Як зберегти відео з перископа

Всім привіт, шановні читачі. Сьогодні я розповім вам – як зберегти відео з перископа. Зробити це дуже просто, достатньо буде скористатися простими онлайн сервісами, але для початку пару слів про сам перископі і принципі його дії.

Перископ – популярна, останнім часом, соціальна мережа, яка дозволяє стрім відео в інтернет за допомогою свого мобільного телефону на базі операційної системи iOS і Андроїд.

Все відео, які з’являються в перископі, зберігаються, там, якщо не помиляюся, близько доби. У зв’язку з цим у багатьох користувачів виникає потреба завантажити необхідне відео з цієї соціальної мережі. Зробити це дуже просто, нижче я наведу конкретну інструкцію з цього питання.

Завантаження відео

Для того щоб завантажити відео на телефон виконайте наступні кроки:

  1. Насамперед вам потрібно отримати посилання на відео в перископі. Залежно від того, чи використовуєте ви персональний комп’ютер або мобільний гаджет, отримати посилання ви можете різними способами. Якщо ви хочете скачати на персональний комп’ютер – то просто скопіюйте посилання з адресного рядка браузера, якщо ви використовуєте мобільний гаджет, наприклад iPhone або Андроїд телефон, то виконайте наступне: в додатку перископ, під необхідної вам трансляцією, натиснути кнопку – скопіювати посилання;
  2. Після того як ви скопіювали посилання на необхідну вам трансляцію, перейдіть на один з двох сервісів завантаження відео з перископа – -. Перший сервіс – російськомовний, другий сервіс англомовний. Який сервіс вибрати – вирішувати вам, в принципі, різниці немає;
  3. Після переходу на сторінку сервісу (одного з двох запропонованих) введіть скопійоване посилання в запропоновану поле (скріншот нижче). Після того як ви вставили посилання в запропоноване поле натисніть кнопку “Завантажити”.
    Якщо ви все зробили правильно, то після натискання кнопки завантажити відео, почнеться автоматичний процес завантаження відео на ваш пристрій.
  4. Другий сервіс.

На сьогодні у мене все, сподіваюся, ця стаття була для вас корисною, і ви змогли без праці завантажити на свій пристрій, будь-то персональний комп’ютер або мобільний телефон (на базі операційної системи iOS або на базі операційної системи Андроїд) необхідний трансляція з перископа . Якщо у вас залишилися питання щодо сьогоднішнього матеріалу, то можете задавати їх у коментарях до цього запису, я, або інші читачі, спробуємо відповісти, на ваше запитання, максимально швидко і детально. Також можете поділитися статтею в соціальних мережах. До зустрічі в наступних матеріалах.

Ссылка на основную публикацию