільшити фпс (FPS) в іграх. Буває що навіть слабкі комп’ютери або ноутбуки за своїми можливостями заслабкі, однак дозволяють «тягнути» гри за типом Battlefield 3. Як це можливо?

Існує кілька способів по збільшенню продуктивності ПК або ноута, якщо вони далеко не останньої моделі. Прочитавши цю статтю, у Вас з’явиться можливість мати доступ до деяких «важким» ігор, а також поліпшити процес їх роботи.

Для цього знадобиться абсолютно чиста, що не захаращена операційна система Windows. У ній не повинно бути багато непотрібних процесів, завантаженого реєстру і т.д.

Нижче буде вказаний список програм і додатків, які допоможуть навести порядок в своєму комп’ютері. Для початку зверніть увагу, на якому диску встановлена ​​гра. Якщо це диску С: \, то краще її перемістити в інший розділ, інакше програмне забезпечення буде кілька «пригальмовувати».

Як збільшити фпс в іграх – використовуйте ці програми:

Є дуже багато програм за допомогою яких ви зможете і дізнаєтеся як збільшити фпс в іграх. Давайте ж розглянемо кожну з них.

 • програма MSI Afterburner дозволить дещо прискорити вашу відеокарту;
 • програма GameBooster допоможе «підчистити» і прискорити роботу операційки за рахунок відключення непотрібних служб і фонових процесів на час гри;
 • програма CCleaner дуже проста і доступна в розумінні. Чистить реєстри, звільняє пам’ять комп’ютера від сміття;
 • програма Auslogics Registry Defrag дозволяє оптимізувати реєстр.

Звичайно ж, ці програми не дозволять конкретно збільшити FPS, але дозволять максимально використовувати всі можливості Вашого «заліза». Наприклад, гра не буде «подвисать», як раніше.

Кілька порад по грі:

 1. Що стосується налаштувань гри Battlefield 3, то їх низький рівень не особливо відрізняється від високого. Граючи на низьких налаштуваннях, гравець володіє певними перевагами, які представлені тим, що дим і інші ефекти не так густо закривають поле бою.
 2. А ось такі параметри як «Згладжування» і «Якість сітки» необхідно буде виставити на високий рівень настройки, щоб гра була комфортною і не «різала очі».
 3. Драйвера відеокарти слід встановити лише рекомендовані, оскільки бета драйвера можуть працювати нестабільно.
 4. У процесах гри вкажіть пріоритет «Високий».
 5. Поліпшити роботу відеокарти допоможе настройка драйверів.

Для цього:

 • 1) виставте продуктивність Одне дисплейну, замінивши нею Багато дисплейний режим;
 • 2) Адаптивний режим змініть на Максимальну продуктивність;
 • 3) підключіть потокове оптимізацію;
 • 4) за стан PhysX повинна відповідати Картка, замість Процесора.

 На замітку! Якщо вам допомогла стаття то дуже вас прошу написати про це в коментарях, а так само натиснути на соціальні кнопки. А я вам пораджу прочитати ще статті на тему як збільшити файл підкачки виндовс 7 або ж як зайти в реєстр на виндовс 7. А ще для тих у кого повільний інтернет раджу дізнатися як посилити сигнал вай фай.

Всі ці маніпуляції дозволять якомога більше збільшити фпс (FPS) в іграх (в залежності від моделі комп’ютера). Якщо залишилися питання – задавайте їх у коментарях. Бажаю всім величезного здоров’я!

З Ув.

Ссылка на основную публикацию