Як завантажити в Інстаграм фото і відео з комп’ютера за допомогою програм: Gramblr, Bluestacks, Latergramme, ScheduGram, Dropbox

Використовуйте свій Mac або PC (персональний комп’ютер), щоб завантажити в Інстаграм фото або відео. Про те, як це зробити читайте в цій статті.

Instagram – ідеальне додаток, щоб швидко поділитися фотографіями, коли ви в дорозі. Але тенденції змістилися в бік професійно відредагованого контенту. У багатьох випадках простіше завантажити і відредагувати фотографії або відеоролики на стаціонарному комп’ютері. (І не забувайте, ви тепер можете передавати в Instagram «живе» відео).

Якщо ви регулярно завантажуєте і / чи редагуючи фотографії або відео за допомогою комп’ютера, потім передаєте закінчений варіант на мобільний пристрій, щоб отримати можливість його розмістити в додатку Instagram, то розумієте, наскільки це незручно. А в браузерної версії Instagram на даний момент у користувачів немає можливості розміщення фото або відео.

В результаті з’явилося кілька сторонніх комп’ютерних інструментів і додатків, які можуть підключатися до вашого аккаунту Instagram і дозволити вам завантажувати фотографії і відео прямо з звичайного комп’ютера. Різноманітність інструментів деяким чином обмежена тим, що сервіс Instagram не дозволяє виконувати завантаження через свій інтерфейс API, але перевірте запропоновані нижче інструменти та, можливо, ви знайдете підходяще вам рішення.

Рекомендуємо: 10 трендів і корисних додатків Instagram і Як зберігати фотографії з Instagram

Gramblr

Gramblr – можливо, найпопулярніший інструмент, що дозволяє вам завантажувати будь-які фотографії (але не відео) в Instagram через веб-доступ. Цей інструмент – комп’ютерна програма, яка потрібно завантажити на ваш комп’ютер, сумісний з Mac і Windows.

Ви просто використовуєте цей інструмент, щоб увійти в свій аккаунт Instagram, вибрати фотографії, додати коментарі і натиснути кнопку upload. Простий і швидкий варіант для розміщення фотографій в Instagram. Майте на увазі, що якщо ви хочете застосувати фільтр, за допомогою Gramblr це зробити не можна.

Bluestacks

Bluestacks – засіб, що дозволяє запускати додатки для мобільних пристроїв на вашому комп’ютері – як на Windows, так і на Mac. У порівнянні з Gramblr тут потрібно зробити більше кроків для настройки, але в результаті ви отримаєте можливість розміщувати не тільки фото, але і відео.

Спочатку вам необхідно завантажити Bluestacks і встановити додаток Instagram. Як це робиться ви можете подивитися в нашій відео-інструкції, всі етапи також перераховані в описі.

Latergramme

Якщо розміщення постів за графіком, так, щоб вони з’являлися в строго певний час важливо для вас – то варто спробувати Latergramme. Почати користуватися додатком ви можете безкоштовно, хоча варіанти розміщення будуть обмежені, поки ви не підпишіться на преміальний аккаунт за $ 16 в місяць. Це корисна ідея для бізнесу або бренду, яким потрібно регулярно розміщувати пости.

Для дозволу на розміщення постів за розкладом вам буде потрібно завантажити мобільний додаток Latergramme, але для доступу з комп’ютера у вас буде панель, що дозволяє завантажувати і налаштовувати графік розміщення постів.

ScheduGram

Як і Latergramme, основна функція ScheduGram – розміщення постів за графіком, а також безліч інших необхідних вашому бізнесу функцій Instagram, що дозволяють управляти великими обсягами контенту і великою кількістю передплатників. ScheduGram дозволяє вам завантажувати як фото, так і відео через мережу і за графіком повністю без використання мобільних пристроїв.

У додатку ScheduGram є 7-денний безкоштовний пробний період, після якого з вас буде вимагатися щомісячна плата, сума якої залежить від кількості передплатників і починається від $ 20. Це дійсно зручний інструмент, що підходить людям і компаніям, серйозно займаються менеджментом в Instagram.

Dropbox

І останній, але не найгірший варіант, якщо ви не зовсім проти використання свого мобільного пристрою для завантаження ваших фото і відео – ви можете використовувати Dropbox, щоб з легкістю передавати фото або відео файли з вашого комп’ютера на телефон або планшет.

Це не той інструмент, який дозволить вам завантажувати файли безпосередньо з комп’ютера в Instagram, але це простий варіант для тих, кому перераховані вище додатки здалися надто обмеженими або складними, або тим, у кого просто немає коштів на оплату послуг таких сервісів, як Latergramme або ScheduGram.

Якщо на вашому комп’ютері і мобільному пристрої встановлено додаток хмарного сховища Dropbox, то ви можете просто зберегти в ньому файл зі свого комп’ютера і вже через секунду отримати до нього доступ зі свого мобільного пристрою, щоб розміс
тити його в Інстаграм.

Ссылка на основную публикацию