Як зберегти відео урок?

Останнім часом все більшої популярності набирають онлайн-курси. На них викладач і група учнів збираються, наприклад, в скайпі і проводять заняття. Все це відбувається онлайн, і більшість курсів запис, звичайно, не зберігає.

Інакше хтось обов’язково викладе запис в мережу під безкоштовним доступом. Однак, іноді просто необхідно зберегти урок, щоб спокійно ще раз розібратися з матеріалом. Для цього можна використовувати спеціальні програми для захоплення відео з екрану, наприклад, Movavi Screen Capture Studio https://www.movavi.ru/screen-capture/.

Покрокова інструкція збереження відео уроку

Зараз ми детально розберемо можливість запису і збереження відео уроку за допомогою програми Movavi Screen Capture Studio.

Отже, щоб записати відео урок, дотримуйтесь наступної простої інструкції.

Крок 1 – Установка і запуск програми

Переходимо на офіційну сторінку програми і завантажуємо програму встановлення. Є версія як для Windows, так і для Mac. Встановлюється програма також як і будь-які інші програми, проблем виникнути не повинно.

Запускаємо програму, нам на вибір надається 4 можливості:

  • Захоплення екрану;
  • Редагування відео;
  • Запис аудіо;
  • Запис з веб-камери.

У нашому випадку нам потрібно вибрати «захоплення екрану».

Крок 2 – Налаштування

Встановлюємо кордони захоплення. На скріншоті показано, як можна захопити відео з youtube. Точно так само відбувається запис онлайн-трансляцій з інших сервісів. У вікні налаштувань вибираємо, чи потрібен нам системний звук і мікрофон. Якщо Ви самі записуєте відео урок, то можете додати веб-камеру, захоплення клавіш і курсора миші (програма відмінно підходить для скрінкастінга).

Крок 3 – Запис

Натискаємо кнопку записи, допоміжне вікно згорнеться і залишиться тільки помаранчева рамка. Після закінчення запису натискаємо на кнопку «стоп». Перед нами відкривається вікно для простого редагування відео. Наприклад, тут можна обрізати відео, прибравши непотрібні моменти.

Щоб перейти в повноцінний редактор відео, натискаємо на кнопку в правому верхньому куті «Відкрити в редакторі». Потрапляємо в повноцінний відеоредактор, де можемо підготувати відео для публікації в інтернет, наприклад, якщо Ви є автором уроку.

Крок 4 – Збереження

Натискаємо кнопку «Зберегти як»(«зберегти»), Задаємо настройки для відео: формат, назва і папку призначення, і зберігаємо результат. Тепер онлайн-трансляцію можна переглянути оффлайн і краще засвоїти матеріал.

Ссылка на основную публикацию