Як зберегти сторінку сайту собі на комп’ютер

Як зберегти сторінку сайту собі на комп’ютер. Іноді хочеться зберегти всю сторінку вподобаного сайту для того, щоб потім можна було спокійно переглянути її у себе на комп’ютері або планшеті, навіть не виходячи в інтернет. Така можливість є, але не у всіх браузерах, а поки тільки в Google Chrome.

Всі браузери по-своєму гарні, але мені Google Chrome подобатися більше за всіх інших. Багато хто скаржиться, що він сильно гальмує, але досить його трохи підлаштувати під себе і почистити, і він буде просто «літати». Про те, як це зробити, я вже писала, тому повторюватися не буду. Сьогодні мені хочеться розповісти вам, як в цьому браузері можна зберегти всю сторінку з сподобалася статтею у вигляді книги в форматі PDF.

Як зберегти сторінку сайту собі на комп’ютер

Зазвичай такий формат використовується при створенні електронних книг, які ви завантажуєте з інтернету. Єдине, що потрібно для читання таких книг, це спеціальна програма для читання файлів у форматі PDF. Її можна завантажити в інтернеті за запитом «Скачати програму для читання pdf файлів безкоштовно», Або відкривати такі файли через онлайн-сервіси.

А зараз поговоримо про те, як зберегти сторінку сайту в форматі PDF. Це особливо зручно, коли на сайті стоїть захист від копіювання. Авторам молодих або хороших сайтів часто доводиться ставити такий захист проти злодюжок, які копіюють чужі статті і привласнюють їх собі.

Те, що вони надають ці статті собі, ще півбіди. Але через таких дій з їх боку хороший сайт може потрапити в бан, і навіть припинити своє існування. Так як пошукові системи строго стежать за дублікатами статей на сайтах, і довго не розбираються, а відразу заганяють такі сайти на останні позиції в пошуку, де читач їх ніколи і не знайде по пошуковому запиту.

Так що якщо бачите на якомусь сайті захист від копіювання, то не поспішайте лаяти автора за це. Часто це вимушений захід. Хоча і вона не завжди допомагає захистити хороший сайт.

А ось зберегти сторінку сайту собі на комп’ютер можна навіть із захистом від копіювання. Швидше за все, злодюжка не захоче переробляти і переписувати цілу статтю від руки, щоб потім завантажити її собі на сайт. Адже формат PDF треба або конвертувати, або переписувати заново. Йому потрібен швидкий і легкий варіант, а нам з вами цей формат дуже навіть підійде.

Я сама часто зберігаю в цьому форматі хороші статті інших авторів, і потім із задоволенням їх переглядаю у себе на нетбуці.

Для того, щоб зберегти сторінку сайту собі на комп’ютер необхідно відкрити цю сторінку в браузері Google Chrome.

Натисніть на клавіатурі одночасно клавіші Ctrl + P і новому вікні тисніть збоку зліва клавішу зберегти.

Вкажіть шлях збереження файлу, і сторінка сайту тепер на вашому комп’ютері.

Якщо щось не зрозуміло, то подивіться відео ролик, Як зберегти сторінку сайту:

З повагою, Людмила

Ссылка на основную публикацию