Як зберігати з Саундклауд (soundcloud) музику – сервіси та плагіни для браузера

Потокові сервіси, що дозволяють в найкоротший час знайти і послухати музику сьогодні користуються особливим попитом у користувачів. Тепер не обов’язково підключати девайс, щоб зберегти на нього музику або шукати її в інтернеті самостійно. SoundCloud дозволяє швидко і легко підібрати відповідні композиції і закинути їх на свій комп.

Додаток об’єднує в собі унікальну платформу, на якій можна розмістити свою власну музику. Саме це відрізняє плагін від інших, більш відомих сервісів, на зразок «Яндекс.Музика». Завдяки вбудованому фільтру, користувач може самостійно підібрати композиції за жанром, датою появи або популярності.

Також, розробники додали елементи соціальної мережі. Наприклад, користувачі сервісу можуть ставити лайки вподобаним творів.

Сьогодні налічується більше 150 мільйонів слухачів, що користуються цим розширенням.

Функції та інтерфейс

Основний функціонал плагіна полягає в прослуховуванні музичних композицій. Якщо ви коли-небудь користувалися традиційним плеєром Windows, то якихось істотних відмінностей не помітите – зовні плагін схожий на звичайний плеєр з музикою.

Сервіс має досить простий, інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, не дивлячись на відсутність російської мови. Вбудована функція сортування за різними параметрами. Також, користувачі можуть самостійно додавати вподобані треки в плейлист і потім зберегти його, щоб не втратити сподобалися твори.

Єдиний недолік цього плагіна полягає у відсутності можливості офіційно зберігати вподобані композиції. На жаль, розробники не додали таку функцію – ви можете слухати треки, хоч греблю гати, але скинути їх собі безпосередньо не можна.

Що потрібно для роботи з Саундклауд

Попередньо, рекомендується зареєструватися в сервісі, що відкриє набагато більше можливостей користувачеві. Процедура нічим не відрізняється від реєстрації на інших сайтах – вказується адреса електронної пошти та пароль. Благо, пройти процедуру можна швидше і зручніше, за допомогою облікового запису в соціальній мережі, наприклад, Facebook. Також, для отримання бажаного результату буде потрібно:

  • веб-браузер;
  • активне з’єднання з мережею;
  • доступ до сайту https://scdownloader.net/.

Сервіс SoundCloud – один з найбільш зручних і перевірених. Він дозволяє в найкоротші терміни знайти потрібний трек і забрати його з сайту, а потім перемістити на телефон або інші пристрої.

Як зберегти музику з SoundCloud?

Зробити це з сервісу дуже просто. У веб-браузері переходите за посиланням, зазначеної вище (https://scdownloader.net/). З’явиться віконце, де потрібно вказати посилання на вподобану композицію.

Заходьте на сайт Саундклауд, слухайте і шукайте вподобану музику. Далі, скопіюйте адресу треку.

Вставляйте його в поле з назвою Enter the Track / Song URL Натисніть на кнопку даунлоуда from SoundCloud і потім, коли відобразиться нове вікно, даунлоуда.

З’явиться своєрідний аналог традиційного плеєра. Зовсім не обов’язково слухати композицію ще раз, до кінця, щоб почалося збереження аудіо. У бічній частині плеєра з’явиться кнопка «Завантажити» (стрілочка), яку можете натиснути і зберегти трек.

Якщо кнопки не з’явилося, можете клікнути по звуковій доріжці правою кнопкою миші. У контекстному меню відобразиться пункт «Зберегти аудіо як …».

Ссылка на основную публикацию