Як зберегти веб-сторінку в PDF – 3 способи

Всім доброго часу!

Незважаючи на те, що в кожному браузері можна швидко створювати закладки на що сподобалися сторінки, проте, часом дуже необхідно зберегти потрібну веб-сторінку в PDF (хоча б тому, що ця сторінка з часом з сайту може бути видалена або відредаговано) .. .

До того ж інформацію з PDF-формату можна легко читати на самих різних пристроях (його підтримують всі рідери без винятку), можна редагувати в Word, передавати іншим користувачам. Та й сама сторінка, з часом не роз’їдеться, не зміниться її форматування і оформлення. Загалом, корисна і потрібна річ!

У цій статті розгляну кілька способів, як це можна швидко і легко зробити. Власне, приступимо до справи …

3 способи збереження веб-сторінки в DPF

За допомогою друку в браузері

Будемо вважати, що ви знайшли дуже цікавий і потрібний матеріал, який обов’язково потрібно зберегти до себе. Розгляну дії по порядку.

1) Який б не був у вас браузер (Chrome, Opera, Edge, Firefox і ін.), Натисніть сполучення кнопок Ctrl + P (Це поєднання означає роздруківку сторінки). Також ця функція доступна в меню браузерів.

Знайшли веб-сторінку, яку потрібно зберегти

2) Далі змініть принтер за замовчуванням на “Зберегти як PDF” або “Microsoft Print to PDF” (в залежності від вашого браузера і ОС – у вас можуть бути доступні різні варіанти: як обидва, так і всього один з них). Див. Пару скріншотів нижче.

Змінюємо принтер на збереження в PDF

Microsoft Print to PDF

3) Тепер задайте основні параметри: кількість зберігаються сторінок, розкладку сторінки, поля, кольоровість, колонтитули та ін. Після натисніть кнопку “Друк”.

Задаємо основні настройки

4) Далі вкажіть місце на диску, де ви хочете зберегти файл, задайте йому ім’я.

Задаємо розташування і ім’я файлу

Власне, на цьому завдання виконане. Тепер отриманий PDF можна відкрити в Word, Adobe PDF Reader, і сотнях інших програм, що підтримують даний формат.

Завдання виконано, файл збережений

За допомогою спец. розширень

Для більшості популярних браузерів зараз є купа різних доповнень і розширень, що дозволяє зберігати вподобані сторінки як в хмарні сховища, так і в PDF файли на жорсткому диску.

Виділити я б хотів одне дуже цікаве доповнення – PDF MAGE.

PDF Mage

Сторінка в Play Market: 

Невелике доповнення для Firefox, Opera, Chrome, що дозволяють в 1 клік мишкою зберегти веб-сторінку повністю на жорсткий диск!

Зазначу, що після натискання по значку PDF Mage – поточна сторінка просто скачується в форматі PDF до вас в папку завантаження. Зручніше придумати просто не можна …

Покажу на прикладі.

Після встановлення розширення в меню у вас буде невеликий значок. Знайшовши цікаву сторінку, просто клацніть по ньому лівою кнопкою мишки.

Так виглядає значок PDF Mage на панелі в Chrome

Далі ви побачите повідомлення, що розпочато збереження сторінки. Тепер можете взагалі перейти на іншу вкладку з бути про неї.

Початок збереження веб-сторінки

Буквально за мить, браузер сам автоматично почне завантажувати файл в форматі PDF. Власне, робиться все без зайвих рухів тіла, швидко і зручно!

Завантаження сторінки в форматі PDF

Загалом, рекомендую до використання!

За допомогою онлайн сервісів

У мережі також є безліч інтернет-сервісів, що дозволяють швидко зберегти будь-які сторінки в мережі в PDF. Суть роботи приблизно наступна: ви вставляєте в спец. рядок URL-адресу сторінки, яку вам потрібно зберегти.

Далі тиснете кнопку генерації PDF файлу. Через деякий час отримуєте посилання на завантаження свого PDF. Користуватися, звичайно, можна, але на мій скромний погляд – все це втомлює і годиться для тимчасового використання. Наприклад, у вас є “проблеми” з браузером або Windows, попалася якась “дивна” сторінка, яка не хоче зберігатися попередніми способами.

І так, найпопулярніші з сервісів подібного роду:

  1.  – простий і зручний сервіс на англійському. На сайті є спец. рядок, куди вставляєте URL-адресу, а поруч кнопка генерації. На виході завантажуєте вже готовий PDF до себе на жорсткий диск.
  2.  – ще один закордонний сервіс, працює аналогічно.
  3.  – дуже популярний сервіс, з його допомогою вже збережено понад 5 000 000 сторінок по всьому Світу! Тут крім усього іншого, можна завантажити доповнення для браузера (щоб не відвідувати кожен раз сайт, коли потрібно зберегти сторінку).
  4.  – досить простий і зручний сервіс. Мінімум зайвої інформації на сайті.
Ссылка на основную публикацию