Як зберегти закладки браузера при перевстановлення систем

Здрастуйте дорогі читачі блогу!
Як відновити після переустановлення операційної системи Windows все закладки браузера Mozilla Firefox на ваші улюблені сайти.

А також всі налаштування, все розширення і плагіни даного браузера, не використовуючи для цього додаткове програмне забезпечення.

Всі ми рано чи пізно стикаємося з потребою перевстановлення ОС причини для цього бувають різні, але зараз ми говоримо не про це тому дану тему зачіпати не буду.

Якщо дійшла справа до цього значить на, тобто потреба, і перше, що все роблять так це намагаються зберегти кудись на зовнішній носій важливі документи і файли що б їх не втратити.

Про це всі знають і пам’ятають, але ось про збереження змін у налаштуваннях браузера, а головне знаходяться там закладках на різні потрібні сайти багато хто чомусь забуває або не знають про можливості відновлення.

А адже закладки можуть мати також як файли велику цінність і часом потім буває дуже важко знайти потрібний сайт, та й не завжди це вдається зробити, про що потім доводиться шкодувати.

Коли я вперше заново систему то думав про збереження закладок, але ось як це зробити не знав про зберігати було, що і втратити було дуже шкода. Тому я копіював всі необхідні мені закладочкі окремо ручками в блокнот потім назад все перекопіювати після переустановлення Windows.

Все це відбувалося клопітно і довго, але я не знав про інший спосіб. Не кажучи вже про розширення, які я також записував, що б не забути потім встановлював, заново налаштовував їх і браузер. Час минав на все це просто немислимо багато не збрешу якщо скажу, що більше ніж перевстановити саму Систему!

Але як виявилося є спосіб, а якщо бути точніше навіть кілька за допомогою, яких весь процес спрощується, займаючи за часом не більше 3-х хвилин, та навіть швидше залежно від ваших навичок при роботі з комп’ютером.

Зараз я знаю кілька способів збереження, але покажу вам тільки 2 найлегших, найпростіших, найшвидших і надійних з усіх інших мені знайомих на даний момент.

Спосіб 1.

– У поєднанні гарячих клавіш Ctrl + Shift + H, входимо в журнал браузера Mozilla

– Натискаємо на Імпорт та резервні копії

– У випадаючому списку вибираємо Створити резервну копію

У наступному вікні вам буде запропоновано зберегти файл резервної копії з ім’ям bookmarks, за замовчуванням він буде збережений на робочому столі.

Що б скористатися збереженою копією запускаємо браузер

– Входимо знову в журнал

– Імпорт та резервні копії

– Відновити резервну копію

– Вибрати файл

– Чи знаходите файл bookmarks виділяєте його натискаєте кнопку Відкрити.

– перезапускати браузер і бачите, як всі ваші закладки відновилися навіть на панелі закладок.

Створюючи резервну копію ви, напевно, звернули увагу на пункти: Експорт закладок в HTML – файл і Імпорт з HTML – файлу. Це такий же спосіб по збереженню і відновленню закладок з тим же алгоритмом дій. Різниця лише в тому, якщо у вас була панель із закладками, то вона не буде збережена.

Спосіб 2.

Дане рішення може на перший погляд здатися складним, але запевняю це тільки на перший погляд, але варто 1 раз все зробити навіть налаштовувати і завантажувати нічого не буде потрібно.

Головний плюс цього рішення ви відновите не тільки все закладки, а навіть збережені паролі. Мало того все настройки браузера залишаться незмінними. Також всі розширення та плагіни нікуди не подінуться всі залишиться на місці, а налаштовувати нічого не буде потрібно!

Для того що б все працювало вам потрібно створити Аккаунт Firefox, для цього в правому верхньому куті входимо в Меню браузера де вибираємо пункт Увійти в синхронізацію.

Почати …

Заповнюємо поля ⇒ Реєстрація

Переходимо на зареєстровану адресу пошти для підтвердження аккаунта

Відкриваємо лист від Firefox Accounts ⇒ Активувати зараз

Після чого з’явиться вікно браузера з повідомленням Аккаунт підтверджений Синхронізація включена.
Але це ще не все потрібен другий комп’ютер, де потрібно буде підтвердити свій аккаунт в браузері мозила повторивши деякі вище описані кроки.

А саме в вікні Реєстрація потрібно натиснути посилання – Уже є аккаунт? Увійти.
Тут вводимо пароль ⇒ Ввійти

Аккаунт підключений значить все вміст браузера 1 комп’ютера тут же буде синхронізовано з другим комп’ютером ось і все.

Як бачите мінус цього способу, і він же плюс, так це потрібен ще один комп’ютер який є не в кожній родині, але у кожного є друзі знайомі і родичі.

Мені наприклад, дуже зручно, коли я перебуваю у батьків скористатися іноді їхньому комп’ютером, де завжди є мій браузер з усіма останніми на ньому моїми настройками, які мені надала синхронізація.

Для того що б відключити синхронізацію комп’ютерів до речі їх може бути скільки завгодно (комп’ютерів) потрібно:

відкрити Меню

Відкрити параметри синхронізації

Від’єднати.

Кнопка Управління надає можливість змінити Пароль, додати Фото або видалити Аккаунт.

Ось вам два дуже легких обіцяних способу, а головне робочих! Якщо ви знаєте, що краще прошу поділитися цим в своєму коментарі до статті.

Ссылка на основную публикацию