Як завантажити фото в Інстаграм з комп’ютера

Всім привіт, шановні читачі. Сьогодні буде не зовсім тема про Apple, але все одно опосередковано відноситься до всіх мобільних пристроїв. Адже мова піде про унікальну в своєму роді соціальної мережі під назвою Інстаграм. Я розповім вам як можна, за допомогою безкоштовного, спеціалізованого програмного забезпечення швидко завантажити будь-яке фото з вашого облікового запису в ваш аккаунт Інстаграм.

Процес завантаження буде проходити в кілька етапів, а саме:

 1. Завантаження і установка програмного забезпечення;
 2. Додавання даних доступу до вашого профілю в Інстаграм, того аккаунта в який потрібно завантажити фото з персонального комп’ютера;
 3. Завантаження фото.

Важливо: хоч програма і являє досить функціональною, але це не “панацея”. Повноцінного завантаження з комп’ютера, як в додатку Інстаграм, вона зімітувати не зможе. Прошу врахувати це до уваги.

Завантаження

Отже, виконайте всі описані надалі кроки з комп’ютера для отримання бажаного результату:

 1. Скачайте програму по посиланню;
 2. Разархівіруйте архів і зайдіть в папку з програмою;
 3. Запустіть програму, натиснувши на єдиний знаходиться там значок;
 4. Після того як програма буде запущена вам запропонують ввести свої дані від аккаунта в Інстаграм, в які ми і будемо завантажувати фото. Без вказівки даних, завантаження фото буде неможлива. Крім даних аккаунта введіть ваш E-mail і придумайте пароль, натисніть кнопку Sign UP;
 5. Після цього натисніть на поле додавання мультимедіа файлу (фото або відео);
 6. У вікні, виберіть потрібну фотографію і додайте її;
 7. Подгоните розмір фото і натисніть кнопку Save;
 8. Якщо є необхідність, то застосуєте один із запропонованих фільтрів;
 9. Натисніть кнопку Continue;
 10. Все, залишився останній крок, а саме відправити отриманий результат на сервер Інстаграм, для цього натисніть кнопку Send. Після певної кількості часу, приблизно п’ять секунд, фото буде в Інстраграм.

Нагадаю, що дана програма призначена швидше для власників мережі паблік, якому потрібно працювати з десятками акаунтів і додавати дуже велику кількість різних фото і простих картинок з комп’ютера. Для пересічного ж користувача вона підходить мало, наприклад фото з дзеркального фотоапарат за допомогою неї завантажити буде складно.

На сьогодні у мене все, сподіваюся, ця стаття була для вас корисною і ви змогли завантажити з комп’ютера необхідний файл. Якщо так, то поділіться нею в соціальних мережах, а також можете просто відправити її одному. Свої думки, а також зауваження, зрозуміло, висловлюємо в коментарях до запису. До зустрічі.

Ссылка на основную публикацию