Як зберегти документ Word як картинку

Якщо вам необхідно перетворити документ з текстового редактора Microsoft Word в файл форматом JPG, ви можете скористатися кількома способами. Всі вони доступні і не викличуть у вас складнощів. Перш ніж приступити до переведення текстового документа в графічний, потрібно зрозуміти в яких випадках це може стати в нагоді.

У ситуаціях, коли вам потрібно вставити картинку з написаним текстом в інший документ, обов’язково знадобиться зробити переклад тексту в зображення. Також, якщо ви не хочете щоб з вашого сайту скопіювали авторський текст, то сміливо можете додати на нього картинку з написаної раніше статтею за допомогою Microsoft Word. Ви також зможете встановити зображення як шпалери робочого столу, для того що б ваші замітки або нагадування були завжди на виду.

Вбудована програма «Ножиці»

Починаючи з версії Windows Vista і Windows 7, в операційну систему вбудована програма, яка дуже необхідна для користувачів і називається «Ножиці».

Завдяки цій утиліті ви зможете зробити скрін екрану без використання сторонніх сервісів, спеціальних додатків, а також, більше немає потреби переміщати об’єкти в буфер обміну для подальшої вставки їх і редагування в інших додатках. також, «Ножиці» можуть зафіксувати окрему частину екрану.

 1. Завантажте необхідний текст в Word.
 2. Змініть масштаб в правому нижньому кутку документа, для того щоб текст був на весь екран, але при цьому повністю влазив на нього.
 3. зайдіть в «Пуск» і відкрийте розділ «Програми». Перейдіть в пункт «Стандартні» і знайдіть програму «Ножиці».
 4. У вікні, натисніть на кнопку «Створити», і виберіть рядок «Вікно» і наведіть курсор на документ Ворд. За допомогою параметра «Область» ви можете вибрати тільки область з текстом.
 5. Зазначений вами епізод відкриється в програмі. Далі перейдіть в розділ «Файл» і натисніть на “Зберегти як”. Тепер ви можете відзначити формат в якому необхідно зберегти файл.
 6. Виберіть куди необхідно зберегти зображення і дайте йому назву.

Таким чином, текстовий документ був збережений як зображення, але це тільки один з можливих способів перетворення.

Як зробити скріншот в Windows XP і попередніх версіях

Подібним варіантом, в першу чергу, користуються люди, які віддають перевагу більш ранні версії Віндовс, де не передбачена програма «Ножиці». Але даний спосіб може підійти для будь-якого користувача.

 1. Виконайте такі ж дії для збільшення масштабу як в попередньому способі.
 2. Натисніть на кнопку «PrintScreen» на вашій клавіатурі.
 3. зайдіть в «Пуск» і в стандартних програмах знайдіть «Paint».
 4. Для того щоб вставити скопійоване фото, натисніть на CTRL + V.
 5. Тут ви зможете змінити картинку, обрізавши зайве або виправивши розмір.
 6. У розділі «Файл» виберіть графу “Зберегти як”. Тут же виберіть потрібний формат і назву для зображення.

Читайте також: Як витягнути картинки з PDF-файлу Як перевести PDF в Word для редагування Чим відкрити файл DOCM?

Тепер ви знаєте ще один спосіб як можна захопити текст і перевести його в картинку.

Функції софта Microsoft Office

Безліч різних програм входять в повнофункціональний пакет Office. До них відносяться не тільки всім відомі редактори, таблиці і додатки для створення комп’ютерних презентацій, а й замітки OneNote. Саме останній інструмент буде корисний при перекладі тексту в картинку.

 1. У відкритому документі перейдіть в розділ «Файл» в панелі управління. У старіших версіях ця кнопка називалася «MS Office».
 2. У графі “Печатка” відкрийте пункт «Принтер» і натисніть на кнопку «Надіслати до OneNote». тепер клацніть “Печатка”.
 3. Відкриється текст додаткової окремій сторінці інструменту OneNote. Якщо зліва чи справа є якісь додаткові вкладки, закрийте їх.
 4. У розділі «Файл» перейдіть в графу «Експорт» і виберіть «Документ Word». Тепер натисніть клавішу «Експорт» і виберіть, де зберігатимуться документ.
 5. Якщо ви знову відкриєте даний файл в Ворді, то документ буде відображатися як картинка, яка містить текст.
 6. Тепер збережіть картинки як окремі файли. Для цього клікніть правою клавішею миші на картинку і у спливаючому вікні натисніть «Зберегти як малюнок» і виберіть, де зберігатимуться файл і під яким ім’ям.

Деякі важливі деталі наостанок

Не варто забувати про те, що перетворюючи текст в картинку, якість написаного, з великою ймовірністю, буде змінено в гіршу сторону. Це відбувається, тому що всі описані методи переводять векторний текст в зображення, що представляє собою сітку пікселів. В основному це призводить до того, що текст на зображенні виходить розмитим і буде не читабельним.

Кілька простих приміток допоможуть вам уникнути таких проблем і полегшать роботу в даному напрямку.

 1. Перший крок у всіх методах це зміна масштабу. Перед цим дією зробіть шрифт більше, наскільки це можливо. Ця рада особливо доречний в ситуації, коли в вашому тексті є список.
 2. Якщо після збереження файлу через Paint не видно сторінку, то просто зробіть масштаб, в якому відображається документ менше.

Тепер ви знаєте про найлегших у використанні методах для зміни текстового документа Word в файл форматом JPG. З описаними варіантами ви зможете здійснити конвертацію, не вдаючись до додаткових утиліт.

Ссылка на основную публикацию