Як завантажити фото в Інстаграм через комп’ютер?

Нещодавно компанією було запущено мобільне веб-додаток для Інстаграм, яке дозволяє вам ділитися своїми фотографіями з друзями прямо з мобільного браузера. Так, все вірно, вам більше не потрібно користуватися офіційним додатком на смартфоні, якщо ви просто хочете викласти кілька зображень. Це хороші новини, але у нас є ще краще. Що, якщо ми скажемо, що можна завантажувати зображення безпосередньо з комп’ютера, без участі смартфона? Впевнені, вам вже стало цікаво – так що ми допоможемо вам з цим питанням. Веб-додаток зараз доступно тільки для мобільних браузерів, але є способи запустити його і на комп’ютері. Отже, без довгих розмов, давайте подивимося, як ви можете завантажувати фотографії в Instagram через комп’ютер.

Завантаження в Instagram за допомогою Google Chrome

Спосіб, який ми збираємося випробувати тут, змушує ваш браузер відкрити інтерфейс нового мобільного веб-додатки Instagram за кілька секунд. Просто виконуйте описані дії по порядку в найпопулярнішому браузері в світі, Google Chrome:

  • Відкривши Chrome, натисніть на кнопку меню з трьома крапками в правому верхньому куті вікна браузера і виберіть пункт «New incognito window». Хоча це і не обов’язково, але вкрай рекомендується, використання вікна «інкогніто» забезпечить повну безпеку вашого облікового запису Instagram.

  • Тепер знову увійдіть в меню браузера і перейдіть в пункт «More tools -> Developer tools ».

  • Зробивши це, перейдіть на сайт Instagram і просто увійдіть в свій аккаунт. Не дивуйтеся, коли побачите базовий інтерфейс без можливості завантаження. Тепер клацніть по значку камери, поруч з «Elements» і ви отримаєте повний доступ до мобільного веб-додатком і зможете завантажити фотографії зі свого комп’ютера без необхідності використовувати смартфон.

Завантаження в Instagram за допомогою Safari

Користувачі Mac, ми про вас теж не забули. Ви також можете насолоджуватися цією можливість, виконавши такі дії:

  • Запустіть свій браузер Safari і перейдіть в меню Safari -> Preferences. На дисплеї з’явиться нове вікно.

  • Перейдіть у вкладку «Advanced» і в нижній частині екрана ви знайдете пункт «Show Develop menu in menu bar». Будь ласка, включіть цю функцію.

  • Як і у випадку з режимом «Інкогніто» в Chrome, настійно рекомендується відкрити в Safari вікно Private Windowперед тим, як переходити до наступного етапу. Це ви можете зробити, вибравши пункт меню File -> New Private Window.

  • Тепер, перейдіть на сайт Instagram і увійдіть в свій аккаунт. Зробивши це, перейдіть в пункт Develop -> User Agent і включіть функцію «Safari – iOS 10 – iPhone».

  • Ось і все, тепер ви, нарешті, отримаєте функцію завантаження зображень в свій аккаунт Instagram з комп’ютера Mac.

Завантаження фотографій в Instagram без використання смартфона

Ми впевнені, що всім вам сподобається така можливість. Особливо її оцінять фотографи, так як передача фотографій зі свого комп’ютера на смартфон тільки для того, щоб завантажити їх в Instagram дуже дратує. А цей метод заощадить трохи вашого дорогоцінного часу. Отже, ви готові або все ще чекаєте, коли веб-додаток Instagram можна буде запустити на комп’ютері? Розкажіть про свою думку в коментарях.

Ссылка на основную публикацию