Як заробити на власному сайті?

Хм .., питання звичайно цікаве Для початку звичайно треба створити цей самий власний сайт. Але будемо вважати що сайт вже створений, ви його “просунули” і таке інше. Тому що, коли ваш сайт відвідує півтори людини на добу, або показники його дуже низькі, то заробіток буде ну дуже маленький.

Ось давайте для початку на цьому і зупинимося. Який потрібен сайт, для того щоб почати на ньому заробляти?

А то ж зараз дуже багато реклами цього виду заробітку. Кругом кричать типу – сайт за 5 хвилин, ще пара годин і пара лимонів у вас в кишені і т.д. Але ж все не зовсім так. Заробіток на власному сайті, це дуже довга історія.

Яким шляхом рушити?

А історія починається з того, що цей самий власний сайт для початку треба створити. Цю тему ми звичайно обмусоліть, але це буде потім. Тут головне зрозуміти, що сайт за 5 хвилин не зробиш. Хоча .., це дивлячись як ви вирішили заробляти. Якщо ви хочете заробити по швидкому і по фіг на все інше, то пару говносайтов можна склепати за пару хвилин. Так, так, їх навіть руками створювати не треба. Для цих цілей вже давно придумані спеціалізовані програми. Вони вам і сайт створять і контентом наповнять і все це за пару секунд. Правда сіё творіння важко буде назвати сайтом, але можна буде кинути на продаж посилань. Там в принципі по фігу на все, лише показники були непогані. Ну та це окрема тема.

Так-що для початку нам треба вирішити – а як ми власне кажучи хочемо заробляти на сайті? Тут по суті є два шляхи. Є шлях відносно швидкий і легкий. Це наприклад наклепати говносайтов і т.д. Що в ньому добре? У ньому добре те, що думати не треба, знання теж практично не потрібні. Звичайно треба знати основну лінію роботи, так би мовити, як їх створювати, розміщувати і т.д. Але тут немає нічого складного. Все це робиться відносно швидко і легко, є купа інформації на цю тему і т.д. Тоді постає питання. Чомусь же тоді все не заробляють на говносайт? Адже все так легко і просто.

А відповідь тут проста. Тут немає перспектив. Тут просто рутина. Ви будете клепати говносайти сотнями в день, пошуковики будуть їх видаляти, теж сотнями в день. Звичайно грошей урвати ви встигнете. Тут все залежить від якості говносайтов. Адже говносайти теж можна робити по різному. Деякі сателіти наприклад, за якістю інформації і по дизайну, можуть легко обійти багато сайтів для людей. Але ж на такі сателіти вже треба і багато часу і грошей. І один фіг жодної радості для душі Загалом, виходить одна суцільна рутина. І варто тільки перестати займатися цією рутиною, все завалиться, в тому числі і ваш заробіток.

Якщо-ж ви вирішите робити сайти для людей. Це вже інше питання. Але і грошей від таких сайтів можна чекати тільки через рік. Адже ці сайти ви будете створювати довго і наполегливо. Адже треба зробити ексклюзивний дизайн, наповнити сайт унікальним контентом, просунути його в пошукових системах і т.д. І тільки на одне це може знадобиться дуже багато часу. Але зате є дуже навіть хороші перспективи. Адже якщо сайти зроблені для людей і ви ними постійно займаєтеся, значить будуть рости і показники сайтів, їх відвідуваність, а відповідно і ваші розцінки і заробітки. І головне, ви можете з легкої совістю піти у відпустку на пару місяців, а то й довше і це ніяк не відіб’ється на ваших заробітках. Ну і чисто психологічно, набагато приємніше вести сайти для людей, ніж маятися з купою говносайтов.

В принципі, на створення сайту часу знадобиться небагато. Взяли движок, встановили, підшукали стиль цікавіше, теж встановили. Ось власне кажучи сайт і вийшов. Звичайно не все так просто. Якщо у вас немає знань в розмітці, програмуванні і т.д., то вам доведеться дуже важко, особливо якщо вирішите зробити щось особливе, щось своє. Звичайно можна найняти і професіонала, але тоді доведеться платити гроші.

Ще один момент, це наповнення сайту контентом. Адже він теж з повітря не береться. Статті доведеться писати самому, або купувати на біржах статей. Наприклад ось гарна біржа статей -. Купити звичайно можна відразу і багато, але на це потрібно багато грошей. Якщо-ж вирішите писати самі, то це буде дуже довга історія. Наприклад нам потрібен сайт в 1000 сторінок. Можна звичайно підняти сайт і в 10 сторінок, але зробити це буде трохи складніше. Та й якщо вирішите продавати посилання, то від 10 сторінок буде мало толку. Загалом, щоб почати заробляти, потрібен сайт приблизно в 1000 сторінок і якщо писати по 3 статті в день, то ви заповніть сайт тільки через рік. Три статті це до речі не так і мало. Я наприклад писав і 30 в день і більше. Але це було не дуже й я був убивши на фіг і геть І не будемо забувати що ж і стаття статті ворожнечу. Можна розвести води на 500 знаків, а можна чогось розумного наговорити на 10000 знаків. Розмір статті до речі особливого значення не має, якщо звичайно будете платити за просування. Бажано щоб він був вище 1000. Але якщо будете просувати самі, то чому стаття більше, тим краще на неї реагують пошукові системи. Але розміщувати статті обсягом понад 3000, то вже не варто. Хоча .., тут звичайно у всіх свої фломастери

І ще один момент, це просування сайту. Звичайно з боку все здається дуже просто. Взяв, напокупали посилань на сайт, показники сайту піднялися, відвідуваність зросла, можна починати і заробляти. Але не все так просто як здається. Відразу багато посилань купувати не можна, тому як можна загриміти під фільтри пошукових систем. І навіть коли напокупали посилань, то зовсім не обов’язково, що разом з показниками, у вас виросте і відвідуваність. Звичайно для продажу посилань вам відвідуваність не потрібна, а ось якщо вирішили продавати контекстну рекламу, то вам буде потрібна саме відвідуваність. Як-же так, запитаєте ви? А тут .., ага .., як завжди, все дуже просто Посилання, вони ж теж різні бувають. Якщо ви будете розміщувати посилання вручну. Наприклад писати свої статті, які містять посилання на ваш сайт і розміщувати їх на чужих сайтах. Це звичайно добре позначиться на відвідуваності вашого ресурсу, так-як посилання будуть посеред тексту, по ним будуть частіше клікати і таке інше. А ось якщо купите посилань на біржах посилань, та ще включите автоматичну покупку, то фіг його знає, яких ви там посилань напокупали. Вони можуть бути запхати в яке-небудь затишне місце, яке без лупи й не розгледиш Звичайно вага ця посилання передасть, але ось відвідувачі її навряд-чи помітять, а якщо і помітять, то навряд-чи перейдуть, адже фіг його знає, куди веде ця посилання.

Як-же заробити на власному сайті?

Запитаєте ви. Ага .., задумалися вже напевно, що заробити на власному сайті, буде не так-то й легко? Ну тоді, як то кажуть і ще один цвях в кришку труни.

конкуренція. Завдяки найпотужнішою рекламі легкого заробітку в інтернеті, в інтернет, в пошуках легких грошей, зараз ломанулась натовп людей. Адже на кожному розі кричать – штука баксів за п’ять хвилин роботи, сайт за п’ять хвилин і т.д. Типу ось зробив сайт, встромив рекламу, встромив ноги в стелю, гроші капають. Красиво звучить, чи не так-ли? Ось люди і ведуться, ось люди і йдуть заробляти в інтернеті. Ну а коли прийшли і зрозуміли що тут теж ловити особливо нічого, вже було, як то кажуть – Поздняк метатися. Ось і доводиться їм хоч якось викручуватися. І з’являється вже не просто конкуренція, а млинець звіряча конкуренція. Якщо раніше мій сайт в 50 сторінок відвідували 300 унікальних відвідувачів на добу, то зараз для такої відвідуваності потрібен сайт в 1000 сторінок. Відчуваєте різницю? Ось, ось і я тому-ж. Звичайно на відвідуваність впливає багато чинників, але це вже, правильно, окрема тема

До чого я все це? Ага .., правильно .., до простого Щоб заробити на сайті, доведеться працювати, багато працювати, ну дуже багато працювати. Плюс до цього, сайт почне приносити гроші тільки через рік. Я маю на увазі гроші, а не “на морозиво”. Звичайно, якщо ви будете впритул займатися своїм сайтом, або сайтами. А не так, що заглянув, статтю дряпнув і до наступного разу. Ні .., тут таке не прокотить, тут доведеться повкаливать і повкаливать досить багато. Ось тоді так, через пару років буде і “на морозиво” і на “какава з чаєм”

І ще один бридкий момент. Навіть коли ви розвинете свій сайт, то відразу багато грошей не отримаєте. Можна звичайно трохи заробити на контекстній рекламі … Але контекстна реклама хороша там, де багато народу тусується. Так-що краще зайнятися продажем посилань. Але ж посилання не почнеш продавати відразу і багато, адже ваш сайт в мить тоді піде під фільтри пошукових систем. Тут теж потрібна поступовість. Один місяць продали сотню посилань, другий місяць продали пару сотень посилань і т.д. Можна звичайно і швидше … Але ж тут .., чим швидше, тим більше ризику. А адже в нормальний сайт вкладаються роки роботи і купи грошей, так-що ризик тут, я так думаю, недоречний.

Загалом, до перших грошей, доведеться запастися ангельським терпінням і почекати пару років.

Ссылка на основную публикацию