Як зателефонувати Діду Морозу – цілодобово безкоштовно в 2020 році

Привіт друзі вітаю всіх З наступаючим Новим Роком, не забудьте зателефонувати Дідові Морозу або запросити його, а як це зробити? Прочитайте цю не велику статтю.

Свято Новий Рік дзвонимо замовляємо Діда Мороза

Для більшості дітей Новий Рік – найкращий свято. Адже саме в цей день приходить Дід Мороз з подарунками. Тому малюки так чекають це свято.

Деякі батьки прагнуть в такий день подарувати дитині диво. Можна, звичайно, залишити подарунок під ялинкою, де малюк знайде його, прокинувшись вранці.

Але яке щастя зазнає малюк, якщо цей подарунок йому піднесе сам Дідусь Мороз.

До зустрічі з чарівним дідусем потрібно добре підготуватися, щоб малюк залишився задоволеним і щасливим.

Для початку потрібно вивідати у дитини, який подарунок йому хочеться отримати. Зробити це досить просто:

Спільно написати лист Дідусеві, красиво оформивши його малюнками.

Повідомити малюкові, що Дід Мороз зателефонував мамі і поцікавився, який подарунок малюк хоче отримати.

Зателефонувати реальному Морозу за безкоштовним номером телефону вибравши з наданого нижче списку міст свій.

Набираєте номер ставите телефон на гучний зв’язок і почуєте голос справжнього зимового чарівника який буде задавати дитині питання. Звичайно на дроті буде автовідповідач. Але все так класно зроблено, текст говоритися з паузами даючи можливість дитині відповісти тому все виглядає більш ніж гідно.

Список номерів по містах для безкоштовного дзвінка 2019

Якщо в наведеному списку немає вашого міста, то можна використовувати будь-який інший природно ціна дзвінка буде дорожче.

Порада: перш ніж дзвонити слід підготувати дитя, а саме він повинен пам’ятати НЕ великий вірш тому як дідусь попросить розповісти віршик і знати який подарунок хоче отримати. Тому є сенс спочатку провести дзвінок батькам без малюка.

Отже, перший крок зроблено. Але, на жаль, може статися так, що подарунок, замовлений дитиною, батьки не мають можливості купити. Не варто турбуватися з цього приводу.

Необхідно пояснити малюкові, що такий подарунок Дідусь Мороз, швидше за все, не знайде. І докласти зусиль, щоб переконати його, запропонувавши натомість якийсь інший корисний подарунок.

Тільки слід враховувати, що якщо на святі буде декілька дітей, потрібно купувати рівноцінні подарунки, інакше хтось із хлопців може почати турбуватися, отримавши найгірший подарунок.

Готувати дитину до зустрічі з казковим гостем слід заздалегідь. Потрібно розповісти йому, що зовсім скоро казковий герой прийде до нього на свято, буде вітати і давати подарунки.

Попросити малюка намалювати якусь картинку, вивчити віршик або підготувати танець, щоб віддячити Мороза.

Напередодні Нового Року потрібно прикрасити кімнату дитини сніжинками з паперу, мішурою і яскравими гірляндами. Разом з малюком прикрасити ялинку. У дитини має бути відчуття, що це незвичайний, казковий день.

Перед тим, як чарівний дідусь прийде в будинок з ним слід заздалегідь обговорити особливості малюка. Якщо дитина просив подарунок в листі, його обов’язково потрібно вручити Дідові Морозу.

Коли Дідусь увійде в будинок, малюка слід попросити провести гостя до ялинки і подарувати підготовлений дитиною сюрприз. Мамі не варто виходити з кімнати. Її присутність дозволить малюкові відчувати себе більш впевнено і розкуто.

Після закінчення свята потрібно проводити гостя. А потім разом з малюком відкрити подарунок і захоплюватися ним. Щоб у дитини залишилися від цього дня тільки позитивні спогади, не потрібно його в цей день лаяти.

Доросла дитина зрозуміє, що все це гра, але яскраві спогади віддрукуються в його пам’яті на все життя.

Ссылка на основную публикацию