Як зберегти дані при перевстановлення

Оновлено – 2017-02-05
Як зберегти дані при перевстановлення Windows? У вас на комп’ютері полетіла система. Не впадай у відчай. Цього ще ніхто не зміг уникнути. Рано чи пізно це відбувається з усіма, і з початківцями і з завзятими гуру. Краще звичайно підготуватися до цього заздалегідь.
Створити хоча б.
Але як говоритися, поки грім не вдарить – мужик не перехреститися. На жаль, більшість з нас такі. Все відкладаємо на потім. А потім буває зовсім не таким, як ми хочемо. Але якщо це сталося, то кусати лікті пізно, та й не допоможе.

Як зберегти дані при перевстановлення Windows

Насамперед заспокойтеся. Спробуйте завантажитися в. Не вийшло. Пробуємо по-іншому. Є кілька способів зберегти дані.
Ось деякі з них.
спосіб 1 (Тільки не для ноутбуків)
Він годиться, тільки якщо у Вас є ще один жорсткий диск або інший комп’ютер з встановленою операційною системою.

  • Якщо у Вас завалявся запасний жорсткий диск, то необхідно встановити його в інший робочий комп’ютер і завантажити на нього операційну систему.
  • Якщо є ще один комп’ютер з уже встановленою операційною системою (не важливо, який), то взагалі чудово.
  • Виймаємо наш жорсткий диск з даними з комп’ютера, на якому полетіла система, і встановлюємо його в другій комп’ютер з робочою операційною системою.
  • Виставляємо в завантаження з диска, на якому встановлена, справна ОС. Якщо це диск, то на ньому можна встановити перемичку в положення Slave.
  • Тепер включаємо комп’ютер і після завантаження операційної системи спочатку перевіряємо другий жорсткий диск (диск з вашими даними) антивірусником. Так як система «рухнла» не просто так. Швидше за все, ви щось підхопили. Навіть потужні антивірусники не завжди здатні вчасно зреагувати. Так, що не дивуйтеся, якщо це сталося.
  • Після перевірки антивірусом відкриваємо жорсткий диск, на якому у Вас «полетіла» система і копіюємо з нього необхідні дані на флешку, -диск або тимчасово перенесіть дані на диск С того комп’ютера з якого Ви завантажилися.

спосіб 2
Запишіть у кого-небудь з друзів програму на -диск (взяти її можна в Інтернеті). Тепер у Вас на всі випадки життя є «паличка-виручалочка».
Якщо у Вас є інший завантажувальний диск, типу, то можете теж саме проробити з ним. Увімкніть комп’ютер. виставите в завантаження з –. Завантажити з-диски з.
Після завантаження знайдіть свій жорсткий диск, вставте флешку і перенесіть на неї всі необхідні Вам дані. Тільки дані копіюйте, а не просто переносите, інакше у Вас потім може не виявитися даних ні на флешці, ні на жорсткому диску.
Не забудьте тільки після перевірити флешку на віруси, а то можете угробити ще одну систему.
Ось і відповідь на питання як зберегти дані при перевстановлення Windows.

Ссылка на основную публикацию