Як завантажити музику в iPhone: з комп’ютера через iTunes, iTools і безпосередньо з інтернету

Користувачі мобільних телефонів iPhone, планшетів iPad і мультимедійних програвачів iPod Touch знають, як проблематично завантажити музику в пам’ять. Щоб це зробити, доводиться вчитися працювати з iTunes – оригінальним плеєром компанії Apple. Але це навіть на користь: з медіаплеєром можна створювати якісний контент. У той же час користувачам телефонів і планшетів на Андроїд така проблема не знайома: вони легко можуть завантажити будь-який музичний контент. Є три способи вирішити проблему завантаження медіаконтенту власникам телефонів iPhone: за допомогою мережі, менеджера файлів iTools, програвача iTunes.

Як завантажити музику на айфон

Медіаконтент в планшети, програвачі та телефони iPhone завантажуються трьома способами:

 • за допомогою мережі і без комп’ютера (для телефонів, планшетів, що підтримують Джейли);
 • з використанням програвача iTunes і комп’ютера;
 • з використанням менеджера файлів iTools і комп’ютера.

Для завантаження другим і третім способом необхідний персональний комп’ютер з будь-якою операційною системою. А перший спосіб дозволяє це зробити тільки за допомогою підключення до Інтернету. Але є один нюанс: офіційний програвач Apple не підтримує багато цифрові аудіоформати, і в медіаконтент телефону або планшета завантажити їх неможливо.

Формат музики для айфона

За допомогою iTunes можна завантажити такі аудіоформати:

 • Advanced Audio Coding Pro Apple (приватний формат, який має переваги в порівнянні з MP3, – меншу втрата якості відтворення при низьких бітрейтах);
 • MPEG-1/2 / 2.5 Layer 3 (ліцензійний формат третього рівня, найпоширеніший і відомий);
 • MP3 Variable Bit Rate (змінний бітрейт, здатний динамічно змінюватися спеціальним додатком-кодером);
 • Waveform Audio File (формат-контейнер, де зберігається нестислий звук);
 • Audible (закритий записує формат);
 • Audio Interchange File Format (формат для комп’ютерів);
 • Lossless Encoder (відкритий формат від Apple, що стискає музику без втрат якості).

Не підтримує iTunes відомий формат WMA від Windows. Якщо ви спробуєте додати мультимедійний з таким форматом, він автоматично перетворюється в Advanced Audio Coding.Теперь ви можете додавати всі перераховані вище формати в медіаплеєр iTunes, а ті файли, що додати неможливо (немає підтримки), можна конвертувати в будь-який зі списку.

Як завантажити музику в iPhone через iTunes

Цей спосіб непростий, тривалий за часом, не так зручний, але зате має низку незаперечних переваг:

 • за допомогою медіаплеєра iTunes можна зручно згрупувати всі завантажені треки, а потім синхронізувати в айфоне;
 • за допомогою медіаплеєра iTunes можна використовувати ID3 підписи про треках, артиста, альбом, що дозволяє організувати зручний пошук, що настроюється під свої музичні смаки;
 • з медіаплеєра iTunes можна синхронізувати в телефон весь медіаконтент, оформивши плейлисти, виконавців, альбоми, жанри;
 • медіаконтент в телефоні можна оформити на свій смак, використовуючи для прикраси музичних треків красиві обкладинки, кожен окремий мультимедійний можна прослуховувати з власними налаштуваннями еквалайзера.

Так, не так просто і зручно, але зате дуже підходить для педантів, які вміють організовувати будь-які файли на свій вкус.Прежде ніж музичний контент виявиться в айФоні, він повинен бути завантажений в сховище iTunes.Шаг первийЗапустіте оновлену.Крок второйОткройте спочатку «Файл», потім «Додати в медіатеку» і, нарешті, папку, в якій знаходиться музичний контент. Використовуйте поєднання гарячих клавіш (для Windows (Ctrl + o) і (Command + o) для Mac), або просто перетягніть всю папку або окремий мультимедійний в плеєр iTunes.Крок третійСформіруйте медіаколекції на свій смак (обкладинки, метадані, музичні добірки). Коли музичні доріжки завантажуються в медіаплеєр, вони можуть бути перейменовані (назви будуть відрізнятися від тих, що на комп’ютері) відповідно до заповненими вами метаданими.Крок четвертийОформленную медіаколекції можна завантажувати в Айфон.Все, що не загрузилось в сховище медіаплеєра, що не підтримується і має бути конвертовано в інший формат, крім WMA від Windows (такі файли перетворюються в автоматичному режимі).

Синхронізація музики з iTunes з iPhone

Збережено в сховище медіаплеєра iTunes контент завантажується в пам’ять iPhone за допомогою синхронізації. Для цього необхідно виконати десять кроків: Крок первийПодключеніе Айфона до комп’ютера (за допомогою кабелю або технології Wi-Fi) .Шаг второйОткройте медіаплеєр iTunes.Шаг третійПерейдіте на вкладку: «Огляд».Крок четвертийВо вкладці «Параметри» встановіть прапорець «Обробляти музику і відео вручну». Це необхідно для більш тонких налаштувань музичної колекції (весь медіаконтент або окремі файли, жанри, альбоми, списки відтворення, виконавці).Крок пятийОткройте «Музику» і встановіть прапорець «Синхронізації файлів». Після цього можна буде скористатися всіма можливостями, щоб синхронізувати медіаконтент за смаком.Крок шестойЖелая синхронізувати всю медіаколекції iTunes, треба вибрати «Всю медіатеку».Крок седьмойДля синхронізації окремих виконавців, списків відтворення, жанрів, альбомів, треба скористатися «Обраним».У разі якщо пам’ять Айфона завантажена в повному обсязі після синхронізації, медіаплеєр запропонує заповнити іншими треками. Можна відмовитися від автоматичного заполненія.Шаг восьмойНапротів окремих жанрів, музикантів, альбомів і списків відтворення поставте прапорці. При встановленні того чи іншого прапорця медіаплеєр підкаже наскільки заповнений простір Айфона. Ви можете змінювати вибір, застосовуючи клавішу «Повернути» .Шаг девятийВибрав музичний контент для синхронізації, скористайтеся клавішею «Застосувати» і почекайте закінчення процедури.Крок десятийУспешно завершена синхронізація відкрила доступ музичного контенту з медіаплеєра Apple в Айфон. Слухайте з задоволенням!

Як завантажити музику в iPhone з комп’ютера за допомогою iTools

Завантаження за допомогою медіаплеєра iTunes хоч і має ряд переваг, але процедура тривала. А ось за допомогою менеджера файлів музичний контент можна завантажити швидко і зручно, при цьому не синхронізуючи. Для цього знадобиться персональний ПК (з Windows або Mac) і сама програма-менеджер, що дозволяє працювати з медіа (музика, ролики) .Також програма управління файлами дозволить переносити медіаконтент з ПК на iPhone, і наоборот.Сформіровать за смаком медіаконтент як в плеєрі iTunes неможливо, але цей спосіб для тих, хто просто бажає переносити музику швидко, легко, зручно (без розширених функціональних можливостей) .Шаг первийПодключеніе Айфона до ПК і запуск iTools.Крок второйОткройте вкладку «Music» (Музика), клацніть на порожнє місце правою кнопкою миші і натисніть «Add» (додати).Крок третійВибірайте медіаконтент і натисніть “Import”.Крок четвертийВиделіте весь медіаконтент і натисніть «Import to Device».Все, що вибрано, завантажено та доступно для прослуховування.У разі використання двох способів завантаження в пам’яті Айфона можуть бути два медіафайлу під одним іменем.Достоінства iTools:

 • безкоштовна програма;
 • економить час, не витрачаючи його на синхронізацію (чим більше колекція, тим довше процедура);
 • не використовує джейлбрейк;
 • файли доступні в додатку;
 • швидко завантажуються.

Мінуси iTools:

 • не редагуються метадані після завантаження;
 • програма-менеджер англійською, французькою мовою (але інтуїтивно зрозуміла російськомовним користувачам);
 • дублюючі мультимедійні дані при завантаженні двома способами.

Як завантажити музику на айфон (з інтернету без iTunes)

Цим способом можна скористатися при наявності джейлбрейка – неофіційною операції, що дає можливість доступу до файлів планшета або Айфона. У разі відсутності джейлбрейка можливе використання будь-якого завантажувача з плеєром, завантаженого в. Тільки є один істотний мінус: медіаконтент буде занесений до довідника. І музичні файли, що знаходяться в айФоні і додатку, доведеться слухати окремо. Тому такий спосіб і не всім подходіт.Прі наявності джейлбрейка музичний контент може бути завантажений з мережі в саме сховище планшета або Айфона. Але має бути встановлено Джейл розширення Bridge (зокрема Твік Cydia). Розширення, що підтримує всі версії, можна знайти в сховище «BigBoss» .У розширення Bridge ряд переваг, але є правила закачування музичних файлів: до них повинна вести активна, що не переадресовує посилання і не вимагає паролів, імен, «captcha». При наявності таких посилань, завантаження через розширення легка і зручна.Крок первийОткройте на айФоні Safari і завантажуйте будь-які музичні новинки з прямими посиланнями наприклад с.Крок второйВибранний трек скопіюйте за допомогою Safari (відкривши в іншому вікні, наприклад) .Шаг третійСкопіруйте НЕ переадресовану посилання.Крок четвертийВ розширенні Bridge натисніть «Завантажити» і введіть посилання.Крок пятийСкопіруйте посилання на мультимедійний в поле введення, «Вставте» і «Продовжіть». Завантаження обраного музичного файлу почнеться.Крок шестойПосле закачування медіафайлу ви зможете його підписати (номер, назва, співак, категорія, альбом, обкладинка з програми). Після складання метаданих за допомогою програми можна програти завантажену музичну композицію.Крок седьмойМетаданние не обов’язково заповнювати, в цьому випадку назва музичного файлу не зміниться. Після цього натисніть «Імпорт». Після завершення процедури копіювання музичних файлів збережеться в пам’яті iPhone з призначеними написами або автоматичними, і можна слухати його в будь-який момент. Ось таким зручним, ефективним, а головне прямим способом ви закачали улюблені музичні твори і скопіювали, зберегли на iPhone.Будь-мультимедійний з мережі, що має не редіректнимі посилання, може бути спочатку закачаний, а потім і скопійований в Айфон прямим способом не тільки з використанням розширення Bridge (Бридж). За бажанням можна перевірити працездатність зручного додатки MewSeek (стара назва iSlsk), що дозволяє обмінюватися музичними файлами для iPhone. Програма MewSeek навіть більш зручна завдяки відмінній функціональності, але єдине її відмінність від Bridge – висока вартість (близько десяти доларів) .В MewSeek також є вбудований пошуковик зі зручними функціями, створений на основі кращих двигунів такого плану. Його перегляд дозволить порівняти два способи закачування, збереження музичних файлів, для того щоб користуватися в подальшому найбільш зручним методом. Додаток можна знайти там же, де і Bridge – в сховище «Бігбосс» Ось такими способами (легкими, зручними або більш тривалими за часом, але з розширеними можливостями) можна завантажити, зберегти, завантажити в пам’ять Айфона, оформити будь-які музичні файли і слухати їх собі на втіху в будь-який час. Вибирайте той спосіб, який зручний саме вам.

Ссылка на основную публикацию